Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Oturma Odası Mobilyaları

Oturma odaları için üretilen birbirinden farklı mobilya modelleri, modern tasarımları ile evinize estetik ayrıntılar kazandırır. Koltuk modelleri, TV üniteleri, kitaplık ve duvar rafı gibi birbirinden farklı kategorilerde, ihtiyacınızı karşılayan ve zevklerinizle uyuşan mobilyalar bulabilirsiniz. Mobilya denince akla ilk gelen koltuk modelleri, çağdaş dizaynlarla birlikte konforlu bir kullanım için de özel ayrıntılara sahiptir. Gündelik yaşamın önemli bir bölümünde zaman geçirdiğimiz oturma odaları için, özel tasarımlara sahip binlerce çeşit ürünü ÇiçekSepeti ayrıcalığıyla sipariş edebilirsiniz!

Oturma Odalarının Vazgeçilmez Mobilya Modelleri

Aileniz ve dostlarınızla beraber uzun saatler sohbet ettiğiniz oturma odalarında, koltuk seçimi dekorasyon açısından önemli bir bölümü oluşturur. Her eve uygun boyut seçenekleri bulunan koltuk takımı modelleri, eviniz için belirleyeceğiniz renkler için önemli bir tamamlayıcıdır. Birçok renk modelinin yanı sıra özel desenlere sahip koltuk modellerini de eviniz için değerlendirebilirsiniz. Genel olarak küçük evlerde kullanım alanı bulan köşe koltuk takımı da dar alanları dolduran yapısıyla geniş bir oturma alanı sunar. Aynı zamanda misafirleriniz için birkaç saniyede yatağa dönüşebilen kanepe çeşitleri de işlevsel bir kullanıma sahiptir.

Sevdiklerinizle bir arada keyifli dizi ve filmler izlediğiniz televizyonlar için üretilen TV üniteleri, içerdiği raf ve dolaplarıyla da dekoratif ayrıntılar yaratmanıza olanak tanır. TV sehpaları küçük ve büyük boyutlu yüzlerce seçenek içerir. MDF, ahşap ve demir gibi farklı malzemelerden üretilebilen bu ürünlere biblo, fotoğraf, çiçek veya kitap gibi birçok ürünü dekoratif bir biçimde yerleştirebilirsiniz. Kitaplık modelleri ise sahip olduğunuz kitap sayısını karşılayabilecek kapasitelerde, birbirinden özel tasarımlarla oturma odanıza şık bir ayrıntı kazandırır. Ahşap kitaplık modellerinin yanı sıra modern çizgiler içeren metal iskeletli kitaplıkları da seçenekleriniz içerisinde bulundurabilirsiniz.

Estetiği Küçük Ayrıntılarda Yaratan Oturma Odası Mobilyaları

Oturma odanızda, düşünülmüş ve ince zevkleri yansıtan ürünler kullanarak yaşam alanınızı keyifli bir yere dönüştürebilirsiniz. Gündelik kullanımda olan ve küçük boyutlarda birçok eşya, düzenli kullanıma sahip olduğunda dekoratif bir ayrıntıya dönüşebilir. Takip ettiğiniz okuma materyalleri için kullanabileceğiniz gazetelik ve dergilik modelleri, genel olarak koltukların yanında şık bir ayrıntı yaratır. Okuma materyallerini bir arada tutması sayesinde dağınıklığı önleyebilir ve oturma odanızda kullanışlı alanlar yaratabilirsiniz. Duvar dekorasyonunda etkili değişimler yaratmanıza olanak tanıyan duvar rafı modelleri de birbirinden özel tasarımlar içerir. Ahşap ve ipli raflarla birlikte geometrik çizgiler içeren ürünleri çiçek, kitap, biblo veya farklı birçok dekoratif ürün kullanımına ayırabilirsiniz.

Oturma odanızda bir şeyler yiyip içerken kullanabileceğiniz şık sehpa modellerini tercih edebilirsiniz. Misafirlerinize ikram edeceğiniz yiyecek ve içeceklerin rahat tüketilmesi için sehpa takımlarını kullanabilirsiniz. Oturma odasının ortasında kullanılabilecek ve farklı birçok amaca hizmet edebilen orta sehpa modelleri de farklı tasarımlarda onlarca seçeneğe sahiptir. Küçük yapılarına karşın ekstra oturma alanı yaratmakta oldukça kullanışlı olan tabure ve puf modelleri de oturma odalarının incelikli ayrıntılarından birini yaratır. Konforlu bir oturuş için tercih edebileceğiniz yumuşak süngerle kaplı puf modelleri içerisinde, iki kişilik geniş ürünleri de oturma odanızda değerlendirebilirsiniz.

Dekoratif Oturma Odası Mobilyaları

Oturma odasında özel köşeler oluşturmak için kullanabileceğiniz birbirinden özel mobilya modelleri bulunur. Okuma veya dinlenme köşesi için tercih edebileceğiniz berjer modelleri konforlu, geniş ve yumuşak dokulu yapılarıyla günün yorgunluğunu atmak için mükemmel bir seçenektir. Berjer modelleri içerisinde modern ve otantik tasarımlar içeren birçok ürün bulabilirsiniz. Aynı zamanda zengin renk çeşitliliği sayesinde oturma odanıza uygun tonlara sahip bir berjer bulmak da oldukça kolaydır. Keyifli bir oturma alanı yaratan bir başka dekoratif mobilya çeşidi ise sallanan sandalye modelleridir. Eğimli yapıları ile yorgun bir günün ardından huzurlu bir dinlenme imkanına sallanan sandalyelerle sahip olabilirsiniz. Eviniz için ihtiyaç duyduğunuz ucuz oturma odası mobilya modelleri, her zevke uygun binlerce seçeneğe sahip. ÇiçekSepeti’nin fırsatlarla dolu dünyasında, farklı ödeme seçenekleriyle dilediğiniz ürüne yalnızca bir tık uzaktasınız!