Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Çiçeksepeti Logo
Çiçeksepeti Logo
Filtrele
Sırala

Oto Kokuları

Oto kokusu, keyifli araba yolculuklarında bize eşlik eden, doğadan ilham alan mis gibi kokuları arabamıza taşıyan oldukça kullanışlı araç aksesuarlarıdır. Otomobillerde ve her türlü motorlu araçta kötü koku oluşumu yaşanabilir. Isı, nem ya da hava gibi dış ortam koşulları bu kokuya neden olabilir. Ayrıca istenmeyen bir koku durumu yaşanmasa da, araç içerisindeki ekipmanın deforme olması, ısınması ya da aracın düzenli olarak havalandırılmaması gibi sebeplerden dolayı, güzel ve ferah kokularla arabanın varolan kokusu değiştirilmek istenebilir. Araba kokusu, bu noktada imdadınıza koşuyor.

Yüzlerce araba parfümü çeşidini incelemek, oto kokusu fiyatları hakkında detaylı bilgi almak ve tarzınıza en uygun araç kokusu modelini keşfetmek için; ciceksepeti.com ve ÇiçekSepeti mobil uygulamasını ziyaret etmeniz yeterli!

Araba Kokusu Nasıl Çalışır?

Oto kokusu aksesuarları, istenilen kokuların bir kokunun farklı teknik aparatlar ile uzun süreler boyunca araç içerisine eser miktarlarda salınmasına imkan vermek üzere üretilir. Kullanıcılar bu kokuları beğenilerine göre çeşidini belirledikten sonra, kalıcılık performansına göre de mekanizmalarını tercih ederek kullanırlar. Hava ile temas ettikçe içerdiği kokuyu ortama salan araba parfümü çeşitleri, ürünün kullanım ömrünü belirleyen unsur hava ile temas süresi ve yoğunluğudur. Bu nedenle kullanıcılar araç kokusu modellerinden daha uzun süre verim alabilmek adına hava ile minimum temas edecekleri noktalarda ya da mekanizmalarda bulundururlar. Farklı teknolojiler ve aparatlar ile üretilen oto parfüm çeşitleri, sürüş keyfini ve araçtaki yolcuların konforunu yükseltmek adına son derece sağlıklı bir katkı sunan aksesuarlar arasında yer alır.

Oto Kokusu Çeşitleri

Pek çok farklı oto kokusu çeşidi bulunmakla birlikte, günümüzde tamamen farklı materyallerden elde edilen kokular da araba kokusu olarak kullanılmaktadır. Daha ferah ve daha taze hissettiren bir araç ortamı oluşturulabilmesi amacı ile tasarlanmış olan araba parfümü çeşitleri, çam ağacı içeren ve pek çok farklı görünüm seçeneği ile satışa sunulmaktadır. Farklı tasarımlara sahip olması sayesinde, arabaların iç dekorasyonuna uygun modeller tercih edilebiliyor. Böylelikle istenmeyen bir görüntü oluşmasının da önüne geçiliyor. Kalıcı araç kokusu çeşitleri, genel olarak her kokuyu içermekle birlikte, koku çeşitlerinin fazla olması sayesinde sıklıkla tercih edilen bir ürün olarak bilinmektedir. Bunun yanı sıra, sürekli koku değiştirilmesinin tercih edilmediği durumlar için ideal bir seçenek olarak piyasalardaki yerini almaktadır. Farklı oto parfüm çeşitlerinden bir tanesi olarak karşımıza çıkan odunsu araç kokusu çeşitleri, pek çok farklı ağacın kokusuna sahip olmakla birlikte, araçlar içerisinde sıcak bir ortam oluşmasına yardımcı olmaktadır. Bunun yanı sıra, özellikle kış aylarında tercih edildiği bilinmekle birlikte, dört mevsim kullanıma da uygundur. Daha yoğun ve daha kalıcı bir koku tercih edilmesi durumuna istinaden üretilmiş ve farklı formlarda satışa sunulmuş olan vanilyalı araba kokusu seçenekleri, araçlar içerisinde tatlı bir aroma oluşturmaktadır.

Kokunun sık değiştirilmesinin tercih edilmediği durumlar için ideal bir seçenek olarak sunulan bu ürünün yanı sıra, daha organik bir çeşit olarak doğal araba kokusu seçenekleri de mevcuttur. Doğal kokular genel olarak çiçek ya da bitki kokularından oluşmakla birlikte, aynı zamanda ev ortamlarında da doğal olarak araba kokusu materyallerinin üretilebilmesi mümkündür. Tercih edilecek kullanım şekline uygun olarak uçucu ya da aromatik yağlar kullanılarak kolaylıkla koku hazırlanması mümkün olmaktadır.

Yüzlerce Çeşit ve Uygun Oto Kokusu Fiyatları ÇiçekSepeti’nde!

ÇiçekSepeti, araba kokusu çeşitleri açısından oldukça geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Her zevk ve beğeniye uygun olarak seçeneklerin kolaylıkla bulunması ve indirimli oto kokusu fiyatları, ÇiçekSepeti’nden aradığınız oto kokusunu bularak ayrılmanızı sağlıyor. Siz de alışverişinize hemen başlayın, avantajlı kampanyaları yakalayın!