Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Palmers

Kaliteli kişisel bakım ürünleri ile tanınan Palmers, geniş ürün yelpazesi ve online sipariş imkanı ile kullanıcılarla buluşuyor! Saç bakımından cilt bakımına kadar birçok seçeneği bulunan Palmers ürünleri, doğal bitki özleri içeriyor. Doğanın gücünü kişisel bakım rutinlerinize eklemek için formüller geliştiren marka, günlük bakım ihtiyaçlarınıza cevap veren konforlu çözümlere sahip. Siz de ihtiyacınıza uygun olan Palmers ürünlerini online olarak sipariş edebilir, kendinize bakmanın mutluluğunu yaşayabilirsiniz!

Palmers Ürünleri ile Anında Bakım

Palmers kişisel bakım modelleri çoğunlukla unisex ürünlerden oluşuyor. Saç, vücut, cilt ve el bakım serilerinden oluşan ürün çeşitleri sayesinde kişisel arayışlarınızın her birine çözümler üretebilirsiniz. Sonuç odaklı etken madde ve içeriklere sahip ürünler, özel formülleriyle günlük rutininize katkı yapıyor. Etkili sonuçları ile şaşırtan ürünleri, Palmers fiyatları ile bütçenizi sarsmadan satın alabilirsiniz.

Cildinizin ihtiyaç duyduğu bakım kremleri, losyonlar, canlandırıcı serumlar ve onarıcı yağlar ile öne çıkan uygun fiyatlı Palmers ürünleri, kişisel bakımınızı size özel hale getiriyor. Saçlarınız için de etkili formüllere sahip olan Palmers şampuan, saç kremi ve bakım maskeleri ile kepek dahil birçok sorununuza profesyonel dokunuşlar yapabilirsiniz. Saçlarınızı şekillendirmek için de kullanabileceğiniz ürünler, yenilenmiş sağlıklı saçlara kavuşmanızı kolaylaştırıyor.

İndirimli Palmers Ürünleri ve Kampanyalar

Her yıl merakla beklenen yeni sezon Palmers ürünleri kişisel bakım rutininizi profesyonelleştiriyor. Outlet Palmers ürünleri ve kampanya fırsatlarından yararlanmak için ürün serilerini hemen incelemeye başlayabilirsiniz. Sezonda satın alamadığınız ürünler outlet kampanya ve indirimleri sayesinde cazip fırsatlar arasında yer alıyor. Saç, vücut, cilt ve el bakım koleksiyonlarından oluşan ürün çeşitlerini Palmers kampanya fırsatları ile satın almak için alışverişe hemen başlayabilir, ÇiçekSepeti’nden online sipariş vererek evde profesyonel bakım konforu yaşayabilirsiniz!