İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Palette Deluxe ÇiçekSepeti’nde!

Dünyaca ünlü Schwarzkopf markasının çatısı altında bulunan ve en çok tercih edilen ürün ailelerinden biri olan Palette Deluxe, avantajlı ürünleriyle ÇiçekSepeti’nde!

Saç boyası söz konusu olduğunda en çok tercih edilen markalardan biri olan Palette Deluxe, yüksek performanslı renk pigmentleri içeren formülü sayesinde uzun süre kalıcı zengin renk yoğunluğu sağlar. İçeriğindeki mikro yağlar ile derinlemesine bakım yapan Palette Deluxe ürünleri, 6 - 8 haftaya kadar etkili göz alıcı parlaklık sağlar ve sizi sık sık tekrar etmek zorunda kaldığınız, bitmek bilmeyen boya seanslarından kurtarır.

Her Güzelliğin Rengi Palette Deluxe Ürünleri

Her güzelliğin bir rengi, her rengin de bir Palette Deluxe’ü var! Yoğun renkler, göz alıcı renkler, kalıcı doğal renkler gibi serileriyle sürekli doğal içeriklerle zenginleştirilmiş yeni formüller sunan marka, saçınızı baştan yaratacak sonuçlara sahip olmanıza yardımcı olur. Sıradan boyalardan daha doğal görünen renklerle imajınızı en sade haliyle yenilemenize olanak sağlar. Ayrıca argan yağı gibi besleyici doğal yağlarla zenginleştirilmiş bakım maskeleri, boyama sonrası saçı besleyerek saçta mükemmel yumuşaklık sağlar.

Yoğun renk pigmentleriyle güçlendirilmiş Palette Deluxe serileri saça derinlemesine nüfuz ederek rengi sabitler ve yoğun parlaklık sağlar. Keratin, pantenol ve birçok besleyici yağ içeren 3’lü bakım etkisi ile saça yoğun bakım yapar. Saçlarınıza yaptığı bakımla güçlü renk açma özelliğine rağmen saçlarınızın yıpranmasını engeller. Koyu renk saçlarda bile yoğun renk sağlayan Palette Deluxe ürünleri göz alıcı parlaklık için de marula yağı gibi değerli doğal yağlardan yardım alarak derinlemesine bakım sunar.

Siz de tarzınıza saçınızla renk katmak istiyorsanız indirimli Palette Deluxe ürünlerini ÇiçekSepeti mobil uygulaması ya da ciceksepeti.com üzerinden kolaylıkla inceleyebilir, ihtiyacınıza en uygun Palette Deluxe ürününü online alışveriş hızı ve ÇiçekSepeti güvencesiyle satın alabilirsiniz. Göz kamaştıran renklere parlak ve yumuşacık saçlarla sahip olmak için hemen ÇiçekSepeti alışverişinize başlayın!

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.