İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Oyuncu Bilgisayarı

Oyuncu bilgisayarı, oyun performansını yüksek seviyelere çıkarmak isteyen oyun severlerin sahip olması gereken bir elektronik cihazdır. Oyuncu bilgisayarlarını normal bilgisayarlardan ayıran birçok kriter bulunur. Oyuncular için tasarlanan bilgisayar ile gerçekçi bir oyun deneyimi elde edebilirsiniz.

Sabit ekran kartı ve RAM gibi donanımlar, oyuncu bilgisayarlarından oldukça üst düzeydedir. Laptop ya da masaüstü seçenekleri bulunan hazır oyuncu bilgisayarı modellerine göz atarak ekstra donanıma ihtiyaç duymaksızın oyun keyfini ikiye katlayabilirsiniz.

Oyuncu Bilgisayarı İle Eşsiz Bir Oyun Deneyimi

Isı dayanıklılığı ve RAM kapasitesi, oyuncu bilgisayarı tavsiyelerinde üzerinde durulan bir konudur. Oyuncu bilgisayarlarının iç donanımında yer alan güçlü fanlar, oyun esnasında cihazın ısınarak kasmasını önler. Fan ve diğer donanımların bakımını yaptığınız sürece bilgisayarın ilk günkü performansını koruyabilirsiniz.

Oyuncu bilgisayarı masaüstü, sabit düzeneği ve güçlü fanları ile ön plana çıkar. Masaüstü gamer bilgisayarlar genellikle yalnızca kasayı kapsar. Belirli modellerde bulunan LED ışıklı kasa seçenekleri ile oyun alanınıza estetik bir görünüm kazandırabilirsiniz.

Oyuncu Bilgisayarı Özellikleri

Oyuncu bilgisayarı laptop, taşınabilir özelliği ile dilediğiniz her ortamda oyun keyfini deneyimlemenizi sağlar. Dizüstü oyuncu bilgisayarlarının yüksek ekran çözünürlükleri, oyun grafiklerini ekrana en canlı şekilde yansıtır. Böylelikle en küçük detayları dahi kolaylıkla görerek hamlelerinizi yapabilirsiniz.

Mini oyuncu bilgisayarı modelleri, kompakt tasarımlı kasası ile taşınabilir özelliktedir. Şık tasarımları ile dikkat çeken mini bilgisayarlar oyun konsolları ile eşdeğer boyutlardadır. İhtiyacınıza göre oyuncu bilgisayarının hafızasını, RAM belleğini, ses ve ekran kartını modelin bu donanımlardaki kapasitesitesini aşmayacak şekilde yükseltebilirsiniz.

Oyuncular İçin Özel Bir Donanım: Oyuncu Bilgisayarı

RAM bellek kapasitesi, kart ve ekran kartı gibi kriterler, oyuncu bilgisayarı fiyatını etkilemede önemli bir rol oynar. Bu donanımlar ne kadar yüksek seviyelerde olursa, oyun performansı da aynı oranda artar. Donanımların oyunu kaldıracak düzeyde olmaması, kasmaya, ısınmaya ve görüntü kalitesinin düşmesine sebep olur.

Oyuncu bilgisayarı önerilerini inceleyerek sahip olmak istediğiniz modele karar verme sürecinizi hızlandırabilirsiniz. İhtiyaçlarınıza uygun gamer bilgisayarını ÇiçekSepeti üzerinden hızlı ve güvenli bir şekilde online satın alabilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.