İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Paravan Seperator

Seperatör ve paravanlar, yaşam alanlarınızda hoş dekoratif geçişler yapmanızı sağlayan aksesuarlardır. Bu aksesuarları sadece giyinme bölümü oluşturmak için değil, çok amaçlı olarak da kullanabilirsiniz. Paravan ve seperatör tasarımları her dekorasyon stiliyle kolaylıkla bütünleşir. İhtiyacınıza uygun olarak farklı desenler ve çeşitli ebatlarda üretilmiş paravanları seçebilirsiniz. Tarzınıza hitap eden seperatör ve paravan tasarımlarını ÇiçekSepeti’nin uygun fiyatlarıyla sipariş edebilirsiniz.

Nostaljik Dokunuşlar İçin Ahşap Tasarımlar

Yaşam alanlarınızda nostaljik bir esinti yaratmak istiyorsanız, ahşap seperatör ve paravanlardan yararlanabilirsiniz. Ahşap tasarımlar oymalı detaylarla birleştiğinde hoş bir dekoratif geçiş oluşturur. Işık alan ortamlarda kullandığınız delikli yapıdaki paravanlar mekanın şık bir yansımayla buluşmasını sağlar. Katlanabilir tasarımları kolaylıkla taşıyabilirsiniz. Ahşap görünümlü MDF paravanlar da hafif yapıları sayesinde pratik bir kullanıma sahip. Mekana sıcak ve salaş bir atmosfer kazandırmak için yaprak ve çiçek desenlerini yansıtan seçeneklere göz atabilirsiniz. Açık ahşap tonlarındaki seperatörlerle yaşam alanınıza aydınlık bir görünüm kazandırabilirsiniz. Hoş kontrastlar ve renk geçişleri yaratmak için koyu ahşap seçenekler ideal.

Farklı Desenlerle Tarzınızı Yansıtın

Paravan ve seperatör tasarımları çok sayıda desenden ilham alır. Dekorasyon stilinize ve kişisel zevklerinize göre çeşitli desenleri yaşam alanınıza taşıyabilirsiniz. Country dekorasyon stilleri için çiçek ve kelebek desenlerinden oluşan seperatörler çok ideal. Modern stillerden hoşlanıyorsanız, geometrik desenlerle tasarlanmış ürünlere göz atabilirsiniz. Geleneksel dekorasyon tarzlarında ahşap oyma ve işleme detaylarını tercih edebilirsiniz. Şeffaf paravanlar dekoratif amaçlı kullanılarak mekanda canlı bir atmosfer oluşturur. Bu seperatörler gün ışığı alan mekanlarda dekoratif yansımalara imza atar. Şeffaf tasarımlar minimal ve modern stilleri etkili bir şekilde destekler. Asimetrik kesime sahip seperatörler, yenilikçi ve çağı yakalayan bir stil oluşturmanıza yardımcı olarak modern tarzları vurgular.

Yaşam Alanınızı Verimli Hale Getirebilirsiniz

Mekanın ihtiyaçları göz önünde bulundurularak seçilen seperatör ve paravanlar, yaşam alanınızı daha verimli hale getirmenizi kolaylaştırır. Bu dekoratif aksesuarlar tek bir odayı çok amaçlı hale getirmek için ideal tasarımlara sahip. Yatak odanızda giyinme bölümü oluşturmak için opak yapıdaki tasarımları tercih edebilirsiniz. Salon ve oturma odası gibi yaşam alanlarında ışık geçişlerine izin veren delikli ve boşluklu ürünleri değerlendirebilirsiniz. Seperatör kullanarak okuma köşesi gibi alanlar oluşturulabilir. Paravanlar sadece iç mekanlar için değil, dış mekanlar için de kullanışlıdır. Bahçe, teras ve balkon dekorasyonunda capcanlı bir atmosfer oluşturmak için bu ürünleri tercih edebilirsiniz. Paslanmaz ve suya dayanıklı materyallerle tasarlanmış paravanlara sarmaşık tarzında bitkilerin tutunmasını sağlayabilirsiniz. Paravan çit olarak da bilinen ürünleri bahçenizde işlevsel bir şekilde kullanabilirsiniz. Paravan çitlerle mekanın bölünmesi kullanışlı alanlar elde edilmesine yardımcı olur. Suya dayanıklı ürünler banyo gibi ıslak zeminli mekanlara da estetik dokunuşlar kazandırır. Çeşitli banyo aksesuarlarını depolayabileceğiniz bir alana ihtiyaç duyuyorsanız, seperatörleri askı olarak kullanabilirsiniz.

Mekanı Kişiselleştirmenin Pratik Yolu

Seperatör ve paravan tasarımlarında baskı tekniği uygulanabilir. Bu dekoratif objelerde tarzınıza uygun desenleri tercih ederek mekanı kişiselleştirebilirsiniz. Huzurlu ve sakin bir dekorasyon stili yaratmak için manzara görsellerinden ilham alabilirsiniz. Rengarenk geçişlerden ilham alan bir paravanla şık bir hobi alanı tasarlayabilirsiniz. Açık ve pastel tonlardaki paravanlar ile modern dekorasyon tarzını vurgulayabilirsiniz. Farklı boyutlarda seperatör modelleri yaşam alanlarının ihtiyaçlarına göre uyarlanabilir. Taşınabilir ve katlanabilir tasarımlar, dekorasyon stilinizde küçük ama etkili dokunuşlar yapmanıza yardımcı olur. Yaşam alanınıza işlevsel özellikler kazandırmak için tarzınıza hitap eden paravan ve seperatörleri ÇiçekSepeti ayrıcalıklarıyla hemen sepetinize ekleyebilirsiniz. Dilediğiniz tasarımları ÇiçekSepeti’nin hızlı teslimat fırsatından yararlanabilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.