İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Otomobil Ürünleri

Otomobiller, birçok insan için bir ulaşım aracından çok daha fazlasıdır: Bazen bir yol arkadaşı bazen de kadim bir dost... Otomobiline karşı böylesine güçlü hislere sahip hemen herkes aracının hep mükemmel kondisyonda olmasını ister. ÇiçekSepeti işte tam da bu noktada otomobilini sevenlerin yanında oluyor. Lastik ve jantlardan otomobil aksesuarlarına, yedek parçalardan ses ve görüntü sistemlerine kadar geniş bir ürün yelpazesini otomobil sevdalılarının kullanımına sunuyor. Eğer siz de aracınıza gözünüz gibi bakıyorsanız ihtiyacınız olan ürüne kolayca ulaşmak için ÇiçekSepeti’ni inceleyebilirsiniz.

Doğru Lastik Güvenli Sürüş

Aracınızın yol tutuşu ve fren kabiliyetini doğrudan etkilemesiyle lastikleriniz güvenli bir yolculuğun mihenk taşlarındandır. Her koşulda güvenli bir sürüş deneyimi için lastiklerinizi düzenli olarak kontrol etmelisiniz. Lastiklerdeki hava miktarı ve basıncının yanı sıra kanallarındaki derinlik güvenliğinizi doğrudan etkiler. Ayrıca lastiklerin mevsim gerekliliklerine göre kışlık ve yazlık olarak ikiye ayrıldığını aklınızda bulundurmanızda fayda var. ÇiçekSepeti’nde aracınız için en uygun lastikleri bulabilir ve kolayca temin edebilirsiniz. Böylece her hava ve yol koşulunda yerli ve yabancı sektör lideri markaların lastikleriyle güvenli bir sürüşü deneyimleyebilirsiniz.

Jantlarınızla Tarzınızı Yansıtın

Jantlar bir arabanın dış görünümünde fark yaratabileceğiniz en önemli enstrümanlardan biridir. Her araba ve kullanıcısı farklı yapılarda olsa da ÇiçekSepeti’nde herkesin istediğini bulabileceği geniş bir ürün yelpazesi var. Tek yapmanız gereken binlerce üründen en sevdiğinizi bulup aracınıza bambaşka bir hava katıp tarzını yansıtmak.

Yedek Parçada Aradığınıza Ulaşın

Otomobiller fabrikadan çıkar çıkmaz kendi maceralarına başlar. Bu macera süresince de bazı parçaları eksilebilir ya da gerekli işlevi göstermeyebilir. Bazen aracınızın görünümünü etkileyebilecek kozmetik parçalarda sorun yaşayabilirsiniz. Bazen de aracınızın performansını etkileyerek tamir gerektiren mekanik bir parçayı değiştirmeniz gerekebilir. Bu süreçlerde ihtiyaç duyulan parçanın kolay ulaşılabilir olmaması ciddi problemlere yol açar. ÇiçekSepeti’nde yer alan aküden fren ekipmanlarına, filtrelerden temizlik ürünlerine kadar yüzlerce farklı kozmetik ve mekanik yedek parça ile otomobilinizin ihtiyaçlarını giderebilirsiniz. Böylece otomobilinizin macerasında ona ilk günkü gücü ve görünümünü sağlayarak yol arkadaşlığınıza devam edebilirsiniz.

Otomobilinizi Özelleştirin

Her geçen gün sizin de otomobilinizin de ihtiyaçları değişebilir. Ancak doğru otomobil aksesuarıyla tüm ihtiyaçlara çözüm bulabilirsiniz. Örneğin koltuklar her kullanımda az da olsa yıpranabilir. Bu ufak yıpranmaların daha büyük hasar haline gelmesinin önüne geçmek için koltuk kılıfı kullanabilirsiniz. Ayrıca seçeceğiniz koltuk kılıfıyla da aracınızın görünümüne estetik bir değer katabilirsiniz. Eğer çocuğunuz varsa arabanızda mutlaka bir ana kucağı otomobil koltuğu bulunmalıdır. Böylece çocuğunuzun güvenle seyahat etmesini sağlayabilirsiniz. İmza kokunuzu arabanıza taşıyacak oto kokusu ve çok daha fazla oto aksesuarı ÇiçekSepeti'nde sizi bekliyor.

Sürüş Keyfini İdeal Multimedyayla Taçlandırın

Otomobilini kullanırken sevdiği şarkıları dinlemek herkesin favori aktivitelerden biridir. Teknolojinin gelişimi bu keyfi taçlandırmak için yüzlerce farklı ses ve görüntü sistemi sunuyor. Her araç tipi ve kullanıcı ihtiyacı için alternatif sunan ÇiçekSepeti’nde müziğin yola eşlik etmesini çok daha keyifli hale getirebilirsiniz.

Yolculuğunuzu Kayda Alın

Keyifli yolculukları ölümsüz seyahatlere dönüştürmek ya da güvenliği bir üst seviyeye çıkarmak isteyebilirsiniz. Satın alacağınız bir araç içi kamerası ile her ikisini de kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Araç içi kameranızla elde edeceğiniz kaliteli görüntülerle ister bir yol vlog sayfası oluşturun isterseniz de kaza ve hırsızlık gibi olumsuz durumlara hazırlıklı olun.

Eğer siz de otomobilinizin her zaman doğru çalışıp şık görünmesini isterseniz ÇiçekSepeti oto aksesuar bölümünü inceleyebilirsiniz. Estetik parçalarla aracınızın görünümünü güzelleştirmek ya da mekanik aksamlarla performansını arttırmak için ÇiçekSepeti’nin sunduğu hızlı ve kolay alışverişi deneyin.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.