Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala
BURADAN
BAŞLAYIN

Oyuncak Araçlar

Çocukların eğlenceli ve aktif bir gün geçirmesi, sağlıklı gelişimleri için önemli rol oynar. Oyuncak araçlar ile çocukların verimli bir gün geçirmesini sağlayabilirsiniz. Uzaktan kumandalı, akülü, ışıklı, sesli araba oyuncak araçları, çocukların sürüş deneyimi yaşamasını sağlar. Polis arabası, jeep, arazi aracı, inşaat makineleri, ambulans gibi farklı araba tasarımları sayesinde çocuklarınızın kaba motor becerilerini destekleyebilirsiniz. Hot Wheels, Polesie Oyuncak, Transformers gibi markaların en iyi oyuncak araçlarına ÇiçekSepeti’nin sunduğu ayrıcalıklar ile ulaşabilirsiniz. Uzaktan kumandalı araçlardan oyuncak arabalara, drone araçlarından sallanan atlara kadar geniş ürün seçeneği ile çocuğunuzun gününü renklendirmenize yardımcı olur.

Küçük Yaş Grupları için Oyuncak Araçlar

Emekleme ve yürüme döneminde olan küçük yaş grubundaki çocukların hareketlerini, sevdiği oyuncak araba tasarımları sayesinde destekleyebilirsiniz. Yürümeye teşvik eden pedalsız araba tasarımları ile bebeğinizin gün boyu enerjik olmasını sağlayabilirsiniz. İç ve dış mekânlarda kullanılabilen oyuncak araçlar, bebeklerin el ve ayak koordinasyonu kurmasını sağlar. Bacak kaslarının güçlenmesine de yardımcı olur. Işıklı ve renkli tasarımı sayesinde ilgisini çeker. Sağlıklı bir fiziksel gelişime destek olan oyuncak araçlar ile bebeğinizin yürümeyi daha fazla istemesini sağlayabilirsiniz.

Emekleyen bebeklerin ilk adımı için cesaret veren arabalar, müzikli sistemleri sayesinde harfleri, sayıları ve renkleri öğretir. Şarkılı ve resimli yapısı ile bebeklerin keyifli bir gün geçirmesini sağlar. İlk adımlarını atması için tutma yerinden destek alan bebeğiniz, eğlenceli çocuk şarkıları eşliğinde dolaşır. Işıklı düğmeleri, çıngırak detayları ve canlı renkleri ile bebeklerin tüm ilgisini üzerinde toplar. Minik parmakların gelişimi için çevirme aparatları bulunur. İnce motor gelişimini destekleyen ses çıkaran düğmeleri ile bebeğinizin eğlenirken keşfetmesine yardımcı olur.

Akülü Arabalar ile Eğlenceli Geziler

Çocukların güvenli alanlarda akülü araba ile dolaşması sosyal ve fiziksel gelişimleri için gereklidir. Sürüş deneyimini yaşamasını sağlayan bu oyuncak araçlar ile çocuğunuz unutulmaz anlar yaşayabilir.

Akülü araba çeşitleri;

  • Aşırı ısınmaya karşı devre koruma sistemi sayesinde güvenli bir kullanım sunar.
  • Hareket halinde yanan lambalar ve farlar ile çocukların ilgisini çeker.
  • Akü üzerinde bulunan şarj aparatı sayesinde şarj edilir ve uzun süre kullanılır.
  • İnsan sağlığına zararlı maddeler içermeyen yapısı sayesinde güvenle tercih edilir.
  • Emniyet kemeri ile sürüş sırasında koruma sağlar.

Arkadaşı ile yan yana oturabilmesine imkân verecek genişlikte olan akülü araba modelleri ile çocuğunuzun eğlenceli bir gezinti yapmasını sağlayabilirsiniz. Uzaktan kumandalı sistemi olan akülü araba çeşitleri sayesinde çocuğunuzun sürüş deneyiminde kontrolü elinizde tutabilirsiniz.

Oyuncak Araba Setleri ile Gerçeğe Dönüşen Hayaller

Farklı meslek gruplarına ait araba modellerini içeren setler sayesinde çocuğunuzun ilgi alanlarını pekiştirebilirsiniz. Gelecekte olmak istediği meslek gruplarına ait araçları tercih ederek gerçeğe dönüşen hayallerin gücünü yaşayabilirsiniz. Garaj, virajlı yollar, otopark gibi konseptler ile birlikte sunulan oyuncak arabalar çocuğunuzun hayal dünyasını geliştirir. Çocuk odalarının vazgeçilmezi olan oyun halısında kendi yollarını yaratabilir. Tren ve istasyon setleri ile kendi şehrini yaratabilir. Koleksiyon yapmasını sağlayan farklı ve sıra dışı tasarıma sahip oyuncak arabalar ile yaratıcılığını geliştirebilir.

Scooter, kaykay gibi oyun araçları ile çocukların bedensel gelişimini destekleyebilirsiniz. Kas gelişiminde etkili olan oyuncak araçlar, çocukların becerilerini ve denge kurma kabiliyetlerini yükseltir. Drone gibi oyun araçları sayesinde çocuklarınıza teknolojiyi sevdirebilirsiniz.

Siz de çocuklarınızın eğlenceli vakit geçirmesi, sağlıklı gelişmesi, bedensel ve zihinsel beceri kazanması için oyuncak araçlarını tercih edebilirsiniz. ÇiçekSepeti’nin güvenli alışveriş deneyimi sayesinde en ucuz oyuncak araçları bulabilmeniz mümkün. Çocuğunuzun oyun zevkine ve ilgi alanlarına göre oyun araçlarına göz atabilir, erişilebilir fiyat ayrıcalığı ile sepetinize ekleyebilirsiniz.