Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Oyun Kolları

Sanal gerçeklik uygulamaları sayesinde geliştirilen bilgisayar oyunları, çeşitli kol seçenekleri ile oyun keyfini artırır. Oyun kolu fiyatları, marka ve modellere göre farklılık gösterir. Çok sayıda markanın geniş ürün yelpazesi arasından beğenilerinize ve ihtiyaçlarınıza hitap eden oyun kollarını tercih edebilirsiniz. Tasarım çeşitliliği ve rahat kullanımıyla ön plana çıkan oyun kolu modelleri ÇiçekSepeti’nde!

İşlevsel Oyun Deneyimleri İçin Oyun Kolları

Gelişmiş tuş ve sensörleri ile en ergonomik oyun deneyimiyle buluşmanızı sağlayan kol modelleri, rengarenk tasarımları sayesinde oyunseverlerin beğenisini kazanır. Beyaz, gri ve siyah gibi temel renklerin yanı sıra kırmızı, mavi ve yeşil tonlarından ilham alan oyun kolları, ergonomik kullanımının yanı sıra dekoratif açıdan da hoş bir aksesuar haline gelir. Dikkat çekici tuş renkleri ve şekilleri ile çarpıcı modeller içeren oyun kollarını popüler markaların tasarımları arasından tercih edebilirsiniz. Muadil modeller arasında da kişisel beğenilerinizi yansıtan çok sayıda oyun kolu seçeneğine ulaşabilirsiniz. USB bağlantısıyla pratik bir bağlantı sistemi sağlayabileceğiniz oyun kollarını uygun dönüştürücüler yardımıyla farklı cihazlarda kullanabilirsiniz. USB kablosunu gizleyen ve otomatik olarak toplayan tasarımlar, oyun kolunun zarar görmesine engel olur ve pratik bir kullanım sağlar.

Avuç içine ergonomik bir şekilde konumlanan oyun kolları sayesinde konsol oyunlarını rahat bir şekilde yönlendirebilirsiniz. Oyun konsolu seçeneklerinin sağladığı yüksek çözünürlüklü grafikler, gerçeklik hissini artırarak keyifli bir oyun deneyimi yaratır. Oyun kollarında yer alan yenilikçi sensörler, en son teknolojik gelişmelerden ilham alarak sizi oyunun içerisindeymiş hissiyle buluşturur. Sanal gerçeklik hissini yüksek performansla yansıtan oyun konsolu modelleri, keyifli zaman geçirmenize yardımcı olur.

Kablosuz Oyun Kolu Modelleri

Bilgisayar oyunlarının sağladığı sanal gerçeklik uygulamalarından en üst seviyede yararlanmak için kablosuz oyun kolu seçeneklerine göz atabilirsiniz. Kablosuz tasarımlar size geniş bir hareket özgürlüğü sunduğu için bilgisayar oyunlarının dünyasına kablo dağınıklığı yaşamadan odaklanabilirsiniz. Bluetooth ve Wireless teknolojisi ile kablosuz bağlantı sağlayan oyun kolları, pille veya şarj edilerek çalışabilir. Oyun kollarının yanı sıra direksiyon ve raket gibi çeşitli oyunların tematik aksesuarlarını da kablosuz bağlantı seçenekleriyle kullanabilirsiniz. Bu sayede hareket özgürlüğünüzü artırabilir ve oyunlardan daha yüksek verim alabilirsiniz. PS kolu seçenekleri kaliteli oyun deneyimleri yaşamanıza yardımcı olur. Popüler markalar ve muadil tasarımlar içeren PS kolu fiyatları çeşitlilik gösterir.

Tablet ve akıllı telefonlarla entegre olabilen portatif oyun kolları, hassas sensör özellikleri sayesinde bilgisayar oyunlarını yönlendirmenizi kolaylaştırır. Portatif oyun kollarındaki tuş ve sensör sistemi gerçekçi bir oyun deneyimi elde etmenize yardımcı olur. Parmak eldiveni gibi yardımcı aksesuarlardan yararlanarak oyun kollarını pratik bir şekilde kullanabilirsiniz. 10 parmaklı hassas eldiven seçenekleri ile bazı özel oyunlar için daha etkili bir yönetim sağlayabilirsiniz.

Oyun Kolu Setlerine Göz Atın

Oyun kolu setleri, içerisinde yer alan mini oyuncu aksesuarları ile kolaylıkla taşınabilir bir oyun deneyimi sağlar. Oyuncu klavyesi, mouse’u ve farklı kol tasarımlarını içeren bu setler ile oyun keyfini dilediğiniz her mekanda yaşayabilirsiniz. Fanlı seçenekleri tercih ederek ısınma problemlerini azaltmanız mümkün hale gelir. Bu sayede kesintisiz bir oyun deneyimi ile buluşabilirsiniz. Ekstra güç kaynağı sunan powerbank içeren ürünler de kesintisiz oyun sürecini destekler. LED detaylı tuş tasarımları, görsel bir şölen yaratarak eğlenceli bir oyun süreci yaratır. Tercihinize göre daha minimal tasarımlar sunan klasik oyun kolu seçeneklerinden de yararlanabilirsiniz. Siyah ve beyaz gibi ana renklerin hakim olduğu tasarımlar, sade bir oyun aksesuarı ile buluşmanızı sağlar.

Birbirinden şık ve işlevsel tasarımlar sunan ucuz oyun kolu modellerini ÇiçekSepeti’nin geniş ürün yelpazesi içerisinden tercih edebilirsiniz. Beğendiğiniz oyun kolu tasarımlarını ÇiçekSepeti’nin ücretsiz kargo avantajlarından yararlanarak hemen satın alabilirsiniz.