İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Papia ÇiçekSepeti’nde!

Hayat Kimya markası olan Papia, 2006 yılından beri geniş ürün yelpazesiyle hijyen ürünlerine yeni bir soluk getiriyor. Türkiye’nin en bilinen tuvalet kağıdı ve kağıt havlu üreticileri arasında yer alan Papia her türlü ihtiyaca yanıt veriyor.

Farklı boyutlardaki paketleri ile Papia ürünlerini ÇiçekSepeti aracılığıyla, online alışveriş kolaylığından yararlanarak, toplu ve avantajlı bir şekilde satın alabilirsiniz!

Her Zaman Daha İyisi İçin Papia

Tuvalet hijyeni için büyük önem taşıyan kağıt ürünlerin yoğun emiş gücüne sahip olması ve cilt dostu yumuşak maddelerle üretilmesi, temas ettiği tahriş etmemesi açısından oldukça önemlidir. Kaliteli, hesaplı ve dayanıklı ürünlerin üreticisi Papia, senelerdir yüksek emiş gücü ile büyük beğeni topluyor. Yıllar içinde geliştirdiği özel formülü ile güvenilir çizgisini bozmayan Papia, verimli ve işlevsel bir kullanım sağlamaya devam ediyor. Yoğun su tutma gücüne rağmen sıvıyla temas ettiğinde kolay dağılmayan Papia ürünleri, suyun içinde çözünmüyor ve yapışma yapmayarak tıkanma gibi olası tesisat sorunlarının önüne geçiyor. Siz de yüzlerce Papia ürününü ÇiçekSepeti aracılığıyla inceleyebilir, kampanya ve indirimleri takip ederek en uygun fiyatlı ürünleri sepetinize ekleyebilirsiniz.

Papia ürünleri, dermatolojik testlerden geçerek ve uygun pH değerleri ile satışa sunuluyor ve yetişkinler kadar bebekler için de uygun ürün seçenekleri yaratıyor. Antialerjik içerikli gerçek parfüm etkili ürünler, sık kullanılan ortamlar için dev rulo havlular gibi ürünlerle Papia, arabadan evin her odasına, ofisten açık havaya kadar hemen her alanda etkili ve pratik bir çözüm yaratıyor. Günlük kullanımda ürün kalitesi sayesinde tasarruflu bir kullanım sunan marka, tuvalet kağıdı alışverişini en aza indiriyor. Bizi sık sık rulo değiştirme ihtiyacından kurtaran Papia, ürünlerinin pratik ambalaj tasarımıyla da beğeni topluyor. Siz de hayatınızı pratikleştirecek Papia ürünlerini, uygun fiyat ve ödeme koşullarıyla ÇiçekSepeti web sitesinden ya da mobil uygulama üzerinden satın almak için hemen tıklayın!

Papia ürünleri, çevre dostu olmasıyla da tercih sebebi oluyor. Siz de dilediğiniz Papia ürününü ÇiçekSepeti ile inceleyebilir, evinizin konforunu terk etmeden kolayca satın alabilirsiniz!

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.