Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Bebek Pantolon, Şort ve Alt

Bebekler, doğdukları andan itibaren sürekli büyür ve gelişir. Bu yüzden onlar için aldığınız kıyafetler her geçen gün kısalır ya da dar gelir. Bunun yanı sıra yemek yerken, uyurken ya da istenmeyen bez sızıntıları sebebiyle üstleri sıklıkla kirlenir. Dolayısıyla bebekler için kıyafet alırken en sık kullanacağınız ürünlerden bol bol seçmeniz gerekir. Bebekler için en sık kullanılan giyim ürünlerinin başında alt ürünler gelir. Bez ile haşır neşir olan bebeklerin alt giyim ürünleri sıklıkla kirlenebilir, yürümeyi yeni öğrenen ya da emekleyen bebeklerin pantolonları sık sık kirlenebilir. Bu yüzden alt ürünlerin bol bol bulunmasında fayda vardır. Bebeğiniz için tercih edebileceğiniz en rahat, güzel ve farklı bebek alt giyim ürünlerini ÇiçekSepeti’nin geniş ürün yelpazesinde keşfedebilirsiniz!

Bebek Alt Giyim Ürünleri Ürünleri

Bebek alt giyim ürünleri, bebek giysileri arasında en sık tercih edilen parçalardan biridir. Bebeklerin için en çok kullanılan giyim ürünlerinden olan alt giyim ürünleri; pantolon, şort, pijama altı, tulum gibi kategorilere ayrılır. Bebeğiniz için seçeceğiniz tüm kıyafetler gibi alt giyim ürünleri de rahat, esnek ve güzel olmalı. Bebeğinize alt giyim ürünü seçerken;

  • İlk olarak giysinin rahat olduğundan emin olmalısınız. Alt giyim ürününün beli, çocuğunuzun belini sıkmamalı. Eğer çocuğunuz emekleme ya da yürüme dönemindeyse alt giyim ürününün çocuğunuzun bacaklarını sıkmadığından da emin olmanız gerekir. Bu yüzden yeterince esnek kumaşlardan yapılan giyim ürünlerini tercih etmelisiniz.
  • Bebeğiniz için seçeceğiniz alt giyim ürününün kumaşı da son derece önemlidir. Pamuk, keten gibi doğal materyallerden üretilen alt giyim ürünlerini tercih etmeniz bebeğinizin sağlığı açısından önemlidir. Ayrıca bu tarz kumaşlar nefes alabildiği için bebeklerin terlemesinin önüne geçmeye de yardımcı olurlar.
  • Emekleme döneminde zamanının büyük bir kısmını yerde geçiren bebekler için antibakteriyel kumaşlardan üretilen alt giyim ürünleri de oldukça faydalıdır. Bu sayede bebekler yerden bulaşan mikroplardan daha iyi şekilde korunabilir.
  • Alt giyim ürünleri patikli ve patiksiz olarak ikiye ayrılır. Patikli modeller, aynı zamanda çocukların ayaklarını çorap gibi sarar. Patikli alt giyim ürünleri sayesinde iki farklı giysi yerine tek bir parça giysi kullanabilirsiniz. Bu tarz ürünler sayesinde çocuklarınızın ayakları her zaman sıcak kalır. Ayrıca patikli giyim ürünleri sayesinde klasik giysilerdeki giysinin bitip çorabın başladığı alandan gelen soğukluk da çocuklar tarafından hissedilmez.

Bebeklerin dolabında bolca bulunması gereken bebek alt giyim ürünleri kullanışlı parçalardır. Farklı renk, boyut ve işlevdeki ürünlerden seçerek bebeğinizin dolabını yenileyebilirsiniz.

  • Bebek alt giyim ürünlerini tekli olarak satın alabileceğiniz gibi set olarak da satın alabilirsiniz. Bu setler hem birden fazla alt giyim ürününden oluşabilir hem de üst alt takım setler olabilir.
  • Uzun, kısa, patikli, patiksiz, tayt, çorap, tulum gibi pek çok seçeneğe sahip olan alt giyim ürünleri arasından her çocuğa göre bir seçenek bulabilirsiniz.
  • Bebek alt giyim ürünleri yaz ve kış aylarında, gece-gündüz demeden kullanılabilen ürünlerdir.
  • Her yaşa, zevke ve tarza hitap eden çocuk alt giyim giysisi bulunur.
  • Geniş renk skalası, farklı desenleri ve tasarımları ile ÇiçekSepeti’nde yer alan yüzlerce bebek alt giyim ürünü arasından bebeğiniz için en güzelini seçebilirsiniz!

Uygun Fiyatlı Bebek Alt Giyim Ürünleri ile Konforlu Bebekler

Farklı renk ve modeldeki bebek alt giyim ürünleri aynı zamanda farklı işlevlere de sahiptir. Külotlu çorap ve tayt gibi alt giyim ürünlerini özellikle kış aylarında giysilerin içine ikinci bir katman olarak bebeklerine giydirebilirsiniz. Eşofman altı ve pijama gibi işlevlere sahip olan alt giyim ürünleri ise günlük olarak ya da uyku sırasında bebeklerinizin rahat etmesi için tercih edebilirsiniz. Bebeğinizin şık ve güzel görünmesini sağlayacak alt giyim modelleri sizi bekliyor. Kot şortlardan eşofman altlarına, tulumlardan patikli pijamalara kadar aradığınız her şeyi ÇiçekSepeti’nde kolayca bulabilirsiniz! Uygun fiyatlı, farklı tasarım ve işlevlere sahip olan, sevimlilikleriyle bebeklerinizi daha da güzelleştirecek ürünleri inceleyip online olarak satın alabilirsiniz. Farklı ödeme seçenekleri, aynı gün kargo imkanı ve daha pek çok ayrıcalık sayesinde alışverişin keyfini çıkarın!