İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Oyuncak Otomobil

Özellikle erkek çocukların içlerindeki sürücüleri uyandıran oyuncak otomobiller, oyuncak kavramının ilk ortaya çıkmaya başladığı zamandan bu yana popülerliğini sürdürüyor. Hem geleneksel otomobil formunda üretilen hem de bilim kurgu temalı yapımlardan ilham alınarak üretilen oyuncaklar, küçüklerin kendi başlarına ve arkadaşları ile keyifli zaman geçirmesini sağlar. Aynı zamanda onların hayal güçlerini zenginleştirmelerine ve yaratıcı oyunlar kurgulayabilmelerine de imkân tanır. ÇiçekSepeti’ne özel ayrıcalıklarla sahip olabileceğiniz oyuncak otomobil modellerini, kendi oyuncak koleksiyonunuza kazandırabileceğiniz gibi çocuklarınıza veya yaşı küçük akrabalarınıza hediye edebilirsiniz.

Çek Bırak Oyuncak Otomobiller ile Bambaşka Bir Oyun Deneyimi

Tercih edeceğiniz ürüne bağlı olarak gerçek otomobillerin tamamen aynı tasarımlarını taşıyan ve belirli ölçeklerde hazırlanan çek bırak yapıdaki oyuncak otomobiller, küçük büyük herkesin beğenisini kazanır. Kapı, kaput, bagaj gibi bölümleri açılıp kapanabilen, ses çıkarabilen ve ışıkları yanabilen ürünler, içerdikleri özel mekanizma sayesinde yere sabitlenip geriye doğru çekilip bırakıldığında, belirli bir mesafeyi kendi başlarına katedebilir. Ne kadar çok geriye doğru çekilirse alacağı menzil de o denli artan otomobiller, mekanizmanın itiş gücü sayesinde oyuncak rampa platformlarını dahi tırmanabilir. Bu da, çocukların ilginç oyunlar hazırlayıp başrole çek bırak arabaları konumlandırmalarına ortam hazırlar.

Eskimeyen Oyuncak: Dönüşebilen Oyuncak Otomobiller

Popüler bir çizgi dizi ile küçüklerin hayatına giren ve 1980’li yılların sonlarından bu yana farklı şekillerde üretilen dönüşebilen oyuncak otomobiller, eskimeyen oyuncaklar arasında sayılıyor. Dönüşüm işlemi elle gerçekleştirilebilen veya uzaktan kumanda ile otomatik olarak dönüştürülebilen oyuncak otomobiller robot, uçak ve daha birçok farklı forma dönüşebilir. Kimi dönüşebilen oyuncak otomobiller, üretim tarihi ve modeli itibarıyla az bulunduğu için koleksiyon değeri de taşıyabilir. Özellikle dönüşüm geçiren araçların konu edinildiği sinema filmleri ile aynı dönemlerde üretilen oyuncak otomobiller, zaman içerisinde koleksiyonerlerin en değerli parçaları arasına katılabilir.

Oyuncaklarla Yeni Tanışan Minik Beylerin Favorileri

Çocukların sağlığını olumsuz yönde etkilemeyecek materyal ve boyalarla üretilerek ÇiçekSepeti’nde yeni sahipleriyle buluşmayı bekleyen mini oyuncak otomobil ve kamyonlar ise oyuncaklarla yeni yeni tanışan küçüklerin ilgisini çekecek. Canlı renklere sahip olan ve çocuklar tarafından kolayca kavranabilecek şekilde tasarlanan ürünler, pratik şekilde hareket ettirilebilir. Seçtiğiniz ürüne göre ses çıkarabilen ve eğitici, öğretici yönleri de bulunabilen oyuncak otomobiller, küçük yaşlardaki erkek çocukların dakikalarca sıkılmadan oynayacakları ürünler içerisinde bulunuyor.

Özel Parkurlu Oyuncak Otomobiller Aksiyon Dolu Anların Vazgeçilmezi

Standart oyuncaklarla oynamaktan sıkılan ve yenilikler arayan çocukların ilgisini çeken oyuncak otomobiller ÇiçekSepeti'nde. Tek tek ya da set hâlinde satılan araçların yanı sıra bu araçlarla uyumlu yapıdaki parkurların da yer aldığı oyuncak otomobil setleri, küçüklerin arkadaşlarıyla keyifli saatler geçirebilmelerini sağlar. Özellikle çocuklarının cep telefonu ve tablet gibi cihazlarla fazla zaman geçirmesini istemeyen ebeveynlerin onlara hediye edebilecekleri modeller, küçüklerin el göz koordinasyonlarını geliştirmelerine de katkıda bulunur. Ayrıca takım çalışması yapabilmelerine ve arkadaşlarıyla tatlı rekabetlere girişebilmelerine de ortam hazırlayan parkurlu oyuncak otomobiller, oyun sonrasında sergilenmek için değerlendirilebilir. Zira gerçek hayattaki ünlü otomobiller temel alınarak şekillendirilen ürünler, renk ve tasarımları itibarıyla son derece ilgi çekici görünür.

Bunların yanı sıra uzaktan kumandalı oyuncak arabalar, polis araçları, ambulanslar, itfaiye araçları, arazi taşıtları, koleksiyon süreçlerinde kullanılabilen model arabalar ve daha fazlası, oyuncak otomobil kapsamında değerlendirilir.

Eğer siz de çocuklarınıza veya küçük yaştaki akrabalarınıza değerli birer oyuncak almayı planlıyorsanız, ÇiçekSepeti kataloglarında yer alan oyuncak otomobil modellerini inceleyebilir, satın alma işlemini ÇiçekSepeti üzerinden kolayca tamamlayabilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.