Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Outdoor Eldiven, Bere, Şapka, Yüz Maskesi

Doğa yürüyüşlerine çıkmayı seviyorsanız, gezileriniz esnasında kendinizi daha rahat ve güvende hissetmek istemez misiniz? Trekking ve farklı outdoor sporlar için özel olarak tasarlanan ürünler, vücut ısınızı dengede tutmayı ve sizi farklı hava koşullarına karşı korumayı amaçlıyor. Outdoor eldiven, bere, şapka ve yüz maskesi ürünlerini tercih ederek siz de aktivitelerinizi daha keyifli hale getirebilirsiniz.

Outdoor Eldiven Çeşitleri

Vücudun en kolay üşüyen bölümleri kulaklar, parmaklar ve burun olarak biliniyor. Elleri sıcak tutmak parmakların hareket kabiliyetini kaybetmemeleri için de büyük önem taşıyor. İç kısmı yün ve kaz tüyü gibi farklı malzemelerle güçlendirilen eldivenler sayesinde ellerinizi sıcacık tutmak çok kolay. Soğuk ve yağışlı havanın eldivenin iç kısmına geçmesini önleyecek malzemelerle kaplanan eldivenleri tercih ederek siz de rahat bir kullanım elde edebilirsiniz.

Outdoor eldiven çeşitleri arasında yarım parmaklı modeller de bulunuyor. Bu ürünler özellikle elin üst kısmını ve avuç içini korumayı hedefliyor. Parmaklarınızı etkin kullanmanız gereken durumlarda bu tür eldivenleri de tercih ederek hareket kabiliyetinizin sınırlanmasının önüne geçebilirsiniz.

Outdoor Bere ve Şapkalar

Outdoor ürünler ve aksesuarlar arasında en sık kullanılan ürünlerden ikisi bere ve şapka modelleri olarak öne çıkıyor. Boyun ve baş bölgesini korumaya yönelik hazırlanan aksesuarlar sayesinde soğuktan etkilenmemek mümkün. Hafif yapılarıyla da ön plana çıkan bere ve şapka çeşitleri, kullanmaya gerek olmayan anlarda sırt çantaları içinde oldukça az yer kaplıyor. Polar ve yün gibi sıcak tutmaya yönelik malzemeler kullanılarak hazırlanan bere ve şapka modellerini tercih ederek doğa yürüyüşleriniz esnasında zorlu hava koşullarından korunabilirsiniz.

Outdoor şapka seçenekleri arasında çift katlı modeller bulmak da mümkün. Çift katlı şapkaların iç kısımlarında yer alan birincil şapka yağışlı olmayan havalarda kullanılmak üzere tasarlanıyor. Bu katmanın üzerinde bulunan bölüm ise yağışlı havalarda başınızın ıslanmasını engelliyor. Outdoor aktiviteleriniz esnasında farklı hava koşullarıyla karşılama ihtimaliniz varsa bu modelleri de tercih edebilirsiniz.

Outdoor Yüz Maskeleri

Yüz maskeleri, yüz bölgesini soğuktan korumanın yanında rüzgar önleyici olarak da tercih ediliyor. Zira rakımı yüksek bölgelerde rüzgar şiddetini artırabildiği için, yüz bölgesinin korunması son derece önemli. Olası rahatsızlıkların önüne geçmek için baş ve boyun bölgelerinin yüz maskeleri yardımıyla korunması öneriliyor.

Farklı tasarım detaylarına sahip olarak üretilen yüz maskeleri arasında boyunluk ve şapkanın iç içe geçmiş versiyonlarını bulmak da mümkün. Yalnızca gözleri açıkta bırakacak şekilde dizayn edilen maskeler sayesinde olumsuz hava şartlarından korunmak son derece kolay bir hal alıyor.

Yüz maskeleri arasında yer alan bir diğer seçenekse girdiğiniz herhangi bir ortamda hava yoluyla enfekte olmanızın önüne geçmek üzere geliştirilen modeller olarak öne çıkıyor. Ağız ve burun bölümlerini kapatan bu maskelerle hem kendinizi hem de etrafınızda bulunan insanları korumak çok kolay. Çoklu olarak da satın alabileceğiniz bu maskeler, farklı renkleri ve desenleri sayesinde size kendi tarzınıza uygun ürünler bulma fırsatı da tanıyor. Siz de aktivite planlamalarınıza uygun olacak şekilde bir maske tercih ederek rahat ve güvenli aktivitelerde bulunabilirsiniz.

Dünyaca Ünlü Markalar ÇiçekSepeti’nde

North Face, Lafuma ve Puma gibi birbirinden başarılı markaların outdoor eldiven, bere, şapka ve yüz maskesi seçenekleri ÇiçekSepeti’nde! Outdoor aktiviteler için ayrıcalıklı ürünler tasarlayan İskandinav markası North Face, aksesuar konusunda bir hayli iddialı olan Lafuma ve dinamik tasarımların altına imzasını atan Puma birbirinden kaliteli ürünler sunuyor. Siz de ihtiyaçlarınızla örtüşecek kaliteli ürünler satın almak istiyorsanız, ÇiçekSepeti’nde yer alan alternatifleri değerlendirebilirsiniz.