Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Oto Isıtma Soğutma Sistemleri

Motorlu araçlar arasında en çok kullanılan tür olan otomobiller doğru ısı ayarı sağlanmadığı zaman konforunu kaybedebilir. İster kişisel ister ticari olsun otomobillerin mevsime göre doğru sıcaklık ayarının yapılması hem içerideki yolcuların rahat etmesini sağlar hem de sürüş güvenliğini etkiler. Isıtma ve soğutmanın doğru olmaması buğuya neden olarak sürüş sırasında görüş kaybı yaratabilir. Yanlış ısı ayarı şoförün fazla sıcak ya da soğuk yüzünden dikkatinin dağılmasına da neden olabilir. Bu nedenle oto klima ürünleri sadece konfor değil, güvenlik için de önemli bir parçadır.

En iyi oto ısıtma soğutma sistemleri arasından sizin aracınıza uygun olanı bularak her mevsim kullanabileceğiniz bir ürün edinebilirsiniz. Araç içi ısıtıcı ve soğutucu ürünler arasından doğru seçimi yapmak için bütçeniz çerçevesinde ihtiyacınıza yönelik karar vermek önemlidir. Araç içi klima seçimini otomobil modeli, beklenti, bütçe ve kalite gibi unsurları göz önüne alarak yapabilirsiniz.

Birbirinden İşlevsel Araç Kliması Çeşitleri

Otomobil yedek parça kategorisinde aracınız için ihtiyaç duyduğunuz tüm aksamlara uygun ısıtma ve soğutma ürünleri seçenekler arasında yerini alır. Soğutma suları, klima yedek parçaları, taşınabilir oto klima modelleri, motor ve klima fanları, filtreler ve daha birçok farklı yedek parçaya en uygun fiyatlar ile sahip olmanız mümkündür. Radyatör araba ısı sistemleri içerisinde yer alır. Radyatör yedek parçaları ve temizliği için de aradıklarınızı kolayca bulabilirsiniz.

Araç klimaları dahili ve harici olarak iki türe ayrılır. Dahili klima aracın üretimi sırasında kendisine takılan esas iklimlendirme parçası olduğundan genellikle değişim için yedek parçaları bulunur. 12 volt klima motoru benzeri ürünler aksam sorunu olduğunda değişim için yeniden satın alındığından aracın modeline uygun parçayı seçmeniz gerekir. Harici klimalar çakmaklık girişinden güç alan çıkarılabilir portatif tasarımlar olduğundan herhangi bir otomobile uyum sağlar.

İhtiyaç halinde oto ısıtıcı 12V kettle ve soğutucu buzluk gibi farklı ürünleri de bulabilirsiniz. Araç içindeki keyfinizi katlamak için otomobilde dilediğiniz sıcaklıkta içecek üretmenize yardım eden bu ısıtıcı-soğutucu ürünlere de göz atabilirsiniz.

Oto Isıtıcılarla Rahatlığı Yakalayın

Oto yedek parça aksesuar kategorisinin en çok öne çıkan ürünlerinden biri olan araç kliması modelleri ile her mevsim sizin için en ideal sıcaklık araç içinde olur. Kışları soğuktan korunmak için ısıtıcılara, yazları ise serinlemek için soğutuculara başvurabilirsiniz. Araç kliması ile uzun süre buğu yapan camlardan kurtulmanız da mümkündür. Kısa sürede buğunun çözülmesi için aracın kendi aksamına ekstra fanlı ısıtıcılar ile destek verebilirsiniz.

Araç kliması kullanmanın size birçok farklı faydası olur. Özellikle ön cam buğulanma sorununu halletmek için araba ısıtıcı modellerden yararlanabilirsiniz. Dinlenme sırasında buğuyu bez ile silmek mümkün olsa da sürüş sırasında bu hareketi denemek güvenliğinizi riske atabilir. Bu nedenle yetersiz araç klimalarına fanlı buğu çözücü ürünler ile destek verebilirsiniz.

Araç klimasını çalıştırmanın gereksiz olduğu durumlarda çakmaklık girişine takılarak kullanılan ısıtıcı ve soğutucular ile düşük güç kullanarak ortam ısısını ayarlayabilirsiniz. Portatif ve taşınabilir araç ısıtıcı ve soğutucu ürünleri tercih ederek yakıt tasarrufu yapmak için dahili klimayı gerektiğinde kapatabilirsiniz.

Otomobil Kliması Yedek Parçaları ÇiçekSepeti’nde!

Oto aksesuar ürünleri arasında yer alan yedek parçalar modele uyumlu olursa düzgün çalışır. Bu nedenle seçimlerinizi aracınızın aksamına uygun yapmalısınız. Otomobil kliması yedek parça ürünleri arasında radyatör, motor, filtre çeşitleri, kapaklar ve temizlik ürünleri yer alır. Radyatör soğutma sistemi, fan termikleri ve diğer yedek parçalar arasından aracın modeline, yılına ve kullanılan orijinal parçaya göre karar verebilirsiniz. Ucuz oto ısıtma soğutma sistemleri için ÇiçekSepeti’nin geniş ürün skalasını inceleyebilir, kaliteyi en uygun fiyata alıp aracınız için mükemmel sonuca ulaşabilirsiniz.