Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Oyun Konsolu Aksesuarları

Bilgisayar ve telefon gibi cihazlar üzerinden oyunlar oynamayı seven kullanıcıların aldığı zevki bir üst seviyeye taşıyacak oyun konsolu aksesuarları ile siz de eğlenceli anlarınızı daha profesyonel bir hale getirebilirsiniz. Kulaklık, hoparlör, oyun konsolu gibi çeşitli özelliklere sahip aksesuarlar ile siz de kendinizi oyunun içinde gibi hissedebilir ya da daha etkili oyuncular arasına girmek için detaylandırılmış oyun kollarından birinin sahibi olabilirsiniz. Çeşitli özelliklere sahip yapıları ile beğeninizi kazanacak Playstation 3 aksesuar modelleri gibi çeşitli ürünlere ÇiçekSepeti üzerinden ulaşabilir, dilediğiniz ürüne kolay ve uygun fiyatlı bir şekilde sahip olabilirsiniz.

Farklı Özellikleri ile Beğeni Kazanan Oyun Kolları

Oyun konsolu aksesuarı denilince akla ilk olarak farklı özelliklere sahip oyun kolları gelir. Kablolu ve kablosuz özellikleri ile size hizmet veren oyun kolları, bilgisayar ve televizyonlarınıza kolay bir şekilde bağlanarak oynamaya hazır hale gelir. Kablolu oyun kolları USB girişi sayesinde dilediğiniz cihaza anında bağlanır. Bağlantı özelliklerinin yanında oyun kollarının tasarımı da kullanım sırasında etkili bir yapıya sahiptir. Yönlendirme bölümü, iki adet analog çubuk, işlev, omuz ve tetik tuşu gibi farklı işlevlere sahip tuşlarla donatılan oyun kolları, oyun esnasında size ekstra güç sağlayacak yapılara sahip olarak karşınıza çıkar. Klasik oyun kollarının yanında dualshock gamepad modelleri de beğenilen ve tercih edilen ürünler arasında yerini alır. Titreşimli yapısı sayesinde size daha gerçekçi bir oyun deneyimi sunan dualshock oyun kolu modelleri, farklı tasarımları ile beğeninize sunulmuştur. Playstation aksesuar ürünleri içerisinde aradığınız ve dilediğiniz oyun ile rahat bir şekilde kullanabileceğiniz oyun kollarına ulaşmanız oldukça kolaydır. Siz de oyun deneyiminizi daha üst seviyelere çıkarmak ve profesyonel bir duruş sergilemek için bu oyun kollarına göz atabilirsiniz.

Daha Gerçekçi Oyun Deneyimi İçin Kulaklık ve Hoparlörler

Kulaklık ve hoparlör modelleri güçlü ses sağlama özelliklerinin yanında gelişmiş yapıları sayesinde gerçekçi bir duyuşun da kapılarını açar. Surround ses sistemine sahip olan hoparlörler ile sizi çevreleyen seslerin keyfini çıkarabilir ve kendinizi oyunun içindeymiş gibi hissedebilirsiniz. Oyun alanlarınızı size özel ve canlı bir hale getiren hoparlör sistemlerinin yanında daha özel bir duyuş sağlayan kulaklıklar ile de bu gerçekliği yaşamak mümkündür. Dolby Atmos özelliğine sahip olan kulaklıklar çoklu ses kanalları sayesinde sesi daha etkili ve canlı bir şekilde size sunar. Bu hoparlör sistemine sahip kulaklıkları kullanarak oyunun içerisinde yer alan bir rüzgar sesini, çimenin hışırtısını ya da kullandığınız aletlerin seslerini daha gerçekçi bir şekilde duyabilir, kendinizi daha motive bir şekilde oyuna verebilirsiniz. Kulak içi ve kulak üstü kulaklık modellerinin her ikisinin de oyuncu kulaklığı modeli mevcuttur. Mikrofonlu şekilde tasarlanan bu ürünler ile nasıl bir kulaklık kullanmayı seviyorsanız onu tercih edebilir ve oyun esnasında arkadaşlarınızla rahatça iletişime geçebilirsiniz. PS4 kol aksesuar modellerinin yanında bu şekilde kulaklık aksesuarları da bulunur. Oyunlarınızla uyum içinde çalışacak bu ürünler ile keyifli anların tadını çıkarabilirsiniz.

Farklı Oyun Konsolu Aksesuarları

Oyun konsolları ile uyumlu olan kulaklık ve oyun kolu gibi aksesuarların dışında farklı birçok ürün bulunur. Araba oyunlarında kullanabileceğiniz direksiyon setleri ya da PUBG gibi oyunlarda kullanabileceğiniz parmak eldivenleri bunlardan bazılarıdır. Bunların dışında farklı tasarımlara sahip tetik, oyun denetleyicisi, hafıza kartı gibi aksesuarlar da oyun deneyiminizi iyileştirmeye yarayan ürünler arasında yerini alır. PS4 Pro aksesuar modelleri arasında yer alan oyun kolları ile keyifli oyunlar oynayabilirsiniz. Şarj istasyonu gibi ürünler ile de oyun kollarınızı rahat bir şekilde şarj edebilirsiniz. Farklı özellikleri ile karşınıza çıkan PS5 aksesuar fiyatları da değişkenlik gösterir. Siz de aradığınız ürünlere anıda ulaşmak ve bunu uygun fiyatlı bir şekilde yapmak istiyorsanız ÇiçekSepeti’ni inceleyebilir, beğendiğiniz ürünleri kolayca satın alabilirsiniz.