İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Opinel

Dünya çapında kullanıcılar tarafından beğeniyle kullanılan Opinel ürünleri, dayanıklılık ve işlevselliği bir araya getirir. Avcılık, balıkçılık, mutfak ve outdoor kullanımlar için farklı seçenekler sunan Opinel, yüzyılı aşkın tecrübenin profesyonelliğini taşır. İndirimli Opinel ürünleri sayesinde siz de ihtiyacınıza ve zevkinize uygun ürüne kolayca sahip olabilirsiniz.

Dayanıklı ve İşlevsel Opinel Ürünleri

Fransız bıçak üreticisi Opinel, değişen kullanıcı ihtiyaçları için özel olarak ürettiği ürünler sayesinde kullanıcıların beğenisini kazanır. Dayanıklı malzemelerden üretilen Opinel bıçak ve çakılar, hayatın her alanında zorlu görevleri yerine getirir. Avcılık ve balıkçılık gibi alanlarda ihtiyaç duyulan hassas doğrama ve yüzme işlemleri için yüksek performans gösteren Opinel bıçak modelleri, her zaman yanınızda taşıyabileceğiniz hafif ve dayanıklı ürün seçenekleri sunar. Tercih edilen tasarım ve malzeme kalitesi sayesinde uzun yıllar boyunca bu ürünleri sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz.

Hayatın Her Alanında Opinel

Opinel bıçak ve çakı ürünleri farklı kullanım amaçları için üretilir. Opinel No 8 gibi çakı modelleri, kesme ve doğrama ihtiyaçları için oldukça kullanışlıdır. Ahşap sapa sahip Opinel bıçak ve çakı modelleri dayanıklı çelik başlığı ve özel kilit mekanizması sayesinde güvenli ve dayanıklı özelliklere sahiptir. Farklı boyut, renk ve tasarım seçeneklerine sahip yeni Opinel ürünleri; mutfakta, günlük hayatta ve outdoor sporlarda kullanılabilir. Değişik bıçak tasarımları özel görevler için en iyi fiziksel performansı sunmaya yardımcı olur.

Opinel fiyatları ürün modeline ve özelliklerine göre değişiklik gösterir. Ürünlerin fiyatlandırılmasında ürün özellikleri, malzeme kalitesi, kullanım alanı gibi özellikler ön plana çıkar. Yeni sezon Opinel ürünleri günlük hayatta ve aktivitelerde karşılaşabileceğiniz ihtiyaçlara etkili bir çözüm sunan dayanıklı ürünlerdir. Uygun fiyatlı Opinel ürünleri sayesinde siz de performans dolu bir deneyim yaşayabilir, outlet Opinel ürünleri sayesinde kampanyalardan faydalanabilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.