İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

HER GÜN AYNI
GÜN TESLİMAT
GÜVENLİ
ALIŞVERİŞ
%100 MÜŞTERİ
MEMNUNİYETİ
Temizle

Filtrele

239 ürün bulundu.

Oyuncak Arazi Araçları

Çocukların sağlıklı gelişimi için oyun oynaması çok önemli. Özellikle açık alanlarda vakit geçiren çocuklar, enerjilerini atarak çok daha iyi gelişirler. Oyuncak arazi araçları ile çocuklarınızın açık alanda keyifli vakit geçirmesini sağlayabilirsiniz. Uzaktan kumandalı kamyon, dağ aracı, uçak, helikopter gibi araçlar, çocukların el göz koordinasyonunu geliştirir. Crazon, Mercedes Benz, Maxx Wheels, Barbie gibi markaların en iyi oyuncak arazi araçlarına ÇiçekSepeti ayrıcalıkları ile ulaşabilirsiniz. Küçük ve büyük ebatlarda sunulan oyuncak arabalar ile çocuğunuzun hayal dünyasını geliştirebilmeniz mümkün.

Kumandalı Arazi Araçları ile Aksiyon

Çocukların fiziksel ve ruhsal gelişimi için ailece vakit geçirmek gerekir. Her yöne hareket eden, hız kesmeden ilerleyen oyuncak arazi araçları ile çocuğunuzun eğlenmesini sağlayabilirsiniz. Park, bahçe, sahil, tepe gibi alanlarda oyuncak araba yarışları düzenleyebilir ve çocuğunuzla doyasıya eğlenebilirsiniz.

Oyuncak arazi araçları;

  • Uzaktan kumandası ile kontrol edilir.
  • Şarj edilebilir batarya özelliği ile uzun süreli kullanım sağlar.
  • Farklı renk ve modelleri ile her zevke uygun olur.
  • 360 derece dönebilen teker tasarımı ile zorlu zemin koşullarına karşı dayanıklı.
  • Işıklı ve müzikli tasarımı ile küçük çocukların ilgisini çeker.

Yaşam alanlarınızın iç ve dış mekânlarında çocukların oyun oynamasını sağlayabilirsiniz. Hayal gücüne destek olan, yaratıcılığı geliştiren, kendine ait bir dünya kurmasını kolaylaştıran oyuncak arabalar, çocukların verimli bir gün geçirmesini sağlar.

Oyuncak Arazi Araçlarıyla Sınır Tanımayan Hareketler

Şarjlı akrobatik araba modelleri, farklı hareket kabiliyetini ile çocukların dikkatini çeker. Taşlı, topraklı, pürüzlü yollarda üstün performans sergileyen oyuncak arazi araçları ile boş vakitlerinizi değerlendirebilirsiniz. Özellikle baba oğul etkinliklerinde sınır tanımayan hareketler yapan bu oyuncak arabaları tercih edebilirsiniz. Sürüş yeteneğini arttıran, uzaktan kumandanın tuşları ile ince motor gelişimine katkı sağlayan oyuncak arabalar çocukların neşelenmesini sağlar.

Pilli ve elektrikli kullanılabilen oyuncak arazi araçları, ayarlanabilen yükseklik tasarımı ile yola göre şekil alır. Düz yolda kullanırken yüksekliği düşürülüp, pürüzlü yollarda yükseklik ayarı arttırılabilir. Çapraz hareket edebilme özelliği olan oyuncak uzaktan kumandalı arabalar ile sürüş deneyimini eşsiz hale getirebilirsiniz. Sağa, sola, ileri, geri, takla, sağ ve sol çapraz gibi farklı yönlere sorunsuz hareket edebilen oyuncak arazi araçları ile oyunun heyecanına kapılabilirsiniz.

Macera Yaşatan Uzaktan Kumandalı Arazi Arabalar ÇiçekSepeti’nde

Çocuk bayramı, doğum günü, karne zamanı gibi özel anlarda minik aile üyelerinizi sevindirebilirsiniz. Uzaktan kumandalı oyuncak arazi araçları ile çocukların oyunlarına macera katabilmeniz mümkün. Araç, uzaktan kumandası, pilleri, şarj aleti ile özel kutusunda elinize ulaşan oyuncak araçlar, modern bir tasarıma sahip. Gerçek araç görüntüsünü anımsatan fonksiyonel tasarımı sayesinde çocukların ilgisini çeker. Takla atabilen ve tamamen dönüş yapabilen araçlar ile maceraya hız kesmeden devam edebilirsiniz. En zorlu yol koşullarında sürüş deneyimini sürdüren oyuncak araçlar ile tatil anlarının tadını çıkarabilirsiniz. İlkokul çağındaki çocukların yaş grubuna uygun olan oyuncak arazi araçları, çocukların aksiyon isteğini geliştirir. Darbelere karşı dayanıklı gövdesi ve led ışık sistemleri ile uzun süre kullanılır. Çocukların hareket ve beceri koordinasyonlarının gelişimine katkı sunar.

Dinozor tasarımına sahip, uzaktan kumandalı, sesli ve ışıklı oyuncak çeşitleri ile çocuklarınızın özel ilgi alanlarını destekleyebilirsiniz. Okul otobüsü, iş makineleri, savaş uçakları, yarış arabaları gibi çeşitleri ile oyuncak arabalar her çocuğun ilgisini çekmeyi başarır. Siz de küçük aile üyelerinize armağan olarak en ucuz oyuncak arazi araç çeşitlerini sunabilirsiniz. Bütçenizi yormadan çocuğunuzun mutlu olmasını sağlayabilmeniz mümkün. Güvenli alışveriş deneyimi, erişilebilir fiyat seçeneği ve farklı ürün çeşitliliği ile ÇiçekSepeti’nde istediğiniz oyuncak araba modelini bulabilirsiniz. Kolay ödeme ayrıcalıkları ile hemen şimdi sepetinize ekleyebilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.