Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Oto Ses Görüntü Sistemleri

Otomobillerinizi daha konforlu ve güvenli hale getirmenize yardımcı olan oto ses görüntü sistemleri ÇiçekSepeti’nin zengin ürün yelpazesinde ayrıcalıklı fiyatlarla sizi bekliyor. Yeni nesil oto ses görüntü sistemleri içerisinden ihtiyacınıza ve aracınıza uygun modelleri seçebilir, yolculuklarınızı çok daha keyifli hale getirebilirsiniz.

Her İhtiyaca Uygun Oto Ses Sistemleri

Oto teyp modelleri, hoparlörler, tweeter, amfi sistemleri ve donanım aksesuarları ile otomobillerinizde istediğiniz ses sistemlerini ÇiçekSepeti size marka ve ürün çeşitliliğiyle sunuyor.

Oto ses sistemleri ile var olan donanımınızda değişiklik yapabileceğiniz gibi araçlarınıza yepyeni bir ses sistemi de kurabilirsiniz. Örneğin tercihinize göre aracınızın hoparlörlerinin verimini arttırmak için amfi setlerinden faydalanabilirsiniz. Modern teknolojilere uyumlu üretilen oto teyp modelleri akıllı cihazlarınızla birlikte kullanım sağlayarak müzik keyfinizi zirveye taşıyor. Oto teyp modellerini tek olarak alabileceğiniz gibi hoparlör ve kumanda ile birlikte set olarak da satın alabilirsiniz.

Radyolu, USB girişli, Bluetooth bağlantılı, MP3 çalar özellikli ve SD kart destekli teyp modellerini aracınızın farklı noktalarında kullanacağınız hoparlörler ile destekleyerek benzersiz bir müzik deneyiminin tadına varabilirsiniz. Uzaktan kumandalı ya da dokunmatik modeller ile yolculuk sırasında dikkatiniz dağılmadan hem müziğin hem yolun keyfini sürebilirsiniz.

ÇiçekSepeti’nde her ihtiyaca göre bir oto ses sistemi bulunuyor. Seyyar satıcılar için araçlarda veya pazar yerlerinde hem açık hem kapalı alanda kullanıma uygun mikrofon, hoparlör ve amfiden oluşan setler kolay kurulumu ile pratik bir kullanım sağlıyor.

Güvenliğiniz için Oto Kamera Sistemi Kullanın

Otomobillerde öncelikle güvenlik için düşünülen oto kamera sistemlerine ÇiçekSepeti’nden ulaşabilirsiniz. Araç kameraları trafikte karşılaşabileceğiniz olası tatsız durumlar için elinizdeki en doğru belge görevini görerek sizi zor durumlardan kurtarıyor. Aracınıza ait kamera kayıtlarını mobil uygulama ile akıllı telefonunuza aktararak her an inceleme şansı yakalayabilirsiniz.

Otomobiliniz park halinde iken de kamera kaydını devam ettirerek aracınızda oluşabilecek hasarları rahatlıkla takip edebilirsiniz. Oto kamera sistemlerinde gelişmiş özellikleri bulunan modeller sürüş boyunca güvenliğinizi de destekleyebiliyor. Takip mesafesi ve şerit atlama gibi durumlarda uyarı gönderen seçenekleri de değerlendirerek daha güvenli bir sürüş sağlayabilirsiniz.

Araç içi kamera sistemleriyle aynı zamanda yolculuklarınızı kayıt ederek eşsiz anılar oluşturabilirsiniz. Seyahatlerinizde yol boyunca karşınıza çıkan manzaralardan hoş bir albüm hazırlayabilirsiniz. Eğer sosyal medyada video içerikler hazırlıyorsanız oto kamera sistemleri ile harika videolar çekebilirsiniz.

Oto Multimedya Sistemleri ile Konforu Yaşayın

Oto multimedya sistemleri sürüş sırasında birçok uygulamaya tek bir ekrandan kolaylıkla ulaşmanızı sağlıyor. Kaliteli müzik keyfinin yanı sıra son teknolojilerle donatılan multimedya sistemler ile navigasyon, aracınızı güvenli park edebilme, akıllı telefonunuzu bağlayarak aramalarınızı yönetebilme gibi pek çok özelliği bir arada kullanabilirsiniz. Sesli komut, direksiyon üzerinden kumanda etme ve aramalarda otomatik ses kesme gibi yeni nesil teknolojiler multimedya sistemlerin öne çıkan diğer özellikleri arasında bulunuyor. Müziğin yanı sıra video, film ve TV izleme imkanı da sağlayan multimedya sistemler tercihinize göre size farklı konfor ve eğlence olanakları sunuyor.

Multimedya sistemleri Andorid ya da IOS uyumlu modeller içerisinden seçebilirsiniz. Sürüş esnasında dikkatinizi dağıtabilecek pek çok unsuru ortadan kaldırarak konforun yanında güvenliğinizi de destekleyen oto multimedya sistemler farklı marka ve modelleriyle ÇiçekSepeti’nde yer alıyor.

Araba Tutkunlarına Özel Oto Ses Görüntü Aksesuarları

ÇiçekSepeti oto ses görüntü sistemlerinde pratik kullanım sağlayan aksesuar seçenekleri de sunuyor. Oto teyplerini rahatça söküp takabilmenizi sağlayan aparat setlerini tüm marka ve model araçlarda kullanılabilirsiniz. Amfi çıkışı olmayan oto teypleri için tetikli çevirici bu soruna pratik bir çözüm getiriyor. Amfi kabloları, teyp ya da multimedya sistemleriniz için uzaktan kumandalar konforunuza destek sağlayan aksesuarlar arasında yer alıyor. Herhangi bir şekilde çerçeve kısmı hasar gören teypleriniz için ise aracınızın markasına göre teyp çerçevesi seçebilir, bütçenizi sarsmadan estetik bir çözüm sağlayabilirsiniz.

Oto ses görüntü ürünleri içerisinden ihtiyacınıza en uygun olan modelleri inceleyerek ÇiçekSepeti avantajlarıyla hemen satın alabilirsiniz. Otomobil tutkunu sevdikleriniz için de geniş ürün seçkisinden onları mutlu edecek bir hediye sipariş edebilirsiniz.