Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Oto Emniyet Güvenlik

Araç güvenlik aksesuarları, araç, sürücü ve yolcular için güvenlik sağlayan kullanışlı cihazlar olarak işlev görür. Ekstra koruma ile aracınızda meydana gelebilecek kazalara veya hırsızlık olaylarına karşı endişelenmeniz gerekmez. Bu nedenle, bütünsel araç güvenliği sunan tüm aksesuarlara sahip olmak önemli hale gelir. Oto emniyet güvenlik malzemeleri ile siz de sürüş keyfini güvenle yaşayabilirsiniz.

Araç Güvenlik Aksesuarları ile Aracınızın Güvenliğini Sağlayın

Araç güvenlik ekipmanları kamera, araba güvenlik alarmları, emniyet kemerleri, ABS kilitlenme önleyici fren sistemi, havalı frenler vb. içerir. Darbe uyarı sistemleri, diğer araçlara, kaldırımlara, elektrik direklerine çarpmaları azaltmaya yardımcı olur. Araba güvenlik alarmları, hırsızlık durumlarına karşısında uyarı verir. Tek yönlü alarmlar, iki yönlü alarmlar, anahtarsız giriş alarm sistemlerinin yanı sıra görüntülü araba alarmları bulunur. Emniyet kemeri, çarpma durumunda vücudun otomobilin içinde hareket etmesini engelleyerek sizi büyük bir yaralanmadan kurtarır. Oto emniyet kemeri ve 3 noktalı emniyet kemeri çeşitlerinin yanı sıra farklı emniyet kemeri aparatı bulunur. Bunlar çarpma esnasında hareketinizi engellemek için tasarlanmış bir sistem oluşturur. Emniyet kemeri uzatma aparatı kemeri vücudunuza göre ayarlayabilmeniz için yukarı veya aşağı hareket ettirmenizi sağlar. Emniyet kemeri kayışı ise çarpısma esnasında sizi sabit tutmada büyük rol oynar. Emniyet kemeri fiyatları kullanılan malzeme ve özelliğine göre farklılık gösterir. Diğer bir aksesuar ise yolcuların direksiyon simidine, ön camlara veya ön panele çarpmasını önleyen ön hava yastığı olarak yer alır. Yan hava yastıkları ise kapıya veya başka herhangi bir nesneye çarpma riskini azaltır.

Temel Araç Güvenlik Aksesuarlarıyla Güvenli Sürüş

Kilitlenme önleyici fren sistemi panik anında aracın kilitlenmesini önlemeye yardımcı olur. Ayrıca, sürücünün direksiyon üzerinde daha iyi kontrol sahibi olmasını sağlayarak olası bir çarpışmayı önler. Çekiş kontrol sistemi, aracınızın dengesini artırır. Sürücü aşırı güçle karşılaştığında tahrik tekerleklerinin kayma derecesini kontrol eder. Dört tekerlekten çekiş, gücü ön ve arka tekerlekler arasında bölen bir başka özellik olarak karşınıza çıkar. Böylece çekişi en üst düzeye çıkarmaya yardımcı olur ve sürücünün aşırı güç uygulaması durumunda tekerleklerin takılmasının önüne geçer. Bunların dışında kafa yaralanmalarına karşı koruma ve koltuk başlıkları aksesuarları da araç güvenlik aksesuarları arasında yer alır. Kafa yaralanması koruması köpükten oluşur, koltuk başlıklarının altında bulunur ve arkadan çarpmalı bir kaza sırasında kafa hareketini önler.

Araç Güvenliği İçin Alarm Sistemleri

Araçta uygun bir güvenlik sistemi, aracı yalnızca güvenli ve emniyetli kılmakla kalmaz, aynı zamanda birçok ekstra fayda sağlar. Dijital dünyanın yeniliği, arabanızı çok daha güvenli hale getiren çeşitli teknolojileri kullanan sofistike bir alarm sisteminin geliştirilmesini etkilemiştir. Sistemler, yasa dışı girişi önler ve aracın her zaman güvende olmasını sağlar. Farklı amaçlar için farklı araba alarm sistemi aksesuarları yaygın olarak yer alır. Kurulum kolaylığının yanı sıra tasarım çeşitliliği ile kullanıcıya daha fazla seçenek sunar. Birçok modern sistem, hırsızın farkında olmadığı izleme yetenekleri içerir. Alarm kasasının içindeki verici tarafından özel yazılım kullanılarak izlenebilen bir sinyal yayılır. Bu yöntem sıklıkla GPS özelliklerini içerir.

Seyir halinde değilken, güvenlik alarmını kapatmak için araç kemer tokası ve emniyet kemeri yuvası kullanılabilir. Kurulumu kolay araç kilit sistemi üretiminde kaliteli malzeme kullanılır. Oto alarm merkezi kilit sistemi, araba güvenlik sireni ve ayarlanabilir bir montaj kiti ile birlikte bulur. Kilitleme ve kilit açma sesi, araç güvenlik sistemleri için özel olarak tasarlanır. Son derece hassas bir GPS çipi ve bulut sunucuları kullanarak, herhangi bir akıllı telefondan arabalarınızın nerede olduğunu gerçek zamanlı olarak takip edebilirsiniz. Oto emniyet güvenlik aksesuarları teknolojik özelliklerine ve kullanım amacına göre değişir. Kampanya ürünlerine göz atarak daha ucuz oto emniyet güvenlik aksesuarları satın alabilirsiniz. ÇiçekSepeti’nde arabanız için sunulan en iyi oto emniyet güvenlik seçenekleri ile kendinize uygun ürünü kolaylıkla bulabilirsiniz.