İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Pantene

Saç bakımının en bilinen markalarından biri olan ve saçlarınızı korumak için sürekli geliştirilen Pantene ile daha sağlıklı, canlı ve gür saçlara merhaba diyebilirsiniz. Farklı ürün grupları ile düzenli bir saç programına kavuşmanıza yardım eden yepyeni Pantene ürünlerini ÇiçekSepeti sayesinde uygun fiyatlara satın alabilir, saçınızın ihtiyaç duyduğu ürüne kolayca sahip olabilirsiniz. Pantene fiyatları, ürünlerin içeriklerine ve boyutuna göre değişiklik gösterir.

Pantene Şampuan ile Mükemmel Saçlara Kavuşun

Uygun fiyatlı Pantene ürünleri temel bakım serisi, kepeğe karşı serisi ve aqua light serisi ile saç bakımının ilk aşamasını güvenle gerçekleştirmenizi sağlayan ürünler sunar. Güçlü yapılarıyla öne çıkan ürünlerin içeriklerinde yer alan aktif maddeler ve antioksidanlar yıpranmaların önüne geçer. Saç tellerinin güçlenmesine yardım eden bu şampuanlar aynı zamanda kırılmalara karşı da mükemmel bir önlemdir. Pantene ürünleri arasında ipeksi yumuşaklık vadeden şampuan çeşitlerine de yer verilir. Bu şampuanlar sayesinde hayalini kurduğunuz pürüzsüz ve yumuşacık saçlara ulaşma şansına sahip olabilirsiniz. Onarıcı etkisi ile beğeni toplayan ürünler ise yıpranma belirtisi gösteren saçlarla mücadele eder ve saçlarınıza ışıltılı bir hava katar.

Pantene Kampanya Ürünleri ile Saç Bakımınızı Özelleştirin

Pantene ürünleri içerisinde sunduğu farklı serileri ile saçlara en doğru bakımı yapan saç kremleri de bulunur. Özel formülleriyle kısa süre içerisinde gözle görülür bir sonuca ulaştıran kremler biotin bambu ve Pro-V içerir. İsviçre Vitamin Enstitüsü tarafından test edilen ürünlerin içeriğinde renklendirici ve mineral yağa yer verilmez. İndirimli Pantene ürünleri içerisinde doğal sentez yağ terapisi sunan saç bakım yağları da üretilir. Bu yağ çeşitleri saçınızda masaj etkisi bırakmasının yanı sıra keyfinizin yerine gelmesini de sağlar. İhtiyacınıza cevap verecek birçok outlet Pantene ürünleri ile saç bakımınızı kolay bir şekilde gerçekleştirebilir, ÇiçekSepeti üzerinden saçlarınızı doğal içerikli ürünlerle buluşturabilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.