Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Oto Buzdolabı

Araç buzdolabı evlerde kullanılan buzdolaplarının daha kompakt hali olarak tasarlanır. Seyahat ve tatillerde soğuk su, içecek ve yiyecek ihtiyaçlarınızı karşılamanıza yardımcı olur. Farklı modelleri ile araç çakmak girişine bağlayarak kullanmanız mümkündür. Aynı zamanda şebeke elektriği kullanarak çalışan modelleri de vardır. Bu sayede sıcak yaz günlerinde ferahlatan yiyecek ve içeceklerinizi depolayabilirsiniz. Araç içi buzdolabı kamp, piknik, doğa sporları, yat ve tekne gibi farklı yerlerde kullanabileceğiniz avantajlı bir üründür. Oto buzdolabı ürünlerini oto aksesuar kategorisinin araç içi aksesuarları bölümünde inceleyebilirsiniz. Hayatınızı kolaylaştıran ucuz oto buzdolabı alternatiflerini Çiçeksepeti’nden sipariş verebilirsiniz.

Kompresörlü Araç Buzdolabı Ürünleri

Oto buzdolabı kompresörlü olarak tasarlanan bir üründür. 12 volt buzdolabı bağlantısını çakmak girişinden veya 220 volt şebeke elektriğinden faydalanarak çalıştırabilirsiniz. Hassas termostatı ile hem dondurucu hem de soğutucu özellikleri bulunur. Farklı termostat ayarı düğmelerini kullanarak istediğiniz sıcaklığı belirleyebilirsiniz.

Taşınabilir buzdolabı sayesinde yiyecek ve içeceklerinizi her yere yanınızda götürebilirsiniz. Evinizin konforunda kendi damak tadınıza uygun olarak hazırlanan yiyecekleri güvenle saklayabilirsiniz. Yiyeceklerin dışında içecek, su, bebek maması, süt ve ilaç gibi birçok farklı özellikte ürünü bir arada tutabilirsiniz. İhtiyacınız olan ürünlerin elinizin altında olması ile seyahat ve tatillerde rahat edersiniz.

Isıyı koruyan özel tasarımı ve kapak mekanizması, ısı yalıtımını sağlar. En sıcak havalarda bile kompresörlü araç buzdolabı ısısını muhafaza eder. Contayla sağlamlaştırılan kapak bölümü açılıp kapanırken ve kullanmadığınız zamanlarda ısı kaybını engeller.

Pratik ve Kullanışlı Araç Buzdolapları

Oto buzdolabı sağlam kasası ve geniş iç hacmi ile şişe, kutu içecek ve meyve gibi yiyecekleri yerleştirebileceğiniz alana sahiptir. Metal, plastik ve kumaş kaplı olarak tasarlanan farklı modelleri arasından seçim şansınız olur.

Kompakt olarak tasarlanan buzdolabı ölçüleri, araç içinde konumlandırabileceğiniz yapıdadır. Bu sayede yolculuk sırasında veya aktivitelerde kullanmak için uygun bir şekilde yerleştirebilirsiniz. Tasarımı ve soğutma performansıyla uzun ömürlü olarak kullanabilirsiniz.

Özel soğutma seçenekleriyle üretilen araç buzdolabı elektrik tasarrufu yapmanıza yardımcı olur. Kompresörlü araç buzdolabı araç aküsüne zarar vermeyen yapısıyla dikkat çeker. Voltaj düştüğünde otomatik olarak kapanan sistemiyle kullanışlıdır.

Oto buzdolabı 12 L, 24 L, 38 L ve farklı kapasitelerde üretilen modelleriyle herkese hitap eden alternatiflerden oluşur. Ailenize göre oto buzdolabı kapasitesinin büyüklüğüne karar verebilirsiniz.

Çok Yönlü Kullanım İmkanı Sunan Araç Buzdolabı Çeşitleri

Araba buzdolabı çok yönlü kullanım imkanı sunan çeşitleriyle ilgi çeker. Yiyecek ve içecek ürünlerini soğutmasının yanında sağlık sektöründe ilaçların taşınması amacıyla da tercih edilen bir üründür. Bazı modelleri çift taraflı tutma kolu ile kolaylıkla taşımanıza destek olur. Buzdolabı ağırlığı içine koyduğunuz malzemelere göre artacağı için taşırken özel kulplarından tutarak dengeyi sağlayabilirsiniz.

Kompresörlü oto buzdolabı ev ve işyerlerinde kullanılan buzdolabının çalışma prensipleriyle üretilmiştir. Tek farkı özel olarak tasarlanan kompresörün hareket halindeyken de sorunsuz çalışabilmesidir. Bu sayede aracınızda yolculuk yaparken de buzdolabınızı güvenle kullanabilirsiniz.

Bazı oto buzdolabı modellerinin içinde çıkabilen parçalar bulunur. Bu parçaları kendi isteğinize göre ayarlayarak içecek ve yiyeceklerinizi yerleştirebilirsiniz. Yiyecek ve içeceklerin zarar görmemesi için kullanım sırasına göre alt veya üst bölümlerde tutabilirsiniz.

Hijyen sağlamak amacıyla her kullanım sonrasında oto buzdolabının çıkabilen tüm parçalarını yıkayabilirsiniz. Diğer parçaları da nemli bir bezle temizleyebilirsiniz. Bu sayede yiyecek ve içeceklerinizi sağlıklı koşullarda taşımız olursunuz. Farklı kapasite, görünüm ve özelliklerde üretilen en iyi oto buzdolabı çeşitlerini kendi zevkinize göre Çiçeksepeti’nden satın alabilirsiniz. Bu avantajlı ürünü sevdiklerinize hediye etmeniz de mümkün!