Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Outdoor Çantalar

Outdoor etkinliklerde, ekipmanlarınızı konforlu bir şekilde taşıyabileceğiniz outdoor çantalar, farklı kapasiteleriyle her ihtiyacı karşılayan seçeneklere sahiptir. Kamp, trekking, hiking, tırmanış ve balıkçılık gibi birçok etkinlikte işlevsel bir çanta kullanımına ihtiyaç duyarsınız. Gündelik kullanım dışında doğadaki ihtiyaçlarınız gözetilerek üretilen outdoor çanta modelleri zengin bölmeleri, sırt teknolojileri ve ağırlığı gövdenize eşit dağıtan kemerleriyle keyifli bir kullanım sunar. Litre cinsinden kapasiteleri belirlenen outdoor çantalar içerisinde ekipman kapasitenize uygun bir ürün bulmak ÇiçekSepeti ile çok kolay!

Her Tür Etkinlik İçin Outdoor Çanta Modelleri

Doğayla iç içe yapılan birbirinden farklı etkinliklerin ortak ekipmanını outdoor çantalar oluşturur. Doğa gezileri, kamp veya tırmanış gibi her türden outdoor etkinlikte çeşitli ekipmanların güvenli ve en önemlisi konforlu bir şekilde taşınabilmesi gerekir. Uzun yürüyüşler sırasında tüm eşyalarınızı kolayca taşıyabilmek için outdoor çantaları kullanabilirsiniz. Günübirlik etkinlikler için 15 L veya 20 L gibi düşük kapasiteli çantaları tercih edebilirsiniz. Kalabalık ekipmanların yer aldığı kamp gibi etkinliklerde ise 40 L veya 50 L üzeri çantalar ihtiyacınız olan kapasiteyi sizlere sağlar.

Üzerinde suluk ve işlevsel kemerlerin yer aldığı ucuz outdoor çanta modelleri, çantanın dışında da ekipman taşıyabilmenizi mümkün kılar. Üzerinde D halkası bulunan çantalara klipsli ekipmanlarınızı bağlayabilir veya ip gibi malzemelerle hızlıca ulaşmak istediğiniz eşyalarınızı çanta dışına sabitleyebilirsiniz. İşlevsellik ön plana alınarak tasarlanan outdoor çantalar farklı renk alternatiflerine de sahiptir. Siyah, mavi, kırmızı ve yeşil gibi renklerin yanı sıra kamuflaj desenli çantaları da ekstrem outdoor etkinlikler için tercih edebilirsiniz.

Outdoor Çanta Seçiminde Önemli Ayrıntılar

İçinde bulunacağınız etkinliğin koşullarını karşılayan outdoor çantalar, ÇiçekSepeti’nin zengin dünyasında birbirinden özel seçeneklerle mevcuttur. Öncelikle çantanızın kapasitesini doğru şekilde belirlemelisiniz. Uyku tulumu, çadır, yemek ekipmanları ve giysiler gibi çokça eşyanın yer alabileceği etkinlikler için yüksek kapasiteye sahip ürünleri değerlendirebilirsiniz. Günübirlik etkinliklerde düşük kapasiteler yeterli olsa da uzun yürüyüşlerin rahat geçebilmesi için çantalarda kullanılan teknolojileri gözden geçirebilirsiniz. Omuz askıları ve sırt kısmında ergonomik tasarımlarla birlikte yumuşak sünger doku kullanımı rahat bir taşıma imkanı yaratır.

Sırt kısmında fileli ve hava geçirgenliğine sahip ürünler özellikle yaz ve bahar aylarında terlemelerin önüne geçerek konforu beraberinde getirir. Çantanın bel ve göğüs kısmında yer edinen kemerler ise çantadaki ağırlığın vücudunuza eşit bir şekilde dağılmasını sağlayacak biçimde tasarlanır. Outdoor çanta seçiminde uzun saatler kolaylıkla yürümenizi sağlayan bu özelliklere sahip ürünleri seçenekleriniz içerisinde bulabilirsiniz. Mat veya çadır gibi büyük ekipmanların çanta dışında kolaylıkla taşınmasını sağlayan sıkıştırma perlonuna sahip ürünleri de tercih edebilirsiniz.

Doğadaki Yardımcınız Outdoor Çantalar

Outdoor çantalar, içerdikleri geniş bölmeler ve zengin cepleri ile her türlü ekipman ve eşyaya hızlıca ulaşabilmenizi sağlayan tasarımlara sahiptir. Çantalar içerisinde bulunan küçük ceplere kaybolması ihtimal eşyalarınızı kategorize ederek yerleştirebilirsiniz. Aynı zamanda sıkıştırma kemeri üzerinde cep bulunduran çanta modelleri, hızlıca ulaşmak istediğiniz özel eşyalarınız için işlevsel bir kolaylık sağlar. Kış aylarında yapacağınız outdoor etkinliklerde ise su geçirmez özellikli çantaları tercih edebilirsiniz. Suya dayanıklı kumaşlardan üretilen bu çantalar ile tüm ekipman ve eşyalarınızı güvenle taşıyabilirsiniz.

Doğada gerçekleştirilen etkinliklerde özel eşyalarınızı bir arada tutabileceğiniz bel çantaları da seçenekleriniz içerisinde yer alır. Outdoor bel çantaları farklı ceplere sahip olmaları sayesinde para, kimlik, ilaç ve anahtar gibi birçok eşyanın kolaylıkla taşınmasını ve erişilebilmesini sağlar. Outdoor çanta modelleri, farklı kapasiteleri ve işlevsel özellikleri ile doğadaki her anınızda sizlere yardımcı olur. Her kesime hitap eden uygun fiyat seçenekleri ile dilediğiniz outdoor çantayı ÇiçekSepeti’nden tek tıkla sipariş edebilirsiniz!