Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Çiçeksepeti Logo
Çiçeksepeti Logo
Filtrele
Sırala
BURADAN
BAŞLAYIN

Parçalı Bloklar

Çocuklarınızın keyifli vakit geçireceği ve oynarken motor kaslarını da geliştireceği oyuncak modellerinden olan parçalı bloklar ile farklı oyun alanları oluşturabilirsiniz. Küçük çocuklara uygun şekilde tasarlanan büyük yapılı blokların yanında küçük parçalara sahip blok setleri de bulunur. Farklı şekiller oluşturabileceğiniz parçalı bloklar ile her yaştan kullanıcı keyifli vakitler geçirebilir. Siz de ÇiçekSepeti üzerinden birbirinden ucuz parçalı blokları inceleyebilir, çocuklarınıza ya da kendinize uygun ürünleri satın alabilirsiniz.

Büyük Parçalardan Oluşan Parçalı Blok Setleri

Küçük yaşlardaki çocukların güvenli bir şekilde oyun oynamasını sağlayan büyük parçalı blok oyuncaklar, birbirine takılan yapıları ile farklı oyunlar kurmalarını sağlarken el kaslarının gelişimine de fayda sağlar. Çeşitli figürler oluşturabileceği blok setlerinin içerisinde farklı boyut ve renklerde bloklar bulunur. Sade şekilde oluşturulan parçalı blokların yanında üzerlerinde çeşitli desenler bulunan bloklar da var. Çocuklarınıza hayvanları, harfleri, meslekleri ve daha birçok şeyi bu bloklar üzerinde oyun oynayarak gösterebilirsiniz. Ayrıca parçalı bloklar şeklinde oluşturulmuş tren gibi oyuncaklar da yer alır. Çocuklarınızın hayal gücünü destekleyen bu tasarımlar, kendi araba modellerini oluşturmalarını, oyuncakları söküp takarak keyifli vakit geçirmelerini ve eğlenirken öğrenmelerini sağlar. Düz şekilde tasarlanan ve tekerlek eklenerek araba halini alan parçalı blok setlerinin dışında içerisinde insan figürlerinin olduğu logo setleri de bulunur. Kendi evlerini, oyun parklarını oluşturabilecekleri setlerin yanında blok şeklinde oluşturulmuş meyve oyuncaklar da var. Oyuncak bıçak ya da elle birbirinden ayrılabilen meyve ve sebze figürlü parçalı logolar, çocuklarınıza küçük yaştan itibaren etkili eğitimler vermenizi sağlar. Siz de bu setlerden birini alarak küçük yaştaki çocuklarınızla keyifli vakitler geçirebilirsiniz.

Ayrıntılı Tasarımlarıyla Beğeni Kazanan Parçalı Bloklar

Büyük parçalı yapıları ile küçük yaşlardaki çocukların güvenli oyunlar oynamasını sağlayan logo setleri, ayrıntılı tasarımlarıyla yapbozu andırır şekilde de tasarlanır. Parçalı bloklardan vinç, otel, araba, tren garı gibi ayrıntılı şekiller oluşturabileceğiniz setler, çocukların yanında yetişkinlerin de ilgisini çeker. Çocuklarınızla birlikte vakit geçirebileceğiniz ve hepinizin keyif alacağı oyunlardan biri olan parçalı blok setleri ile dilediğiniz figürü oluşturabilirsiniz. Lisanslı tasarımların da parçalı blok setleri bulunur. Sevdiğiniz animasyon karakterlerinin logolarını oluşturmak ilgi çekmesinin yanında kendinize ait koleksiyonlar oluşturmanızı da sağlar. Küçük parçalardan oluşan bu parçalı blok setleri, oynarken dikkat edilmesi gereken ürünler arasında yer alır. Bu haliyle zihin gelişimini de destekleyen oyuncaklar arasına girer. Çıkıntıları yardımıyla birbirine sabitlenen ve üç boyutlu bir yapbozu andıran parçalı blok setleri ile siz de oyunlarınızı farklı alanlara taşıyabilirsiniz.

Parçalı Blok Setleri ÇiçekSepeti’nde

Parçalı blok setleri, oyuncakların kenarlarında yer alan çıkıntılar yardımıyla birbiriyle birleştirilebilen ve farklı figürler oluşturulabilen eğlenceli oyuncaklardan. Çıkıntıları olmayan ve üst üste dizilerek oynanan parçalı bloklar da bulunur. Silindir, küp, piramit gibi üç boyutlu şekillere sahip olan ve her tasarı düz şekilde oluşturulan parçalı bloklar, yan yana ve üst üste dizilerek çeşitli şekillerin oluşturulduğu farklı oyuncaklardan biri. Şekillerin, sayıların, toplama ve çıkarma gibi sayısal işlemlerin öğretilmesinde kullanılabilen bu ürünler ahşap ve plastik yapılı tasarımlarıyla çocuklarınız için güvenli oyuncaklar arasında yer alır. Sade duruşlu modellerin yanında lisanslı çizgi film figürleri ile de çocukların ilgisini çeken oyuncak parçalı blok modelleri set içeriğine ve yapısına göre çeşitli fiyatlara sahip olabilir. En iyi parçalı blok fiyatları bu şekilde değişkenlik gösterse de ÇiçekSepeti uygun fiyatlı birçok ürünü kolay bir şekilde size sunar. Siz de buradan ister çocuğunuza gelişimini sağlayıcı oyun setlerinden birini alabilir isterseniz de kendinize keyifli vakitler geçirebileceğiniz blok setlerinden birini satın alabilirsiniz.