İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Oyun Takımları

En eğlenceli masa oyunlarını ÇiçekSepeti'nden alın ve uygun fiyatlarla hızlı teslimat sürecinin ayrıcalığını yaşayın. Ailenizle ya da arkadaşlarınızla neşe dolu vakitler yaratın. Masa oyunlarını kendiniz için ya da sevdiklerinize hediye etmek için de seçebilirsiniz. Oyun aksesuarlarının üzerine sevdiklerinizin isimlerini yazdırabilir ve kişiye özel hediyeler sunabilirsiniz. 

Dekoratif ve Pratik Satranç Tasarımları

Arkadaşlarınıza ya da kendinize satranç takımı seçmek için sayısız seçeneğiniz var. İsterseniz ofisinizde ya da evinizde dekoratif bir unsur olacak sedef ve mermer görünümlü bir takım bulabilir veya nereye giderseniz gidin kolaylıkla yanınızda taşıyacağınız bir takıma sahip olabilirsiniz. Roma askerlerinden ilham alarak hazırlanan ve adeta minik birer heykeli andıran taşlarla sofistike bir oyun deneyimi yaşayın. Doğal ahşap malzemeleri seviyorsanız, ahşap kutu içinde sunulan ve her bir taş için özel saklama gözleri bulunan setleri de seçebilirsiniz. Satranç setinizi yanınızda taşımak isterseniz silindir kutular içinde sunulan ve oldukça hafif olan takımlardan faydalanabilirsiniz. Rüzgarlı havalarda bile rahat bir oyun deneyimi yaşamak isterseniz manyetik satranç setleri tam da size göre. Tablasındaki mıknatıs sayesinde taşlar sabit durur ve size de oyunun tadını çıkartmak kalır. Dilerseniz size özel bir satranç takımına da sahip olabilirsiniz. Kutu üzerine isim yazdırılan modelleri seçerek kendinizi ya da sevdiklerinizi şımartabilirsiniz. 

İsme Özel Okey Istakaları 

Ailece eğlenceli vakit geçirmenin en iyi yollarından biri okey oynamaktır. Bu oyunu tamamen ailenize özel hale getirin ve ahşap ıstakaların her birinin üzerine lazer kazıma yöntemiyle farklı isimler yazdırın. El yapımı okey takımları arasından seçim yaparak işlemeli ya da oymalı ıstakalara sahip olun. Okey takımını her yere kolayca taşımak için şık deri çanta içindeki modelleri seçin. Bu tasarım sayesinde okey takımınızı pratik bir şekilde saklayın. Daha hafif bir okey takımı için plastik ıstakaları tercih edin. Simli ahşap okey takımlarından gül ağacı kaplamalı modellere, isme özel hazırlanan ıstakalardan kolay taşınabilir plastik seçeneklere kadar tüm isteklerinize cevap verecek modellere ÇiçekSepeti ile ulaşabilirsiniz. 

Çocuklara Özel Oyun Takımları Seçenekleri

ÇiçekSepeti'nin sunduğu oyunlar arasında çocuklara özel seçenekler de bulabilirsiniz. Uno'dan renkli Jenga setlerine, Zingo'dan 9 Taş'a kadar dünyaca ünlü birçok oyuna uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Çocuk oyunları sayesinde hem eğlenceli hem de öğretici zamanlar yaratabilirsiniz. Çocukların yeni gözdesi olan Süper Bardaklar, konsantrasyon ve hız becerilerini geliştirmenin en eğlenceli yollarından biri. Hikayeni Oluştur oyunuyla çocukların yaratıcılığını geliştirirken, Bil Bakalım oyunuyla da gizem ve merak dolu dakikalar yaşatabilirsiniz. Algoritma ve dikkat geliştirme amacıyla tasarlanan Kodlama oyununu da inceleyebilirsiniz. Çocuklara satranç oyununu sevdirecek Harry Potter ya da Küçük Prens tasarımlı takımlar da bulabilirsiniz. Bez çantası içinde gönderilen bu takımlar sayesinde çocuğunuzun satranç setini dilediği gibi taşımasını ve özel bir sırt çantasına sahip olmasını sağlayabilirsiniz.

ÇiçekSepeti'nin Oyun Seçeneklerinde Sınır Yok 

Yılbaşı ve bayram günlerinde ya da kalabalık aile görüşmelerinde yediden yetmişe herkesin eğlenerek oynayacağı bir oyun takımına ihityacınız varsa Tombala ve Kızma Birader çeşitlerinden faydalanın. İskambil kartlarınıza ailenizin ya da sevdiklerinizin fotoğraflarını bastırın. Kişiye özel iskambil desteleri sayesinde oyun gruplarınıza da renk katın. Geleneksel oyunlarımızdan olan tavlanın da farklı modellerini seçenekler arasında bulabilir ve dilerseniz tavla üzerine isim yazdırma uygulamalarından da yararlanabilirsiniz. Arkadaşlarınıza komik bir oyun takımı hediye etmek isterseniz üzerine fotoğraf bastırabildiğiniz Dart oyununu inceleyebilirsiniz. ÇiçekSepeti'nin sunduğu oyunlar arasında masa langırtı ve rubik küpler gibi başka seçenekler de bulabilirsiniz. ÇiçekSepeti'nin uygun fiyatlarıyla hemen sipariş verin ve hızlı teslimat sürecinin ayrıcalığını yaşayın.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.