İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Othello ÇiçekSepeti'nde!

2002 yılında uyku ürünlerinde kaliteli ve doğru seçimler sunmayı hedefleyerek kurulan Othello markası, farklı ihtiyaçlara yönelik koleksiyonları ile şimdi ÇiçekSepeti'nde!

Yorgan, yastık, alez seçenekleri ile yıllardır evlerde ve otellerde tercih edilen Othello markası; uyku kalitenizi artırarak benzersiz bir deneyim yaşamanızı sağlıyor. Kaliteli ürünleri ile Othello markası, sizlerin ihtihyacına yönelik ürünler geliştiriyor ve tasarlıyor. Siz de uygun fiyatlı Othello ürünlerine sahip olmak için ÇiçekSepeti üzerinden online alışveriş ile sipariş edebilir, kampanyalar ve indirimli ürünler hakkında bilgi sahibi olmak için mobil uygulamasını indirebilirsiniz.

Sağlıklı Uykular İçin Othello Ürünleri

Sağlıklı bir yaşam için sağlıklı bir uykunun payı oldukça büyük. Bu bilincin farkında olan Othello markası, sunduğu ürünler ile uykunuzu almanızı sağlıyor. Kaz tüyü, İngiliz yünü, aleo vera gibi materyaller ile hazırlanan yorganlara, kaliteli yastıklar eşlik ediyor. Su geçirmez Othello marka alezler, aynı zamanda yatağınızın ömrünü de uzatıyor. İndirimli Othello ürünleri, ÇiçekSepeti'nde sizi bekliyor! Othello marka ürünleri avantajlı fiyatlarla ÇiçekSepeti'nde bulabilir ve kampanyalı Othello ürünlerinden birini satın alabilirsiniz.

Uzun süre kullanabileceğiniz kaliteli Othello ürünlerine siz de yatağınızda yer verebilirsiniz. Siz de Othello ürünlerini incelemek ve ihtiyaçlarınızı karşılamak için ÇiçekSepeti'ni tercih edebilir, tüm Othello ürünlerini online sipariş ile satın alabilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.