İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Oyuncak İş Makineleri

Farklı tasarımlara sahip oyuncak iş makineleri çocuklarınızın keyifli vakitler geçireceği ve severek oynayacağı ürünler arasında yer alır. Birbirinden farklı birçok iş makinesi modelinin oyuncak araba şekli bulunur. Plastik yapısı ile küçük çocukların oynamasına daha uygun modellerin yanında detaylandırılmış tasarımı ile daha büyük çocukların severek oynayacağı modeller de bulunur. Oyuncak iş makinelerinin özellikleri de tasarıma göre farklılık gösterir. Her yaştan çocuğunuza uygun en iyi oyuncak iş makinesini ÇiçekSepeti üzerinden kolay bir şekilde bularak hem çocuklarınızın kişisel gelişimine faydalı hem de kendi oyun alanını kurabileceği oyuncaklara sahip olabilirsiniz.

Sade Tasarımları ile Gelişimi Destekleyen Oyuncak İş Makineleri

Oyuncaklarla yeni oynamaya başlayan küçük çocuklarınızın motor becerilerini geliştirmeye yardımcı olan büyük yapılı parçalara sahip oyuncak iş makineleri, keyifli anlar geçirmenin yanında beceri geliştirme açısından da etkili ürünlerdir. Plastik yapılı bu sade tasarımlı iş makineleri çıkarılıp takılabilen çeşitli parçaları ile çocuklarınıza eğlenceli anlar yaşatır. Büyük yapılı parçalarının olması küçük çocuklarınızın güvenli bir şekilde oyun oynamasına da katkı sağlar. İş makinelerinin yanında yer alan vida ve çekiç gibi aletlerle çocuklarınız arabalarını söküp takabilir ve bu gibi aletlerin isimleriyle işlevlerini oyun oynayarak öğrenebilir. Herhangi bir parçası yerinden çıkmayan oyuncak iş makinaları de bulunur. Kamyon, harç kamyonu, dozer ve tır gibi bu kalın plastik yapıya sahip ürünler kırılmaz özellikleri ile de kaliteli oyuncaklar arasında yer alır. Oyuncakların sağlam yapılı olması küçük çocuklarınızın oyun oynarken daha güvende olmasını sağlarken uzun süreli kullanım sağlayarak bütçenizi de destekler. Siz de çocuklarınıza bu yapıdaki oyuncak iş makinesi modellerinden biri alarak hem farklı oyuncak tasarımları ile onları tanıştırmış olursunuz hem de kaslarının gelişimine fayda sağlarsınız.

Oyuncak İş Makineleri ile Gerçekçi Deneyimler

Oyuncak iş makinesi modelleri sade yapılı tasarımlarının yanında detaylı bir şekilde oluşturulmuş modelleri ile de öne çıkar. Metal ve plastik gibi malzemeler kullanılarak üretilen oyuncak iş makineleri, sağlam yapıları ile dikkat çekerken gerçekçi görüntüleri ile de beğeni kazanır. Çocuklarınızın severek oynayacağı bu ürünler arasında Cat oyuncak iş makinaları ve uzaktan kumandalı ya da sürtmeli birçok farklı model yer alır. Uzaktan kumanda aracılığı ile kontrol edilebilen ürünler çocuklarınızın daha çok dikkatini çekerken detaylı tasarımı ile gerçek araçlarının küçültülmüş hallerine benzeyen ürünler de beğeni kazanır. Oyuncak arabalarını yerleştirebileceği tır modellerinin yanında kasa kısmı kapalı oyuncak tır modelleri de bulunur. Bunların dışında ses ve ışık çıkaran kamyon ve dozer tasarımları, uzaktan kontrol edilebilen oyuncak vinç modelleri, traktör, sulama tankeri gibi birçok iş makinesinin oyuncak modeli vardır. Çocuklarınıza araçların işlevlerini öğretirken ya da oynamayı sevdikleri oyuncakların farklı modellerini de almak istediğinizde ÇiçekSepeti birçok ürünü ile yanınızdadır. Siz de ucuz oyuncak iş makinelerine hemen ulaşabilirsiniz.

Set Halindeki Oyuncak İş Makineleri ÇiçekSepeti’nde

Oyuncak iş makinesi modelleri tekli şekilde satılabildiği gibi set halinde de satılabilir. Setlerin içerisinde yer alan araçların sayısı ve modeli takımlara göre değişkenlik gösterir. Küçük çocuklar için uygun yapıda olan kalın plastikten üretilen kırılmaz iş makinesi modelleri, içerisinde çekiç, tornavida gibi ürünler barındırabilir. Bunların dışında kamyon ve dozerden oluşan setler de vardır. Daha sade bir içeriğe ve tasarıma sahip olan bu setlerin dışında uzaktan kumandalı iş makinesi setleri de bulunur. Metal yapılı araba taşıma tırı ya da çekici gibi ürünlerin içerisinde yer alan farklı tasarımda arabalar da vardır. İkili ve üçlü küçük setlerin yanında on beş gibi çok sayıda parçadan oluşan oyuncak iş makinesi seti de bulunur. Tekli ya da set halinde aradığınız oyuncak iş makinalarının uzaktan kumandalı, ışıklı, sesli, çek bırak tasarımlı ve daha birçok farklı özelliğe sahip modeline ÇiçekSepeti üzerinden anında ulaşabilir, dilediğiniz ürünü uygun fiyatlı şekilde satın alabilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.