İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Panasonic

Farklı elektronik ürünleri ile pek çok alanda yer alan Japon devi Panasonic, tüm ürünleri ile ÇiçekSepeti ailesinde! Gelişen teknolojinin etkisini her zaman hissettiren markanın kişisel bakımdan telefonlara kadar pek çok alanda ürünlerine rastlamak mümkün. 1918’de sadece Japonya’da faaliyet gösteren marka, şimdi dünyanın dört bir yanına yayılmış durumda. Özellikle telsiz telefon ve pil modelleri ile büyük bir kullanıcı kitlesine ulaşan marka, aynı faaliyet alanına sahip markalar arasında en bilinenlerden biridir. Panasonic ürünleri tüm detaylarıyla ÇiçekSepeti’nde!

En Beğenilen Panasonic Ürünleri

Panasonic insan hayatını kolaylaştıran ürünlerine her geçen gün bir yenisini ekler. Yeni sezon Panasonic ürünleri fonksiyonelliği artmış özellikleri ile kullanıcılarına sunulur. Panasonic markası denildiğinde akla gelen en önemli ürünler telsiz telefonlardır. Marka, üretime başladığı ilk yıllardan bu yana yaptığı üretimlerde telsiz telefonlara her zaman ayrı bir önem verir. Bunun dışında Panasonic KX model telsiz telefonları markanın en fazla ses getiren ürün çeşitleridir. Bunun dışında markanın ses ve görüntü sistemleri, pil ve ofis malzemesi gibi farklı alanlarda üretimi de bulunur. Bu kategoriler arasında yer alan uygun fiyatlı Panasonic ürünleri ÇiçekSepeti ayrıcalığı ile sizlerle buluşur.

Panasonic Ürünlerine Avantajlı Fiyatlarla Sahip Olun

Panasonic markasının ürün gamı oldukça geniştir. TV ürünlerinden ses sistemlerine kadar pek çok kategoride yer alan marka fiyatları ile de kullanıcıların takdirini kazanmış durumdadır. Panasonic fiyatları ürün çeşitliliğinin de etkisi ile oldukça makul seviyelerde yer alır. Belirli zamanlarda oluşturulan Panasonic kampanya dönemlerinde istenilen ürünlere daha uygun fiyatlar ile ulaşmak mümkündür. Aynı zamanda outlet Panasonic ürünleri sezona bağlı kalmadan kullanıcılarına uygun fiyatlı ürünler sunar. İndirimli Panasonic ürünleri tüm çeşitleri ve avantajlarıyla ÇiçekSepeti’nde sizleri bekliyor. Ürünleri tüm detaylarıyla inceleyip hemen sipariş verebilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.