Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Oral-B

Ağız ve diş bakımı alanında dünyanın en ünlü markalarından olan Oral-B ÇiçekSepeti’nde sizleri bekliyor. Oral-B markası özellikle diş fırçası endüstrisinde hayata geçirdiği modern ve yenilikçi ürünleriyle dikkatleri üzerine çekiyor.

Oral-B Ürünleri ÇiçekSepeti’nde

Bütün dünyada tüketiciler ve diş hekimleri tarafından en fazla tercih edilen markalar arasındaki Oral-B, manuel ve şarj edilebilir diş fırçalarını sizlere sunuyor. Oral-B fiyatları seçeceğiniz ürünün teknik özelliklerine ve modeline göre değişiyor.

Yeni sezon Oral-B ürünleri arasında diş fırçalarının yanı sıra diş ipleri, ağız çalkalama suyu gibi diş bakımınızı tamamlayabileceğiniz özel seçenekleri bulabilirsiniz.

Oral-B ürünleri ile dişlerinizi beyazlatabilir, özel diş bakımınızı yapabilir ve dişlerinize zarar verebilecek durumları önleyebilirsiniz. Farklı ihtiyaçlara yönelik tasarlanan ürünleri tercih ederek çocuklarınızın ağız ve diş sağlığını koruyabilirsiniz.

Sağlıklı ve Güvenilir Oral-B Ürünleri

Bakteri plağı temizleme ve diş eti çekilmesini önleme konusunda etkili olan titreşimli döner fırçalama teknolojisine sahip ürünlerle sağlıklı dişler elde edebilirsiniz. Outlet Oral-B ürünleri arasında fırçalama performansı, özel fırça kılı sistemi ve ergonomik tasarımıyla dikkat çeken birçok seçeneği bulabilirsiniz.

Zamanlayıcı ve basınç kontrolü özelliklerine sahip yeni nesil diş fırçaları tasarlayan Oral-B, kullanımını özelleştirebileceğiniz ürünleriyle ön plana çıkıyor.

Uygun Fiyatlı Oral-B Ürünleri

İster tekli ister set halinde sahip olabileceğiniz seçenekleri sizlere sunan marka, sağlıklı ve güvenilir ürünleriyle dikkat çekiyor. Ayrıca Oral-B markalı diş fırçası yedek başlığı modelleri ile tarzınızı yansıtan en şık diş fırçalarına sahip olabilirsiniz.

Oral-B kampanya ürünleri kendiniz ve aileniz için ihtiyaç duyabileceğiniz diş ve ağız bakım ürünlerine uygun fiyat seçenekleriyle ulaşabilmenizi sağlıyor.

Sağlıklı ve güvenilir olan indirimli Oral-B ürünleri yeni nesil teknolojiler ile tasarlanarak sizlerle bir araya geliyor. Uygun fiyatlı Oral-B ürünlerini inceleyerek siz de siparişinizi ÇiçekSepeti sayesinde verebilirsiniz.