İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Temizle

Filtrele

 

Oyuncak Araba

Farklı özelliklere sahip birbirinden eğlenceli oyuncak araba modelleri ÇiçekSepeti’nde sizleri bekliyor. Çocuklara alınacak en iyi hediyeler arasında yer alan oyuncaklar miniklerin sıkılmadan vakit geçirmelerini ve keyif alarak kendilerini geliştirmelerini sağlıyor. Ürünlerin nitelikleri farklılık gösterdiğinden ilgi alanına uygun oyuncaklar rahatlıkla bulunabiliyor. Maket arabalardan uzaktan kumandalı araba çeşitlerine, ışıklı olanlardan ses çıkaran serilere, sensörlü oyuncak arabalardan jeep tasarımlara değin geniş bir liste sizleri bekliyor. Ayrıca, ürünlerin boyutları, çalışma gereksinimleri, mekanizmaları, fiziksel yapıları, kalıpları, temaları da modelden modele değişkenlik gösteriyor. Uygun oyuncak araba fiyatları sizlere keyifli bir satın alım olanağı sunarken çocuklara eğlenceli bir süreç vadediyor.

Oyuncak Araba Çeşitleri

Oyuncaklar marka, fiyat, kalite, dayanıklılık, işlevsellik gibi unsurlara göre kategorize ediliyor. Profesyonel uzaktan kumandalı arabalar, garaj setleri, manuel kullanımlı oyuncaklar, çizgi film ve animasyon temalı setler, pilli ve şarjlı arabalar arasından dilediğinizi tercih edebilirsiniz. Ürünlerin renkleri ve parça büyüklükleri de değişiyor. Küçük, orta ve büyük boy oyuncak arabalar imal ediliyor ve bunların aksamları da farklı büyüklüklerde olabiliyor. Örneğin büyük tekerlekli oyuncak jeep çeşitleri, trafik setli küçük metal arabalı modelleri, robota dönüşen orta boy arabalar en fazla rağbet görenlerden oluyor. Hareketli parçalara sahip olan ürünlerin paket içeriğinde genellikle çocukların tamamlayacağı aksesuarlar yer alıyor. Kutu içerişindeki parçaları birleştirerek özel set alanı kurulan oyuncaklar sayesinde çocukların zihinsel ve fiziksel gelişimleri destekleniyor. Parçala-birleştir maket modeller miniklerin el ve bilek kondisyonlarını artırıyor, hayal dünyalarını genişletiyor ve yaratıcı vakit geçirmelerine katkı sağlıyor.

Uzaktan Kumandalı Araba Modelleri

Uzaktan kumandalı oyuncaklar miniklerin favorileri arasında yer alıyor. Bu ürünler, eğlenceli olmalarının yanı sıra kontrol ve komuta yeteneklerini geliştirmeye yardımcı oluyor. Çocuklar sesli komut özellikli olanlar sayesinde duyduklarını daha kısa sürede algılama yetisi geliştiriyor, ışıklı dizayna sahip seriler renkleri anlamlandırmaya yardımcı oluyor. İleri ve geri, sağ ve sol yönlerinde hareket eden arabalar yönleri öğretme anlamında fark yaratıyor. Küçük çocuklar için uzaktan kumandalı oyuncak seçimi eğlenerek öğrenme bakımından son derece iyi bir tercih oluyor. Oyuncak araç çeşitlerinin yalnızca çocuklar için üretilmediğini, gençlerin ve yetişkinlerin kullanımına uygun modeller olduğunu da hatırlatmak gerekiyor. Engebeli arazilerde gidebilen, güçlü motorlu, doğal koşullara dayanıklı, yüksek çekiş sistemli, 180 derece ve 360 derece döndürülebilen yüksek GHz özellikli kumandaya sahip özel ölçekli uzaktan kumandalı arabalar herkesin kullanımına uygun bir yapı sergiliyor. Fazla kanal sayılı ful fonksiyon uzaktan kumanda ile kontrol edilen yüksek hız ürünü üst segment oyuncaklar gerçekçi dizaynları sayesinde şık ve güçlü bir görünüm de sunuyor. Uzaktan kumandalı modellerin kumanda tasarımları hem fonksiyonellik hem de görünüm bağlamında farklılık gösteriyor.

Oyuncak Araba Seçimi

• Güvenli açısından, satın alımda ürün bilgilerini incelemeniz, yaş aralığı ibaresini dikkate almanız gerekiyor. Küçük parçalı oyuncaklar belli bir yaşın üzerindeki çocuklara hitap ediyor.

• Üst segment uzaktan kumandalı ürün arayışınız var ise ABS sistemli, kaliteli elektronik bileşenlere sahip yüksek mAh pil kapasiteli modelleri inceleyebilirsiniz.

• Yüksek sürat kabiliyetli arabalar tercih edecekseniz açık alanda kullanılabilen, mevsimsel ve çevresel koşullara dayanıklı tasarımlara yönelebilirsiniz.

• Uzaktan kumandalı oyuncakların kumanda aksesuarlarının ele uygunluğunu da hesap etmek fayda sağlıyor.

• Kumandaların ele tam oturması, tüm fonksiyon tuşlarına rahatça erişilmesi, kısa sürede elleri terletmemesi, kaymaması gibi belirleyenleri göz önünde bulundurabilirsiniz. ÇiçekSepeti yediden yetmişe herkese hitap eden oyuncak araba modelleri ile sizleri memnun etmeyi amaçlıyor. Farklı konseptlerdeki ürünleri inceleyebilir ve dilediğinizi sepete ekleyerek güvenli biçimde hemen satın alabilirsiniz.

 

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.