İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

HER GÜN AYNI
GÜN TESLİMAT
GÜVENLİ
ALIŞVERİŞ
%100 MÜŞTERİ
MEMNUNİYETİ
Temizle

Filtrele

44543 ürün bulundu.

Oyun Halıları

Günlük rutin işlerinizi yaparken minik yavrunuzun gelişiminin aksamaması ve eğlenceli vakit geçirmesini sağlamak için aksesuarlı oyun halı modellerini inceleyebilirsiniz. Üzerindeki desenleri, renkleri ve oyuncakları ile dikkatleri üzerine toplayan bu halılar, aynı zamanda güvenli bir oyun alanı da oluşturur. Her yere kolayca taşıyabileceğiniz ve kaliteli malzemeleri ile uzun süre kullanabileceğiniz oyun halısı modellerini ÇiçekSepeti ile hemen sipariş verebilirsiniz.

Hareketli Miniklerin En Yakın Arkadaşı: Oyun Halısı

Aksesuarları ve üzerindeki yer alan rengârenk renkleriyle miniklerin duyularını harekete geçiren çocuk oyun halısı modelleri, birbirinden farklı seçenekleri ile geniş bir yelpaze sunar. Ürünler farklı yaş grubundaki çocukların gelişim aşamalarına hitap edecek şekilde tasarlanır. Oyun halısı matına sağlam bağlantılarla yerleştirilen barın üzerinde ayna, dişlik, çıngırak, hayvan figürleri ve müzikli oyuncaklar yer alır. Kolayca takıp çıkarılabilen bu aksesuarları çocuğunuzun ilgi alanına göre başka oyuncaklarla da değiştirebilirsiniz. Kaliteli, yumuşak, zararsız ve büyük parçalardan oluşan oyuncak çeşitleri, bebeklerin yatar pozisyondayken güvenle oynayabilmelerine olanak tanır. Bebek oyun halısı modelleri arasında yer alan bazı minderler, yan tarafa katlandığında oyun havuzuna dönüşür. Bu tip modeller, minik bebeklerin halının dışına çıkmasını engeller ve onlara çok daha güvenli bir oyun alanı oluşturur. Teknolojiden nasibini alan en yeni ve en iyi oyun halısı modellerinde ses kaydı yapabileceğiniz ve USB takarak bebeğinize istediğiniz müziği dinletebileceğiniz ürünlerde bulabilirsiniz.

Bebeklerin Duyularını Harekete Geçiren Oyun Halısı Modelleri

Ebeveynler tarafından en çok tercih edilen modellerden biri olan müzikli oyun halısı, bebeklerin dikkatini çekerek duyularının canlanmasını sağlar. Bununla birlikte müzik destekli anlatılan masallar huzur verici yapısı ile çocukların psikolojik gelişimi de destekler. Müzikli halı çeşitleri sayesinde minik yavrunuzun zihinsel gelişiminden dil gelişimine, iştahından uyumlu davranış sergilemesine ve kas gelişimine kadar birçok alanda ilerlemesine yardımcı olabilirsiniz. Çocukların kendilerini mutlu hissetmesine, daha sakin ve ılımlı olmasına katkıda bulunan müzikli ürünler arasında piyanolu oyun halısı matı seçeneklerine de yer verilir. Tuşlardan oluşan bu halı modellerinde her tuş farklı bir müzik sesi çıkarır. El ve vücut koordinasyonunu destekleyen piyanolu halılar, çocuğunuza katılım bir etkinlik şansı verir.

Gelişime katkıda bulunan ürünlerin yanı sıra çocuğunuzun küçük yaştan itibaren temel bilgileri öğrenmesini sağlayan eğitici oyun halılarını da tercih edebilirsiniz. Bu tip halı modelleri, hem çocukların eğlenmesine hem de eğlenirken şekil bilgisi, matematik ve mantık alanında eğitim almasına yardımcı olur. Puzzle oyun halısı, sayılı oyun halısı, sesli oyun halısı ve trafik gibi öğelerin yer aldığı halı modelleri ile daha ileri yaşlardaki çocukların temel bilgileri öğrenmelerini kolaylaştırabilirsiniz.

Model Oyun Halıları ÇiçekSepeti’nde!

Hem çocuklar hem de bebekler için oyun halısı marı modelleri eğlenceli desen ve etkinliklerden oluşacak şekilde üretilir. Öne çıkan modellerden olan seksekli ve arabalı halı çeşitleri sayesinde çocuğunuzla kaliteli vakit geçirebilirsiniz. Masalsı detayların ve sevimli figürlerin yer aldığı oyun matı halısı, çocuklara rengârenk bir dünya sunar. Bununla birlikte 2 ila 6 yaş grubuna hitap eden top havuzlu oyun halıları, çocukların keyfini maksimum seviyeye çıkarır. Oyun halılarının büyük bir çoğunluğu antibakteriyel ve toz kaldırmayan özelliğe sahip olur. Bu özelliği taşıyan halılar sayesinde çocuğunuzun cildinin zarar görmesini engelleyebilirsiniz. Oyun halısı fiyatları, her bütçeye hitap eden aralıkları ile her ebeveynin ve her çocuğun bu eğlenceli ürüne ulaşabilmesini sağlar.

Çeşitli modelleri ile bebeklikten çocukluk çağına kadar geçen süre zarfında çocukların eğlenmesini ve öğrenmesini sağlayan ucuz oyun halısı modellerine ÇiçekSepeti sayesinde tek tıkla sahip olabilirsiniz.