İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Oyuncu Klavyeleri

Oyuncu klavyesi, amatör ya da profesyonel olarak bilgisayar oyunları ile ilgilenen kişilerin olmazsa olmaz ekipmanlarından biridir. Oyun esnasında tuşların yeterli düzeyde hassasiyete sahip olması, anlık hamlelerin daha pratik bir şekilde yapılmasına yardımcı olur.

  • Tepkime süresi, oyuncu klavyesi önerisinde bulunanların üzerinde durduğu bir konudur. Tepkime süresi kısa olan oyuncu klavyelerinde oyuncunun hamleleri daha kısa süre içerisinde gerçekleşir. Tuşların dayanıklılık kalitesi de, klavyenin performansını etkileyen bir diğer kriterdir.

Oyuncu Klavyesi Özellikleri

Klavye boyutu, oyuncu klavyesi incelemelerinde ön plana çıkar. Oyun deneyiminden alacağınız verimi ikiye katlamak adına klavye seçimlerinde modelin el yapınıza uygun olup olmadığına dikkat etmeniz gerekir. Mini oyuncu klavyesi, masa üzerinde az yer kaplar ve büyük klavyelere nazaran tuşları daha küçüktür ve birbirlerine daha yakın bir konumdadır.

  • Oyuncu klavyeleri çeşitleri içerisinde yer alan RGB, tuşların alt kısımları başta olmak üzere klavyenin belirli alanlarında LED ışığa sahiptir. RGB klavye ile oyun alanınızda hem estetik bir görünüm elde edebilir hem de ışık renklerini kişisel zevklerinize göre değiştirebilirsiniz.

Oyuncu Klavyesi Fiyatları

Bilgisayar oyuncuları için özel olarak tasarlanan klavyelerin fiyatlarına etki eden birçok kriter bulunur. Bunlardan bazıları tepki süresi, tasarım, boyut ve ergonomik yapılardır. Belirli bilgisayar oyuncu klavyesi modelleri bilek desteği ve yükseklik ayarına sahiptir.

  • Ergonomik özelliklere sahip olan klavyeler ile uzun soluklu oyunlarda dahi konforlu bir kullanım elde edebilirsiniz. El yapınıza uygun olmayan gamer klavyeleri bilek ve el eklem ağrılarının görülmesine sebep olur. Oyuncu klavyesi beyaz gibi farklı renk seçenekleri ile oyun alanınızı kişiselleştirebilirsiniz.

Her İhtiyaca Uygun Oyuncu Klavyesi ÇiçekSepeti’nde

Oyuncu klavyesi mekanik, her bir tuşta ayrı mekanik anahtara sahiptir. Mekanik klavyeleri normal klavyelerden ayıran özellik aynı anda altıdan fazla tuşa basılabilmesidir. Ayrıca mekanik yapılı klavyelerin tuş tıklama sesi daha yüksektir.

  • Siz de ÇiçekSepeti üzerinden ihtiyaçlarınıza hitap eden gamer klavyeyi geniş model yelpazesi içerisinden kolaylıkla bulabilirsiniz. Dilerseniz kendiniz için seçeceğiniz, dilerseniz de oyun tutkunu bir sevdiğinize hediye edebileceğiniz klavyeleri hızlı ve güvenli bir şekilde satın alabilirsiniz.
KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.