Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Pamuk Yorganlar

Uyku kalitesini artıran pamuk yorganlar en soğuk kış günlerinde bile sıcak kalmanıza yardımcı olur. Hafif ve dayanıklı yapısı ile ön plana çıkan pamuk yorgan çeşitleri farklı ebatlarda üretilir. Tek ve çift kişilik modellerin yanı sıra bebekler için de %100 saf pamuktan yapılan yorganlar bulunur. Konforlu pamuk yorgan tasarımlarını ÇiçekSepeti’nde bulabilirsiniz.

Pamuk Yorgan Özellikleri

Pamuk yorgan özellikleri bakımından oldukça kullanışlıdır. Yapısı gereği hafif olan bu ürünler %100 doğal pamuktan üretilir. Pamuklu yorganların kışın sıcak, yazın serin tutma özelliği bulunur. Yazlık pamuk yorgan çeşitleri ile keyifli bir uyku süreci geçirebilirsiniz. Pamuk yorgan çeşitlerini düşük sıcaklıkta makinede yıkayabilir ya da kuru temizlemeye verebilirsiniz. Yüksek devirde sıkma ya da ağartma yapmanız tavsiye edilmez. Terletmeyen yapısı sayesinde kesintisiz uykunun tadını çıkarabilirsiniz. Pamuk yorgan kullananlar vücut ısıları dengede kaldığı için kesintisiz bir uyku süreci geçirirler. Özel üretim teknolojileri kullanılarak ortaya çıkarılan pamuk yorganlar ince yapılarına rağmen sıcak tutma performansıyla göz doldurur. Tek kişilik seçenekleri bulunan pamuk yorgan çift kişilik, king size ve bebek yatağına uygun ölçülerle de karşınıza çıkar.

Pamuk Yorgan Kullanmanın Faydaları

Doğal yapısı gereği ısı yalıtımı sağlayan pamuk yorgan faydaları arasında terlemeyi engelleme özelliği bulunur. Vücut ısısını dengede tuttuğu için deliksiz bir uyku çekebilirsiniz. Ağırlık hissi vermez ve yataktan dinlenmiş olarak kalkmanıza yardımcı olur. Pamuk yorgan tek kişilik ve çift kişilik ölçüleri ile üretilir. Her ihtiyaca uygun seçenekler içeren bu ürünleri keyifle kullanabilirsiniz. Pamuk yorganlar dört mevsim kullanılmaya uygun ürünlerdir. Dış kaplaması da pamuklu kumaşlardan üretilen bu ürünler uzun ömürlü yapıları ile ön plana çıkar. Yastık ve yorgan tercihini pamuk dolgulu olanlardan yana yaparak yüksek konfor elde edebilirsiniz.

Her Bütçeye Uygun Pamuk Yorgan Fiyatları

Pamuk yorgan fiyatları ebatına ve markasına göre değişiklik gösterir. Her bütçeye uygun kaliteli bir pamuk yorgan bulabilirsiniz. Sevilen markaların kaliteli pamuk yorgan modellerine uygun fiyatlarla sahip olmak için indirim fırsatlarını takip edebilirsiniz. Birbirinden şık ve kullanışlı pamuk yorgan çeşitlerini ÇiçekSepeti üzerinden online satın alabilirsiniz.