Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Ortopedi Ürünleri

Vücudun farklı bölgelerindeki kronik ağrı ve rahatsızlıkları hafifletebileceğiniz ortopedik ürünlerin rahatlığı öne çıkıyor. Destekleyici ve tedavi edici özelliğe sahip ortopedik ürünler sayesinde bilek, bel, sırt ve boyun başta olmak üzere ağrılara karşı vücudunuzu koruyabilirsiniz. Vücudun her bölgesi için özel olarak geliştirilen medikal ürünlerle kemik ve kas gelişiminizi desteklemek artık daha kolay. Fonksiyonel özelliklere sahip ortopedi ürünleri, konforunuzu ön planda tutarak hayatınızı yaşanır kılıyor. Kas, eklem ve kemik hareketlerini rahatlatarak gün boyu rahatlığın konforunu çıkarmanıza yardımcı oluyor.

Tedavi ve Destek Amaçlı Ortopedi Ürünleri

Yaşam kalitesini artıran faktörler arasında uyku deneyimi yer alıyor. Sırt ve bel ağrılarının minimize etmek adına ortopedik özellikli yastıkların önemi ön plana çıkıyor. Nefes alan kumaşlardan üretilen ortopedik yastık, kaliteli bir uyku için gerekli konforu sunuyor. Cildin nefes almasını kolaylaştıran yastıklar, vücudun dinlemesine yardımcı olarak eklem ağrılarına karşı etkin kullanım sağlıyor. Bombeli tasarıma sahip ortopedik boyun yastığı sayesinde günlerce süren kas ve eklem ağrılarınızı minimum düzeye indirebilirsiniz. Gün içinde kendinizi daha huzurlu hissetmek için medikal boyunluk çeşitlerine göz atabilirsiniz. Omurilik ve çevresinin sağlığını korumak adına konforlu materyallerden üretilen boyunluk modelleriyle kronik ağrılarınıza karşı uzun soluklu çözüm üretebilirsiniz.

Ayak parmak düzeltici ve atel ürünleri, ayak parmaklarını doğru pozisyona getirerek ağrıyı azaltır ve deformasyonları önler. Halluks valgus gibi ayak sorunları için ideal olan bu ürünler, konforlu kullanım sunar ve ayak sağlığını iyileştirmeye yardımcı olur. Çeşitli modelleriyle her ihtiyaca uygun çözümler sunan ayak parmak düzenleyiciler, günlük yaşam kalitenizi artırır.

Her Bölgeye Özel Ortopedi Ürünleri Hareket Kabiliyetinizi Güçlendiriyor

Hareket kabiliyetinizi güçlendiren medikal ürünler, vücudunuzun anatomik yapısının desteklenmesine yardımcı oluyor. Anatomik destekli ortopedik minder, sert yüzeylerde kullanım sağlıyor. Yüzeye sıkı tutunan kaydırmaz kumaş, oturma sırasında kendinizi konforlu hissetmenize yardımcı oluyor. Vücudu kavrayan ortopedik koltuk minderi, kuyruk sokumu ve bel bölgesini koruyor. Yüksek iç dolguya sahip ortopedik simit minder, ideal ölçüleri sayesinde her bedenle uyumluluk gösteriyor. Evde, arabada ve ofiste kullanıma uygun sandalye ortopedik minder sayesinde oturma sırasında vücudunuzu destekleyebilirsiniz.

Çiçeksepeti Ortopedi Ürünlerini Konforunu Ayağınıza Getiriyor

Vücut yapınızı ön planda tutan bel korsesi, özellikle fıtık ve eklem ağrılarına karşı iyileşme sürecinize olumlu etki ediyor. Kas ve iskelet sisteminde meydana gelen ağrıların fiziksel olarak tedavisinde bel için korse ürünleri ön plana çıkıyor. Eklem ağrılarının hafiflemesine yardımcı olan medikal dizlik, romatizma ve kireçlenmeye karşı hayatınızı kolaylaştırıyor. Her uzuv kemiğinin ağrısına özel çeşitleri yer alan atel sayesinde kemik ve kaslarınızın desteklenmesine yardımcı olabilirsiniz. ÇiçekSepeti üzerinden vücudunuzun ihtiyacına karşılık veren medikal bileklik çeşitlerini sipariş edebilirsiniz.