Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala
BURADAN
BAŞLAYIN

Oyuncak Bebek

Çocukların motor becerilerini ya da yön duygularını oyuncaklar ile desteklemek mümkün. Doğru oyuncak seçimi çocukların zihin gelişimine katkı sağlar ve arkadaşları ile daha rahat sosyalleşmelerini sağlar. ÇiçekSepeti bu sebeple çocuklara özel ürünlerinde her yaşa özel geniş bir ürün yelpazesi sunuyor. Ailenizin minik bireylerini mutlu etmenizi sağlayacak sayısız seçeneği uygun fiyatları ile ÇiçekSepeti'nde bulabilirsiniz.

Oyuncak Bebekler ve Ahşap Oyun Evleri

Oyuncak bebeklerin yalnızca bezden yapıldığı günler çok eskide kaldı. Bugün kendi evine ve eşyalarına sahip bebekleri ya da konuşan, şarkı söyleyen ve hareket eden çeşitleri bulmak mümkün. Yine de bez bebek almak isteyenler için ÇiçekSepeti'nde konuşan bez bebek çeşitleri de yer alıyor. Oyuncak evine sahip olan bebekler çocukların arkadaşlarıyla birlikte oynayacağı ekstra bir alan yaratır. Farklı yüz ifadeleri alabilen ve elektro gitarı olan "Punk Nil Bebek" neşeli bir oyun arkadaşı olmaya adaydır. Çocukların çok sevdiği "Karlar Ülkesi" filminin Elsa, Anna, Hans ve Kristoff gibi karakterlerinin oyuncakları da bir hayli ilgi gören oyuncaklardan. Bu özel set ve Barbie'nin "Kariyer Bebekleri" serisini ÇiçekSepeti'nden uygun fiyatlar ile satın alabilirsiniz. Kariyer serisi astronot, doktor, veteriner ya da tenisçi gibi birçok Barbie modeli içeriyor. Evinizde bolca oyuncak bebek varsa sadece ahşap bir oyuncak ev seçerek benzersiz bir hediye de sunabilirsiniz.

En İyi Uyku Arkadaşları Pelüş Hayvanlar

Pelüş ürünler çocukların sarılmayı çok sevdiği oyuncaklar arasında. Özellikle sevimli hayvan figürüyle sunulan modeller küçük yaştaki çocukların ilgisini çekiyor. Çok erken yaşlarda çocuklara hayvan sevgisini aşılayan pelüş oyuncaklar iyi birer uyku arkadaşı oldukları için anne babalar tarafından da sıklıkla tercih edilen ürünlerden. Örneğin pelüş filler büyük boyutlarıyla bebeklere müthiş bir uyku ortamı yaratıyor. Pelüş oyuncak ayıları da farklı ölçüler ve renkler ile ÇiçekSepeti'nden sipariş edebilirsiniz. Pelüş oyuncağı hayvan figürleri yerine son yılların trend unsuru olan avokado tasarımıyla da bulabilirsiniz. 

Daha Hareketli Çocuklar Mümkün

Çocuğunuz bir bilgisayarın ya da tabletin başında saatlerce vakit geçirmesin ve oynarken biraz da hareket etsin ister misiniz? Dijital bateri setleri ya da orkestra setleri ile çocukların ilgisini çekmek çok kolay. Çocuklara özel olarak tasarlanan bu oyuncaklar onların ritim duygularına, yaratıcılığına ve müzik becerilerine olumlu yönde etki eder. Oyuncak bateri setleri birden fazla davul, zil ve baget gibi ek parçalar içerir. Üzerinde mikrofon bulunan orkestra şefleri ise çocuklara arkadaşlarıyla birlikte müzik yapma imkanı tanır. Yürümeyi öğrenmiş olan daha küçük çocukların bu yeni becerisini desteklemek için sopalı at oyuncaklarından faydalanabilirsiniz. Sopanın bir ucunda bulunan teker sayesinde sopa ve atı çok rahat bir şekilde kontrol edebilirler.

Büyüme Başlangıç Setlerinden Faydalanın

Başlangıç setleri çocukların hayata karışmaya çalıştığı dönemlerde ev eşyalarını ve günlük rutinleri daha kolay bir şekilde öğrenmelerini sağlar. Evde kullanılan birçok eşyanın ne işe yaradığını ve nasıl çalıştığını daha iyi kavrayarak neden sonuç ilişkisi kurmayı öğrenebilirler. Örneğin bir yemeğin hangi süreçlerden geçip sofraya geldiğini anlayabilirler. ÇiçekSepeti bu gibi amaçlar için mini fırın ve mutfak setleri ya da yazar kasa gibi oyuncaklar sunuyor. Yazar kasa setleri kağıt ve bozuk para gibi ek parçalar da içeriyor. Çocukların yön duygusunu ise parkurlu oyuncak arabalarla geliştirmek mümkün. Birkaç oyuncak araba ile birlikte gönderilen katlı otopark setlerine özellikle çok ilgi gösteriyorlar. Çocukların gözlem yeteneklerine katkı sunan oyuncak mikroskoplar da ÇiçekSepeti'nde sizi bekliyor. ÇiçekSepeti'nin hızlı ve güçlü dağıtım ağı sayesinde hediyelerinizi hızlı bir şekilde teslim alabilirsiniz.