Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Çiçeksepeti Logo
Çiçeksepeti Logo
Filtrele
Sırala

Parodontax ÇiçekSepeti’nde!

Diş ve diş eti sorunlarını ortadan kaldıran bir ürün arıyorsanız Parodontax tam size göre. Tüm aile bireyleri tarafından kullanıma elverişli olan içerikleriyle kusursuz diş macunları ve beyazlatıcılar. Geniş ürün skalası, tüm ağız bakımını yapıyor. Parodontax diş macunu, diş ve diş etinizi koruyor. Plak nedeniyle koyulaşan diş eti rengini açıyor. Diş eti kanamalarını azaltıyor. Plak ve tartarı uzaklatırarak diş etlerini ideal haline çeviriyor. Klasik macunlara göre 4 kat daha etkili bir sonuca ulaştıran Parodontax ürünleri, nefesinizi tazeliyor. Günde 2 kez kullanıldığında hızla sonuca ulaşacağınız ürünler, koruma, ultra temizlik, beyazlatmayı bir arada sağlıyor. Çok yönlü bakım sağlayan mucizevi Parodontax ürünlerine ÇiçekSepeti sayfalarından hızlı ve pratik şekilde ulaşabilirsiniz.

Mucizevi Etkisiyle Parodontax Ürünleri

Parodontax diş fırçası, hassas ve etkili bir temizleme sağlıyor. Diş ve diş eti kanamalarını azaltıyor. Derinlemesine diş ve dil temizliği sağlayan eşsiz tasarım, nazik dokunuşlarla derinlemesine temizliyor. Ergonomik tasarım, rahat bir tutuş performansı için ideal. Parodontax beyazlatıcı ve diş macunları,  mükemmel bir ağız bakım rutini gerçekleştiriyor. Tam koruma, ferahlık, beyazlatma bir arada. Mucizevi formül içeriğindeki mineral ve florürle plak sorununu çözüyor. Parodontax yeni bitkisel macunlar, nane, zencefil ve bergamot içeren benzersiz tadıyla ferah bir his bırakıyor, rahatlatıyor. ÇiçekSepeti, farklı beklentileri karşılayan bitkisel formüllere sahip Paradontax diş macunları, beyazlatıcılar ve işlevsel diş fırçalarını beğeninize sunuyor.

Kusursuz bir Bakım Sağlayan Parodontax Bakım Ürünleri

Parodontax çantalı setlerde, diş macunu, fırça ve diş ipi yer alıyor. Ağız bakımınızı mükemmelleştiren ürünler, dilediğiniz sertlikte besinleri rahatça tüketmenize olanak tanıyor. Diş eti kanamalarına son veriyor, plaktan arındırıyor. Gözle görülür bir beyazlık katıyor. Bitkisel içerikleri sayesinde ağızda hoş bir koku ve tat bırakan macunlar, tüm bakterileri yok ediyor. Nazikçe temizleyen diş fırçaları, ince kıllarıyla derinlere ulaşıyor. Parodontax fiyatları, her kesimden kullanıcının sahip olabileceği bütçe dostu cazip aralıklarda. Benzersiz bir bakımı garanti eden macunlar, son derece yoğun kıvamlı, diş fırçaları olağanüstü dayanıklı. Kampanyalı ve indirimli Parodontax ürünlerine ÇiçekSepeti aracılığıyla sahip olabilirsiniz.