İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Önlem

Türkiye’nin ilk ve tek botanik özlü bebek bezini geliştiren Önlem, bebek ve yetişkin bakım ürünleriyle ÇiçekSepeti’nde! Kaliteli ve hijyenik ürünler sunan marka, yumuşak dokulu kişisel bakım ürünleri ile öne çıkıyor. Bebeklere ve yetişkinlere özel tasarlanan yeni Önlem ürünleri burada bir araya geldi! Hemen şimdi konforlu ve uygun fiyatlı Önlem ürünlerini inceleyebilir ve onlarca ürün çeşidi arasından ihtiyaç duyduğunuz Önlem marka ürünü seçerek satın alabilirsiniz.

Sağlıklı ve Kullanışlı Önlem Ürünleri

Farklı beden ölçülerinde tasarlanan bebek ve yetişkin bezi çeşitlerinin yanı sıra yatak koruyucu, emici külot, bebek şampuanı, ıslak havlu ve mendil üretimi de yapan Önlem, sektörün öncü markaları arasında yer alıyor. Türkiye’nin Oeko-Tex sertifikalı ilk botanik özlü bebek bezi üreticisi olan marka, kaliteli ve konforlu yetişkin bezi ürünleriyle de dikkat çekiyor. Hedef kitlenin ihtiyaçlarına ve alım gücüne uygun Önlem fiyatları sunan ürün çeşitlerini güvenle kullanabilirsiniz. Ayrıca Önlem kampanya ürünlerini inceleyerek ihtiyaçlarınızı kolayca karşılayabilir, avantajlı önlem paketlerini seçerek bütçenize katkı sağlayabilirsiniz.

Önlem ürün gamı içerisinde rahat kullanım konforu sunan yetişkin hasta bezi ve emici külot ürünleri de yer alıyor. Nefes alan tekstil yüzeyle tasarlanan Önlem emici külot ürünleri, vücut anatomisine uyumlu formlar sunarak rahat kullanım olanağı sağlıyor.

Yüksek emiciliğe sahip Önlem yatak koruyucu ürünleri hem yetişkinler hem de bebekler için kullanılıyor. Bebeklerin narin ciltlerine uygun sağlıklı dokumalarla üretilen Önlem bebek bezi ürünleri, annelerin tercih ettiği ürünler arasına girmeyi başarıyor. Yenidoğandan başlayıp büyümekte olan bebeklere kadar tüm bebeklerin ihtiyaçlarını karşılayan Önlem bebek bezi ürünlerini ÇiçekSepeti üzerinden kolayca bulabilir ve hemen satın alabilirsiniz.Uygun fiyat seçeneği sunan avantajlı Önlem ürünlerini online alışveriş kolaylığıyla ÇiçekSetinde!

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.