Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Oto Paspaslar

Sunduğu fonksiyonel faydaları ile birçok araç sahibinin olmazsa olmazı olan oto paspas modelleri ile aracınıza şık bir görünüm kazandırabilirsiniz. Sürüş deneyiminin daha konforlu ve güvenli geçmesine katkıda bulunan bu ürünler, kolay temizlenebilme ve kaydırmaz taban gibi birçok özelliklerle donatılır. Araç döşemelerinin kir ve toz gibi çevresel faktörlerden koruyan oto paspaslar, araç içi hijyeninin sağlanmasına yardımcı olur. Gerek görsel gerekse işlevsel açıdan fayda sağlayan ucuz oto paspas modellerini ÇiçekSepeti ayrıcalıklarından faydalanarak hemen sahip olabilirsiniz.

İşlevsel Yapıları İle Öne Çıkan Oto Paspas Modelleri

Halı, deri, kauçuk, plastik ve alüminyum olmak üzere birbirinden farklı malzemeler kullanılarak üretilen oto paspas modelleri, çeşitli ihtiyaç ve beğenilere hitap eder. Kauçuk modeller, kullanıcıların en çok tercih ettiği oto paspaslar arasında bir adım öne çıkar. Temizliği ve bakımı diğer modellere nazaran daha kolay olan kauçuk paspasların farklı renk seçenekleriyle arabanıza renk katabilirsiniz. Bununla birlikte sürtünme ve aşınmalara karşı dayanıklı olan bu ürünler, konforlu bir kullanım sunar. Aracınızın iç yapısına uyum gösteren kauçuk malzemeli bir paspas ile araç içi temizliğinizi pratik bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Otomobillerin içerisinde sık karşılaşılan modellerden biri de paspas halılardır. Araç içi kullanımına uygun özel kumaş veya malzemeler kullanılarak üretilen bu halı tipi paspaslar, kaydırmaz tabanlı olmalarıyla öne çıkar. Özellikle araba yıkama alanlarında kullanılan oto kağıt paspas modelleri ise kısa süreli kullanımlar için ideal olan ürünler arasında yer alır.

Sıvıyı Hapseden Konforlu Oto Paspas Çeşitleri

Son yılların gözde modellerinden biri olan havuzlu oto paspasları, kenar kısımlarında yer alan çıkıntılı tasarımları sayesinde diğer tüm paspaslara göre daha kullanışlı bir kullanım sunar. Başta sıvılar olmak üzere içerisine dökülen parçaların araç döşemesine yayılmasını önleyen bu ürünler, aracınızın korunmasına ve temiz kalmasına yardımcı olur. Tasarımlarıyla da dikkatleri üzerine çeken havuzlu oto paspaslar, kendi içlerinde de birbirinden ayrılır. 3D ve 4D olarak iki farklı modeli bulunan havuzlu paspaslar, araçların modeline ve markasına uygun olacak şekilde üretilir.

Klipsler yardımıyla sabitlenen 3D oto paspasları ile hem konforlu bir kullanım deneyimi yaşatabilir hem de araç zemininin korunmasını sağlayabilirsiniz. 3D ürünler, yıkanabilir özelliğe sahip olmalarıyla da kullanıcıların beğenisini kazanır. 4D oto paspas modelleri ile çivi sistemi ile aracın içerisine sabitlenir. Paspasın altındaki bu çiviler paspasın kaymasını engeller. Hem yapı hem de renk olarak birbirinden farklı modeli bulunan havuzlu paspas çeşitleri ile aracınızı modern bir görünüme kavuşturabilirsiniz.

Estetik Tasarımı İle Öne Çıkan Oto Paspas Tasarımları ÇiçekSepeti’nde!

Alanında uzman markalar tarafından özenle tasarlanan oto paspas modelleri, tekli olarak satışa sunulduğu gibi set halinde de kullanıcılar ile buluşur. Bu setler içerisinde işlevsel özelliklerin yanı sıra tarzınıza hitap eden ve aracınıza uygun desen ve renkteki ürünleri kolayca bulabilirsiniz. Modeller içerisinde siyah, gri ve bej gibi klasik renk seçeneklerinin yanı sıra gold gibi aracın daha havalı görünmesine yardımcı ürün çeşitleri de üretilir. Siyah gibi koyu renkli oto paspaslar kiri daha az belli ederken, açık renkli modeller aracın içerisinde ferah bir görünüm kazandırır. İleri teknoloji ve hijyenik malzemeler kullanılarak tasarlanan oto paspas modelleri, dayanıklı yapılarıyla uzun süreli kullanım sunar. Teknik özelliklerden tasarıma ve malzeme kalitesine göre değişiklik gösteren oto paspas fiyatları ise her kullanıcının bütçesine hitap eder.

Siz de farklı markaların ürettiği farklı özellik ve tasarımlardaki en iyi oto paspas modellerini ÇiçekSepeti sayesinde en uygun fiyata satın alabilirsiniz.