İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Otribebe ÇiçekSepeti'nde!

Otribebe, bebeğinizin burun bakımı ve temizliğini sağlayan farklı uygulamalar ve medikal ürünler sunar. Otribebe ürünleri, bebeğinizin burnunu kolayca temizlemenizi ve nemlendirmenizi sağlar. Uygun fiyatlı Otribebe ürünleri elinizin altındayken, küçük çocuğunuzun burun tıkanıklığı sorununu kısa sürede çözebilir, rahat nefes almaya başlamasına yardım edebilirsiniz. Bebeğinizin burnundaki kuruluğu azaltan veya tıkanıklığı aspire eden ürünleriyle Otribebe, bebeğiniz için özel geliştirilmiş, kullanımlı kolay ve hijyenik çözümler üretir. ÇiçekSepeti indirimli Otribebe ürünleri arasından size ve bebeğinize en uygun seti veya tekli ürünü satın alarak serin ve kuru havalarda bebeğinizin burnunda oluşabilecek tıkanmalara güvenle müdahale edebilirsiniz. Outlet Otribebe ürünleri, bebeğinizin hassas burun mukozasını korumak için silikon malzeme ile üretilir. Deniz suyu spreyi ya da nazal aspiratör cihazlarıyla küçük çocuğunuzun üst solunum yollarını korumaya yardım eden Otribebe, 1 yaşına kadar bütün bebekler ve küçük çocuklar için kullanıma uygundur.

Bebeklerde Burun Tıkanıklığına Çözüm

Otribebe ürünleri fazla harcama yapmadan ulaşabileceğiniz, farklı pozisyonlarda kullanma özgürlüğü sunan yapıya sahip medikal ürünlerdir. Kolay temizlenen ve yedek uçları erişilebilir olan yeni Otribebe ürünleri, hijyenik kullanıma sahiptir. Yeni doğan bebeğinizi fazla huzursuz etmeden rahat nefes almasına yardımcı Otribebe medikal ürünleri, bebeğinizin burnunu nemlendirmenin yanı sıra, temizlemenizi de sağlar. Hem evde hem seyahatlerinizde kullanabileceğiniz Otribebe ürünlerini, bebek bakım çantasında kolayca taşıyabilirsiniz. Dolu burnunu açtığınızda, bebeğiniz daha rahat nefes almanın yanı sıra; daha rahat beslenebilir, uykuya daha rahat dalar ve derin uyku süresi uzayabilir. Birbiriyle ortak çalışan farklı nazal ürünleri içeren Otribebe tedavi seti, burun mukozasını nemlendirdikten sonra burundaki mukusu nazikçe almanıza yardım eder. Burunlarını temizlemeyi bilmediği için mutlaka yardıma ihtiyaç duyan bebeğinizin konforu ve sağlığı önem taşıyan nazal ürünler arasındaki Otribebe fiyatları, bütçe dostu bebek bakım ürünleri fiyat aralığında yer alır. Soğuk algınlığı ve alerjiler sonucunda oluşan burun tıkanıklığını giderici Otribebe kampanya ürünleri, hareketli bebeğinizin burnuna uygularken kullanım kolaylığı sunar.

Soğuk algınlığında dahi iyi uyuyan, rahat beslenen huzurlu bir bebek için kullanım amacına uygun bir Otribebe Nazal Bebek Burun Aspiratörü satın alabilir ya da var olan aspiratörünüz için yedek uç siparişinizi ÇiçekSepeti online alışveriş ayrıcalığıyla hemen tamamlayabilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.