Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Öykü Kitapları

Çocuğu, genci, yaşlısı okumayı seven her kesime hitap eden öyküler, en çok tercih edilen kitap türleri arasında yer alır. Hayata dair birçok anektod barındıran öykülerde kimi zaman kahramanda kendinizi görür, kimi zaman ise çok tanıdığınız hislere tanık olursunuz. Klasikler, çocuklar için yazılmış okumayı teşvik edici öyküler ve fantastik bilim kurgu gibi öykü türleri gibi seçenekler boş zamanlarınızı optimum verimle değerlendirmenizi sağlar. ÇiçekSepeti öykü kitapları sayfasında dünyaca ünlü yazarların öykü kitaplarını bulabilir, uygun fiyatlarla sipariş ederek kütüphanenize ekleyebilirsiniz.

Yerli ve Yabancı Klasikler ile Düşündürürken Eğlendiren Öykü Hikaye

Öykü, roman ve şiir gibi edebiyatın en temel hikaye anlatım biçimleri arasında yer alır. Okuması oldukça zevkli olan öyküleri yediden yetmişe herkes sever ve kendinden bir şeyler bulabilir.

  • Öykü kitapları, kolay okunması ve kısa hikayelerden oluşmasıyla okuma alışkanlığı kazandırır. Kitap okuma alışkanlığı için iyi bir seçenek olan öykü kitapları ile daha çok okuma yaparak, sosyal yaşantınızda kendinizi daha iyi ifade edebilirsiniz.
  • Hayal dünyanızı genişleten ve farklı açılardan düşünme yetisi de kazandıran öyküler, zamanla çantanızdan ayırmayacağınız en yakın dostunuz olacaktır,
  • Öykü kitapları arasında yer alan klasikler, döneminin şartlarını hikayelerde barındırmasıyla okuyucuyu düşündürürken vaktin su gibi akıp geçmesini sağlar. Zamana karşı ayakta kalabilen klasik öykü kitaplarıyla olay örgüsündeki geniş temsil gücünü görebilir, hikayenin bitiminde alacağınız haz ile farklı mesajları hayatınıza uygulayabilirsiniz. Bu sebeple yerli, yabancı klasik öyküler ile hayata bakışınızı da değiştirebilirsiniz.

ÇiçekSepeti öykü kitapları sayfasında; Sabahattin Ali, Halide Edip Adıvar, Karacaoğlan, Ahmet Yesevi gibi en sevilen yazarların yerli klasiklerini bulabilir, Stefan Zweig, Sandy Tolan, Dostoyevski ve JK Rowling gibi en tanınmış yazarların dünya klasiklerini inceleyebilirsiniz.

Çocuklara Okumayı Sevdiren Öyküler

Okuma alışkanlığı, çocuklara erken yaşta kazandırılması gereken bir alışkanlıktır. Yaş grubuna uygun öykü kitapları sayesinde çocuklarınıza okuma alışkanlığı kazandırabilirsiniz.

  • Öykü kitapları, çocukların kelime dağarcığının genişlemesine, algılama gücünü kuvvetlenmesine ve zeka gelişimine katkıda bulunur. Ayrıca hayal dünyalarının güçlenmesini sağlar ve odaklanma gibi sorunların önüne geçmesine yardımcı olur.
  • Okula yeni başlayan çocukların okuma hevesinin oldukça fazla olması, öykü kitaplarını onlar için önemli kılar. Siz de okula yeni başlamış minik dostunuza öykü kitapları hediye ederek yüzünü kolaylıkla güldürebilirsiniz.
  • Her yaştan çocuk için oldukça geniş bir yelpazede sunulan öykü kitapları ile sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz. Özel günlerde veya içinizden geldiği için onlara öykü kitabı armağan etmeniz oldukça hoş bir sürpriz olacaktır.

Öykü kitapları sayfasında yer alan Farklı Öyküler Dizisi, Mavi Deniz Hikaye Seti, Birinci Sınıf Hikaye Seti, Kral Şakir Öyküleri gibi birçok seçenek ile çocukların ufkunu genişletmeye ve aynı zamanda eğlenmesine yardımcı olabilirsiniz.

Uygun Fiyatlı En İyi Öykü Kitapları

Öykü kitapları, her yaştan bireyin okuyabileceği kitaplardır. Gençliğini arkasında bırakmışları geçmişe götürecek okurken iç dünyasına yönelmesine sebep olacak öykü kitapları, herkesin yüzünü güldürür. Üstelik öykü kitap türlerinde dilediğinizi seçerek epik, eğlenceli ve duygusal bir yolculuğa çıkabilir, hayal ettiğiniz farklı dünyalarda gezinebilirsiniz. Kitaplar ile haşır neşir olmayı sevenlerin kütüphanesini de zenginleştiren öykü kitapları, hayatınızın her safhasında yanınızda olur. İlk sayfaya öykünün konusu ile bağınızı kuvvetlendirecek cümleler yazmanız halinde öykü kitapları geçmişi yâd edebileceğiniz bir bağ oluşturmanızı sağlar. Yıllar sonra kitabın kapağını açtığınızda ilk okuduğunuz ana giderek mutlu anlar yaşayabilirsiniz. Ayrıca en sevdiğiniz öykü kitaplarını sevdiklerinize hediye ederek onları mutlu edebilirsiniz.

Öykü kitapları sayfasında yer alan binlerce kitap arasından en sevdiklerinizi bulmak için sayfa üzerindeki filtrelemeleri kullanabilir, tüm klasik öykülere, çocuklar için öykü kitaplarına ve çok daha fazlasına kolaylıkla ulaşabilirsiniz.