İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Temizle

Filtrele

Özür Hediyeleri

Özür hediyesi ile sevdiklerinizin kalbini tekrar kazanmak ister misiniz? Sevdiklerinizden özür dilemek istediğinizde yapmanız gereken tek şey ÇiçekSepeti Özür Hediyeleri kategorisinden özür hediyenizi seçmek ve yanına iliştireceğiniz güzel bir özür notuyla sevdiklerinizi mutlu etmek. 

Kırılan kalpleri onarmak için hediyenizin yanında güzel ve içten bir kart mesajı yazmak isterseniz, özür mesajları sayfamızdaki mesaj örneklerinden yararlanabilirsiniz.

  • Özür dilemenin de aynı seni seviyorum demek gibi yüzlerce yolu vardır. Siz de kalbini yeniden kazanmak istediğiniz sevdiklerinizi kendinize has özür dileme yönteminiz ile şaşırtabilir, özür dileme hediyesi alarak yüzlerini gülümsetebilirsiniz. Özür dileme hediyesi seçerken özür dilemek istediğiniz kişinin hoşlandığı şeyleri göz önünde bulundurarak bir seçim yapabilirsiniz. Tabii ki karşınızdakinin yaşı ve aranızdaki ilişki de bu hediyelerin şekillenmesini sağlar. Özür dileme hediyeleri arasında en sık tercih edilenlerden olan hediyelik takılar için Hediye Takı sayfasını inceleyebilir ve sevdiklerinizin kalplerini yeniden kazanmaya yardımcı olabilecek hediyeleri seçebilirsiniz.
  • Sevgiliden özür dilerken seçilen hediye iki şekilde olabilir. Seçtiğiniz hediyenin ya romantik ya da komik olması gerekir. Mesela içerisinde peluş bir eşeğin yer aldığı ve “Eşeklik Ettim” mesajını barındıran esprili bir hediye tercih edebilirsiniz. Bir diğer yöntem olan romantik hediye seçiminde ise onu kırdığınız için ne kadar pişman olduğunuzu vurgulayacak bir hediye tercih edebilirsiniz. Şık bir takı, güzel bir çanta ya da fotoğraflarınız ile hazırlanmış hediyeler tercih edilebilir. Özür dileme mesajınızı iletebilecek bütün hediye seçenekleri için ÇiçekSepeti’nin Özür Dilerim kategorisi inceleyebilirsiniz.
  • Kadınlara özür dilemek için alınacak hediyelerin başında çiçekler geliyor. Çiçekler tek başlarına ya da yanlarında etkileyici bir hediye ile birlikte tercih edilebilir. Takı ve aksesuarlar, giyim ürünleri, anıları barındıran romantik hediyeler ya da tartışmanıza sebep olan konudan ötürü pişmanlık duyduğunuzu vurgulayabilecek özel hediyeler seçilebilir. Elbette yüzyüze ve hediye notunuzda da pişmanlığınızı dile getirip özür dilemeniz çok önemli. Çiçek Sepeti’nin Özür Hediyeleri kategorisi içerisinden kadınlara gönderilebilecek özür dileme hediyelerini inceleyebilir, sevdiklerinizin kalplerini kazanmanın en zarif yollarını keşfedebilirsiniz.
  • Sevdiklerimizin kalplerini kırdığımızda kendimizi affettirmek için yapabileceğimiz eylemlerden biri de özür mesajımızı barındıran hediyeler göndermektir. Onun için şık ve kullanışlı bir hediye seti seçebilirsiniz. İçerisinde kullanmaktan keyif alacağı ve sizi hatırlatacak aksesuarların yer aldığı ya da işyerinde kullanabileceği malzemeler ile hazırlanmış hediye setleri tercih edilebilir. Çiçek Sepeti’nin Özür Hediyeleri kategorisi içerisinden erkeklere gönderilebilecek özür dileme hediyelerini inceleyebilir, kendinizi affettirebilecek hediyelerden dilediğinizi seçebilirsiniz.
KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.