İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Outdoor Pantolon Kemer

Doğa sporlarıyla ilgileniyorsanız, kendinizi doğanın kollarına bıraktığınızda sizi rahat ettirecek outdoor pantolonlar giymek istemez misiniz? Outdoor pantolon kemer kombinleri, her türlü hava ve ortam şartında size hareket özgürlüğü sağlıyor. Üstelik pantolon seçenekleri arasında kendi tarzınıza hitap edecek modeller bulmanız da çok kolay. Siz de esnek yapılarıyla hareket kabiliyetinizi sınırlandırmayan ve farklı hava koşullarında vücudunuzu sıcaktan ya da soğuktan korumak üzere dizayn edilen pantolonları ÇiçekSepeti üzerinden sipariş edebilirsiniz.

Şort Olarak Da Kullanılabilen Outdoor Pantolonlar

Uzun bir doğa yürüyüşüne çıkılacağı zaman farklı hava koşullarına hazırlıklı olmak büyük önem taşıyor. Özellikle de yükseklere çıkıldıkça ya da ormanın derinliklerine gidildikçe havada ani değişimler görülmesi son derece olası. Böylesi anlarda kullanabileceğiniz giysi alternatiflerini yanınızda bulundurmanız ise oldukça mühim. Bir diğer taraftan da bu tür olasılıklara hazırlıklı olmak büyük bir çanta hazırlamaya sebebiyet verebiliyor. Çantanızın ağır olmaması için siz de işlevsel ürünler tercih edebilirsiniz. Diz kapağı bölgesindeki fermuar yardımıyla kolaylıkla şorta dönüşebilen outdoor pantolonlar, size hava sıcaklığına kolaylıkla adapte olabilme şansı tanırken, çantanızda da oldukça az yer kaplıyor.

Kamuflaj Desenli Outdoor Pantolonlar

Doğa yürüyüşleri, farklı canlıları gözlemlemek için de harika bir fırsat. Ancak yabani hayvanların çoğu insanları fark ettiklerinde kaçma eğilimi gösteriyor. Gözlem yapmak isteyen kişiler ise böylesi durumlarda kamuflaj desenin gücünden faydalanıyor. Size doğayla bir bütünmüş gibi görünme şansı tanıyan kamuflaj desenli outdoor pantolon kemer ikilileri sayesinde, siz de yeni maceralara atılabilirsiniz.

Farklı Tasarımlara Sahip Outdoor Pantolonlar

Outdoor pantolon kemer ürünleri naylon, spandex ve polyester gibi sentetik kumaşların karışımından hazırlanıyor. Kumaşları dolayısıyla su geçirmeme özelliği kazanan pantolonlar arasında farklı tasarım çizgilerine sahip ürünler bulmak da mümkün. Kimi pantolonlar çok cepli ve salaş yapılarıyla öne çıkarken, kimi pantolonlar ise bacak ve kalça bölgesini sıkıca sarıp hareket özgürlüğü sağlamalarıyla diğer pantolonlardan ayrışıyor. Kendiniz için en uygun pantolonu bulmak için tek yapmanız gereken şey ise ihtiyaçlarınızı doğru tanımlamak ve rotanızın hava koşullarını ve arazi yapısını göz önünde bulundurmak olarak sıralanıyor.

Pantolon tasarımları arasında farklı tarzlara hitap edecek renk ve desen çeşitliliği de bulunuyor. Pastel tonlar ya da canlı renkler tercih edebileceğiniz gibi çeşitli bitki figürleri ya da sembollerle hareket katılan ürünlere de göz atabilirsiniz.

Bakımı Kolay Outdoor Pantolonlar

Pantolonların yıkanma ve saklanma şekilleri genel olarak benzerlik gösterse de dikkatli olmakta fayda var. Ürünlerin etiketlerinde pantolonların maksimum kaç derecede yıkanabileceği ya da ne şekilde saklanması gerektiğine dair bilgiler bulunuyor. Pantolonları yıkamadan evvel bu bilgileri mutlaka kontrol etmek gerekiyor. Aksi takdirde ürünlerin deforme olması söz konusu. Siz de satın alacağınız pantolonları daha uzun süre güvenle kullanmak istiyorsanız, etiketlerde yer alan talimatlara uygun bir yıkama yapabilirsiniz.

Dünyaca Ünlü Markalar ÇiçekSepeti'nde

Jack Wolfskin, North Face ve Belg Malpelo gibi dünyanın önde gelen outdoor markalarına ait tasarımlar ÇiçekSepeti'nde! Jack Wolfskin'in modern tasarım detaylarını barındıran kaliteli pantolonlar, fonksiyonel kullanım fırsatı sağlayan North Face imzalı ürünler ve konforlu trekking pantolonlarıyla sıklıkla tercih edilen Belg Malpelo tasarımı ürünler arasında farklı ihtiyaçlara yönelik ürünler bulunuyor.

ÇiçekSepeti'nde yer alan outdoor pantolon kemer ürünleri, farklı bütçelere hitap edecek alternatifler de barındırıyor. Geniş bir kitle tarafından kullanılan outdoor ürünleri arasında siz de kendi taleplerinize uygun bir ürün bulmak istiyorsanız, ÇiçekSepeti'nde bulunan alternatifleri değerlendirebilirsiniz. Sipariş oluşturmak istediğinizde ise hızlı teslimat ve güvenli alışveriş fırsatlarından yararlanarak ürüne sahip olabilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.