İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

OneHediye ÇiçekSepeti'nde!

Sevdiklerinize özel günlerde yaratıcı hediyeler verebilmeniz için özel tasarımlara imza atan OneHediye, İzmir'de kurulan ve yenilikçi fikirleri ile hizmet veren bir marka. İster özel günlerde, ister özel olmasını istediğiniz anlarda sevdiklerinizi mutlu etmek için OneHediye'nin geniş ürün yelpazesi içerisinden bir hediyelik bulabilirsiniz. Fotoğraf temalı OneHediye ürünleri ile en özel anlarınızı ölümsüzleştiren hediyelikler seçenekleriniz arasında yer alıyor. Üstelik kaliteli işçiliği ve malzeme seçimi ile sevdiklerinizin uzun yıllar saklayabileceği hediyelikleri mümkün kılıyor. OneHediye fiyatları, ürünün çeşidine ve üründe kullanılan malzemelerin seçimine yönelik değişiklik gösteriyor.

Seçenekleriniz arasında yer alan OneHediye kampanya ürünlerini inceleyerek, fırsatlı bir alışveriş yapabilirsiniz. Kampanyalı ürünler arasında yer edinen hediyelikler içerisinde eşiniz, aileniz, arkadaşlarınız ve hediye almak istediğiniz tüm yakınlarınız için uygun bir ürün bulmak OneHediye ile oldukça kolay. ÇiçekSepeti üzerinden outlet OneHediye ürünleri ile bütçenizi zorlamayan bir hediyelik alışverişinde bulunabilirsiniz.

Özel Armağanlar İçin OneHediye Ürünleri

Özel hediyelikler denince ilk akla gelen markalardan biri OneHediye. Fotoğraf çerçevelerinden kahve setlerine, nostalji oyuncaklardan özel tasarım saksı setlerine dek birçok ürün çeşidi en özel hediyelikler için sizleri bekliyor. Seçenekleriniz arasında yer alan OneHediye 12 fotoğraflı led ışıklı kare fotoğraf çerçevesi, en çok dikkat çeken hediyeler arasında yer alıyor. Ahşap malzemenin sıcaklığına eşlik eden yumuşak led ışıklar, özel anlarınızın yer aldığı fotoğraflar için en mükemmel ortamı yaratıyor. Farklı boyut ve tasarımların yer aldığı fotoğraf çerçevesi ürünleri büyük bir beğeni topluyor. Üstelik kişiye özel hazırlanabilen indirimli OneHediye ürünleri ile sevdiklerinize özel ayrıntıların yer aldığı bir hediye verebilirsiniz.

OneHediye, eşsiz hediye fikirleri için birbirinden farklı kategorilerde yüzlerce ürün çeşitliliğine sahip bir marka. Siz de sevdikleriniz için uygun fiyatlı OneHediye ürünleri arasından tercih yapabilir ve özel günlerde sizin için özel olan insanların mutlu olmasını sağlayabilirsiniz. Üstelik her sene yenilenen portföyü ile yeni sezon OneHediye ürünlerini takip edebilir, yenilikçi fikirler arasından eşsiz hediyelikler bulabilirsiniz. Benzersiz hediye fikirleri için OneHediye ürünlerini ÇiçekSepeti ayrıcalıkları ile sepetinize ekleyebilir ve avantajlı fiyatlarla özel günlerde unutulmayan hediyelikler verebilirsiniz.