Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Palette Natural Colors ÇiçekSepeti'nde!

Saç boyama konusunda uzman olan ve Henkel bünyesinde bulunan Palette; Avrupa’nın en çok satılan ve Türkiye’nin de adet satışlarında bir numara olan boya markası. Renk çeşitleriyle Palette Natural Colors markası, şimdi ÇiçekSepeti’nde!

Doğal içeriklerle hazırlanan formülü sayesinde saçlarınızda doğal bir görünüm yakalamanızı sağlayan Palette Natural Colors markası, saçlarınız için ev ortamında profesyonel bakım yapmanızı sağlar. Uygulama sonrasında kullanabileceğiniz, argan yağı ile zenginleştirilen saç bakım maskesi ile saçlarınızı sağlıklı ve doğal bir görünüme kavuşturabilirsiniz. Siz de uygun fiyatlı Palette Natural Colors ürünlerine sahip olmak için ÇiçekSepeti üzerinden online alışveriş ile sipariş edebilir, kampanyalar ve indirimli ürünler hakkında bilgi sahibi olmak için mobil uygulamasını indirebilirsiniz.

>Palette Natural Colors Ürünleri

Doğal kalıcı renkleri ile Palette Natural Colors serisinde; siyah, kahve, bakır, sarı saç renklerinin teninize en uygun olanını bulabilirsiniz. Geniş renk skalası sayesinde, sizi tamamlayan rengi bulabilir ve daha bakımlı görünebilirsiniz. Sadece birkaç adımda saçlarınızı boyayabilir ve aynı zamanda saç bakımınızı da yapabilirsiniz. İndirimli Palette Natural Colors ürünleri, ÇiçekSepeti’nde sizi bekliyor! Palette Natural Colors marka ürünleri avantajlı fiyatlarla ÇiçekSepeti’nde bulabilir ve kampanyalı Palette Natural Colors saç boyalarından birini satın alabilirsiniz.

Işıltılı saçlara kavuşmak, saçınıza derinlemesine bakım yapmak ve yumuşak saçlara sahip olmak Palette Natural Colors ile çok kolay! Siz de avantajlı Palette Natural Colors fiyatları ve diğer tüm kampanyalar için mobil uygulama üzerinden bildirimlere izin vererek anında haberdar olma fırsatı yakalayabilirsiniz.