Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala
BURADAN
BAŞLAYIN

Organik Oyuncaklar

Bebek ve çocukların sağlıklı gelişmeleri için oyun oynamaları önemlidir. Organik oyuncak çeşitleri, doğallığa önem verenler için ideal. Tamamen el örgüsü olan organik oyuncaklar, çocukların uyku arkadaşı olur. Çocukların bedensel ve ruhsal gelişimi için oyun arkadaşı olması gerekir. Organik oyuncak çeşitleri özellikle küçük yaş grubunda yer alan çocuklar için iyi bir oyun arkadaşı sayılır. Tavşan, ayıcık, kız bebek gibi seçenekleri olan en kaliteli organik oyuncak modellerini ÇiçekSepeti’nde bulabilirsiniz.

Uyku Arkadaşı ile Kesintisiz Bir Gece

Bebek ve çocuklar uyku düzeni oluşturana kadar gece boyu sık sık uyanır. Doğumdan sonraki aylarda bebeklerin bağlanma ihtiyacı yüksektir. Bir oyuncak veya bir nesneye bağlanan çocukların kendini güvende hissetmesi daha kolay olur. Organik oyuncak bebek çeşitleri, hafif ve sağlıklı yapısı ile çocukların oynaması için uygun özellikler taşır. Yumuşak örgüsü ve dolgulu iç yüzeyi ile uyku sırasında bebeğinize bir arkadaş armağan edebilirsiniz.

Organik oyuncak çeşitleri;

1-%100 el yapımıdır ve el örgüsü ile profesyonel bir işçilikle hazırlanmıştır.

2-Çamaşır makinesinde şekli bozulmadan yıkanabilir.

3-Çocukların sağlığına zararlı olduğu bilinen maddeler içermez.

4-Elyaf dolgulu malzemesi ile yumuşak bir dokunuş yapar.

5-Diş kaşıyıcı, emzik tutucu, bez bebeği ve uyku yastığı gibi çeşitleri ile tam bir set oluşturur.

Yeni doğan bebeklerin narin cildine uygun olarak organik malzemeden üretilir. El örgüsü olan bu oyuncak bebek çeşitleri ile çocuğunuzun oyun ve uyku zamanlarını daha verimli hale getirebilirsiniz. Sağlığa zararlı maddeler içermeyen malzemeleri sayesinde çocuklarınızın güvenle oyun oynamasını sağlayabilirsiniz. Yolculuk ve seyahat halinde yanınızda kolayca taşıyabilirsiniz. Araç içinde, bavul ve çantada çok fazla yer kaplamayan tasarımı sayesinde çocuğunuzun oyun arkadaşını her yere götürebilmeniz mümkün.

Unutulmaz Bir Armağan: Organik Oyuncaklar

Yenidoğan kutlamalarında sevdiklerinize amigurimi bebek ve çıngırak setlerini hediye edebilir, yıllarca dayanan bu hediye ile varlığınızı hissettirebilirsiniz. Sevdikleriniz ebeveyn olduğunda çıngırak, diş kaşıyıcı, uyku arkadaşı içeren organik oyuncak setleri unutulmaz bir armağan olur. İstenilen renklerde hazırlanan organik oyuncak bebek çeşitleri, isme özel şekilde kişiselleştirilebilir. Tamamen organik ve kaliteli amigurimi iplerinden örülen bu oyuncak bebekler, meslekler için özel tasarlanan modelleriyle de güzel bir hediye alternatifi oluşturur. Terfi alan, doğum günü olan, yıldönümü kutlayan yakınlarınıza farklı konseptlerde hazırlanan organik oyuncak bebekleri sunabilirsiniz.

El Emeği ile Hazırlanan Organik Bebekler

Yumuşak ve dolgulu yapısı sayesinde küçük bebeklerin bile güvenle oynayabileceği organik oyuncak bebekler tamamen el emeği ile hazırlanır. Çıngırak ve diş kaşığı ürünlerin örgü ile kaplanması sayesinde bebeklerin güvenle oynaması mümkün.

Dekoratif amaçlı tercih edilen organik karakter bebekler ise yaşam alanlarınıza renk katar. Platform üzerinde sabitlenen amigurumi oyuncak bebekleri, ev ve ofis gibi alanlarınızda sergileyebilirsiniz. Platformu çam ağacından elde edilen bu dekoratif ürünler sağlığa uygun şekilde üretilir. Platforma özel sabitleme iğnesi ile tutturulduğu için çıkarıp yıkayabilirsiniz. Çamaşır makinesinde düşük ısıda yıkanabilir. Sevilen dizi karakterleri, meslek grupları, hayvan figürleri gibi farklı konseptleri tercih ederek sevdiklerinize sıradışı bir armağan sunabilirsiniz. Birinci sınıf boncuk elyaf ile sıkı bir şekilde doldurulan bu organik bebekler, ayakta durabilecek şekilde hazırlanır. Yaşam alanlarınızın kütüphane, ofis masası, komodin, vitrin gibi özel alanlarında kullanabilirsiniz.

Siz de yaşadığınız ortamın atmosferini yumuşatmak, sevdiklerinize eğlenceli bir armağan sunmak, çocuklarınıza sağlıklı oyuncaklar vermek için organik oyuncak çeşitlerini tercih edebilirsiniz. ÇiçekSepeti’nin erişilebilir fiyat ayrıcalığı ile sunduğu en ucuz organik oyuncak bebek modellerine göz atabilirsiniz. Size ve sevdiklerinize en uygun olan seçeneği hemen sepetinize ekleyebilirsiniz.