İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Orkid

Procter & Gamble şirketine ait olan Orkid markası, 1983’den beri tüm kadınlar için ince ve hijyenik pedler üreten en büyük markaların başında gelir. Kadınların özel günlerine uygun şekilde tasarlanan ürünler, maksimum verim sağlayarak tüm beğenileri toplar. Dermatolojik olarak test edilen pedler, cilt dostu olarak üretilir. Farklı boylarda ve farklı kanat yapılarına sahip olan pedlerden ihtiyacınızı belirleyerek en uygun fiyatlı Orkid ürünleri için Çiçeksepeti’ni hemen ziyaret edebilirsiniz.

Orkid ile Özgürlüğü Keşfedin

Kadınların özel günlerini en aktif şekilde geçirebilmesi için tasarlanan Orkid ürünleri sunmuş olduğu maksimum konfor ile dikkat çeker. Yumuşak dokusu ve güçlü emici özelliğe sahip iç dokusu ile nemi hapsederek cildinizin tahriş olmasını önler. ÇiçekSepeti’nin sunmuş olduğu indirimli Orkid ürünleri sayesinde siz de hemen size uygun olanları keşfederek özgürlüğe kanat açabilirsiniz. Güçlü yapışkan bölümüyle kolayca sabitlenerek hem spor yaparken hem de uykunuzda hareket ederken maksimum rahatlık sağlar. Nefes alan dokusu ile kokuyu hapseden yeni Orkid ürünleri için ÇiçekSepeti'ni ziyaret edebilirsiniz.

Orkid ile Güzel Geceler

Özel günlerin en büyük problemi olan sızdırma, Orkid ürünleri ile son bulur. Daha uzun ve arka yüzeyi daha geniş olarak tasarlanan Orkid Hijyenik Ped Comfort Platinum Gece Pedi ile gece sürprizlerine veda edebilirsiniz. Dilerseniz gece pedlerini yoğun günlerde ve özel günlerinizin ilk günlerinde tercih edebilirsiniz. Rahat bir uyku ve sınırsız hareket imkanı sağlayacak şekilde tasarlanan ürünler koruma bariyeri ve sıvıyı hapseden güçlü jelleri ile üstün koruma sağlar. İç çamaşırınızın kumaşına zarar vermeden yapışan ürünler kolayca kıvrılarak tutunan kanatları ile kayma olasılığını önler. Periyodunuz başlamadan birkaç gün önce ya da period bitiminde dilerseniz günlük pedlere geçerek daha ferah hissedebilirsiniz

Kadınların en özel günlerinde onları yalnız bırakmayan outlet Orkid ürünleri sayesinde hemen tanışarak siz de konforlu günlerin ve hareket özgürlüğünün keyfini çıkarabilirsiniz. Orkid kampanya ürünleri için ÇiçekSepeti avantajlarını inceleyebilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.