İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Outdoor Şort Kapri

Sıcak yaz günlerinin en iyi tarafı; ince ve hafif kıyafetler giyme şansı vermesi. Kolsuz ya da askılı üstler, tiril tiril gömlekler ve renk renk etek, şort ve kapriler... Tüm kalıplaşmış alışkanlıkların değiştiği bu çağda, bu cıvıl cıvıl spor-şık giyim tarzı sadece ev içinde, tatil günlerinde, ya da sahil ve sayfiyelerde değil, şehir yaşamında da oldukça yaygın. Özellikle kapri şort kullanma kültürü, plazalara bile girmiş durumda.

Kapri şort kullanımı günden güne yaygınlaşıyor. Gösterilen bu ilgi ile doğru orantılı olarak tekstil üreticileri, daha yenilikçi ve fark yaratan şort seçenekleri sunuyor. Koyu ve maskülen renkler ve desensiz kumaşlarla başlayan şort kapri üretim yolculuğu, şimdilerde, pembe, sarı, turuncu gibi göz alıcı renkler, ekose ve pastoral desenlerle baş döndürücü bir hızla çeşitleniyor.

Outdoor Şort Kapri İle Hayatı Hafifletin

Şort kapri kullanım alanları ve buna bağlı olarak da ürün özellikleri oldukça farklı. Deniz şortu, havuz şortu, günlük şort kapri, gym fitness şortu, koşu şortu, futbol ya da maç şortu... ÇiçekSepeti outdoor şort kapri reyonunda kullanım amacınıza yönelik gereksinim duyduğunuz herhangi bir şortu bulmanız oldukça kolay.Outdoor şort kapri alternatifleri arasından keyfinizce bir, hatta birkaç adet seçerek gardırobunuzun bu bölümünü çeşitlendirebilir, hayatınızı hafifletebilirsiniz.

Şehir Yaşamına Enerji Katın

Şehir hayatının zorluklarını bir nebze olsa hafifletmek ve biraz daha özgürlük için giyim tarzınızı gözden geçirmeyi düşünmez misiniz? Eğer çalışma ortamınız buna elveriyorsa, sıcak ve ılık günlerde pantolon yerine kapri kullanmayı deneyebilirsiniz. ÇiçekSepeti outdoor şort kapri reyonunda, sevebileceğiniz bir çok kapri çeşidi bulunuyor.Diz hizasında ya da 1-2 parmak diz altında tamamlanan, bermuda olarak da adlandırılan gabardin ya da keten şort kapriler hem spor, hem de şık bir görünüm sağlıyor. Kargo cepli şort kapriler ise işlevselliği ile ön plana çıkıyor. Şortun ceplerinde telefon, cüzdan, anahtarlık gibi küçük eşyalar güvenle taşınabiliyor. Yandan cepli kapriler ise klasik görünümü güçlendiriyor.

Sporu Eğlenceye Dönüştürün

Spor salonunda, koşuda, parkurda, sahada... İlgilendiğiniz dalı spor ne olursa olsun, ÇiçekSepeti kapri şort bölümünden istediğiniz şorta kolaylıkla sahip olabilirsiniz. Spor şortun getirdiği hareket özgürlüğü ve esneklik sayesinde, spora daha iyi odaklanabilirsiniz. Spor şortların kullanım faydaları esneklikle de sınırlı değil. Yaz aylarında etkili bir serinlik sağlıyor. Soğuk havalarda ise şortun bir tayt ile birlikte kullanılması halinde, vücut ısısı korunmuş oluyor. Bu reyonda ayrıca, dünyaca ünlü markaların futbol şortlarına da kolaylıkla erişebilirsiniz.

Evde Ya Da Sokakta; Ondan Ayrılmayın

Outdoor şort kapri çeşitleri arasından örme pamuklu kapri şortlar da son derece popüler. Pamuklu kapri şort, sevilen bir ev giyim eşyası olmasının yanı sıra, sokak modasının da vazgeçilmez bir parçası. Pamuklu kapri şortların bel bölümünün lastikli ve aynı zamanda ipli olarak tasarlanması, ürün rahatlığını bir adım ileriye taşıyor. ÇiçekSepeti'nden alacağınız pamuklu şort kapri ile, hem evde hem ev dışında konforu üst noktalarda yaşayabilirsiniz.

Sahillerin Gözdesi Olun

Deniz ve havuz şortları ince, su iticiliği olan kumaşlardan üretiliyor. Üretim prensibi açısından, yüzme esnasında rahatlık ve esneklik sağlaması ön planda tutuluyor. ÇiçekSepeti outdoor şort kapri bölümünde, sevilen markaların deniz temalı, rengarenk ve kaliteli, çeşit çeşit deniz şortu sizi bekliyor. Buradan seçeceğiniz havuz ya da deniz şortu ile şehirde olduğu kadar sahilde de şık görünebilirsiniz.

ÇiçekSepeti outdoor kapri şort reyonunda size uygun bir şort mutlaka var. Yüzlerce çeşit şort arasından kendinize uygun olanları seçerek siparişinizi oluşturabilir, bu rahatlığa tek bir dokunuşla sahip olabilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.