İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Omo ÇiçekSepeti'nde!

1960’lı yıllarda Türkiye pazarına giren Omo, kısa bir süre sonra deterjan dendiğinde akla ilk gelen marka olmayı başardı. Yenilikçi misyonuyla Omo markası, her döneme ve her ihtiyaca yönelik geliştirdiği ürünlerle şimdi ÇiçekSepeti’nde!

”Kirlenmek Güzeldir!” sloganıyla herkesin aklında yer edinen ve ürünlerinin performansıyla da dikkat çeken Omo markasının, sıvı ve toz olmak üzere farklı seçenekleri bulunuyor. En zorlu lekeleri daha ilk yıkamada bile temizleyen Omo marka deterjanlar aynı zamanda çevreye de duyarlı. Siz de doğada çözünebilen ve geri dönüştürülmüş plastikten üretilen ambalajlara sahip uygun fiyatlı Omo ürünlerini ÇiçekSepeti üzerinden online alışveriş ile sipariş edebilir, kampanyalar ve indirimli ürünler hakkında bilgi sahibi olmak için mobil uygulamasını indirebilirsiniz.

Yüksek Performanslı Omo Ürünleri

Ailenin tüm üyeleri için kullanılabilen Omo deterjanların yanı sıra; bebeklere özel olarak geliştirilen Omo Bebek sıvı çamaşır deterjanları ile bebeğinizin hassas cildine uygun bir çamaşır temizliği rutini gerçekleştirebilirsiniz. Omo markasının son dönemde en çok beğenilen ürünlerinden olan Omo Bio Active Sıvı Çamaşır Deterjanı; aloe vera özlü cilt dostu formülü ile, bitkisel bazlı leke çıkarıcılar arasında en çok tercih edilen ürünler arasında. İndirimli Omo ürünleri, ÇiçekSepeti’nde sizi bekliyor! Omo marka ürünleri avantajlı fiyatlarla ÇiçekSepeti’nde bulabilir ve kampanyalı Omo deterjanlarından birini satın alabilirsiniz.

Çamaşır lekelerinden ve kirlerden kolaylıkla kurtulmanızı sağlayan Omo markası, aynı zamanda çamaşır makinenizin de dostu. Oma Makine Temizleyicisi ile makinenizde biriken, gözle görülmeyen kirleri de temizler. Siz de avantajlı Omo fiyatları ve diğer tüm kampanyalar için mobil uygulama üzerinden bildirimlere izin vererek anında haberdar olma fırsatı yakalayabilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.