İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Park Yatak Modelleri

Donanımsal ve işlevsel özellikleri ile ebeveynlerin gözdesi olan park yatak modelleri, bebeklerin büyümesinden dinlenmesine, gelişiminden eğlenmesine kadar birçok konuda fayda sağlar. Rahat bir şekilde taşınabilen, sökülebilen ve kurulabilen park yataklarla bebeğinize son derece konforlu ve güvenli bir alan oluşturabilirsiniz. Silinebilir kumaş özelliği sayesinde kolayca temizlenebilen ürünler, sade ya da gösterişli tasarımları ile her kullanıcının tarzınıza hitap eder. Sağlam bir yapıya sahip olan park yatak modellerine ÇiçekSepeti ayrıcalıklarıyla hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Fonksiyonel Özelliklere Sahip Park Yatak Modelleri

Her kullanıcının beğenisine, zevkine ve ihtiyacına hitap edecek şekilde üretilen park yatak modelleri, birbirinden farklı özellikleriyle dikkat çeker. Bebeklerin uyku anında veya oyun esnasında konforlu zaman geçirmelerine olanak tanıyan ürünler, bebeklerin oyalanmasını sağlarken ebeveynlerin işlerini oldukça kolaylaştırır. Bebeklere ve çocuklara olmak üzere farklı şekilde tasarlanan yataklar, üst düzey konfor sunar. Dilerseniz satın aldığınız park yatağı sallanma aparatı, cibinlik, malzeme sepeti ve ara kat gibi parçalarla zenginleştirebilirsiniz. Dönenceli olan park yatak modelleri, özellikle bebeklerin daha kolay uykuya dalmasını sağlar. Ayrıca uyandıkları zaman belli bir süre oyalanmalarına da yardımcı olur. Sallanma özelliği bulunan ve oyuncaklı yatak çeşitleri ise uyku kalitesine katkıda bulunur. Bu tip park yatakları aynı zamanda beşik olarak da kullanabilirsiniz. Tercih edeceğiniz fermuarlı cibinlik modelleri bebeğinizi tozdan ve sineklerden korur. Ara katlı yatak çeşitleri, fonksiyonel kullanımı ile birçok avantaj sunar.

Hem Şık Hem de Çok İşlevli Park Yataklar

Kullanıma elverişli yapıları ve pratik kurulumları ile büyük ilgi gören park yatak çeşitleri, işlevsel olmalarıyla büyük kolaylık sunar. Hem bebeklerin hem de ebeveynlerin ihtiyacına uygun olarak tasarlanan ürünler, doğum anından itibaren konforlu bir alan oluşturur. Saklama bölmesine sahip yataklar çanta ve diğer bebek malzemelerinin düzenli bir şekilde muhafaza edilmesini sağlar. Bebeklerin güvenle zaman geçirmelerine olanak tanıyan park yataklar işlevsel özelliklerinin yanı sıra şık tasarımlarıyla da dikkat çeker. Her eve rahat bir şekilde uyum sağlayan bu ürünler bebeklerin ilgini çeken farklı renkleri ve desenleriyle bulundukları ortama hoş bir atmosfer kazandırır. Park yataklar aynı zamanda pratik bir şekilde oyun alanına da dönüştürülür. Bu modellerde birçok farklı oyuncak çeşidine yer verilir. Müzikli ve sesli oyuncaklar bebeklerin oyalanmasını sağlarken, park yatakta geçirdiği süreyi çok daha eğlenceli bir hale de getirir. Beşik görevi gören modellerin ise konforlu yapısı bebeklerin rahat bir şekilde uyuyabilmelerine de olanak tanır. Park yatak modellerinin hafif tasarımları sayesinde dilediğiniz zaman istediğiniz yere taşıyabilirsiniz. Bu yatakları sadece ev içerisinde değil, katlanabilir özellikleri ile tatil, kamp ve piknik gibi farklı yerlere de güvenle götürebilirsiniz.

Tasarım ve Kaliteyi Buluşturan Ucuz Park Yatak

Park yatak modelleri portatif tasarımları ile birçok ebeveynin en çok tercih ettiği bebek eşyaları arasında yer alır. Hem yatak hem de oyun alanı olan bu ürünlerin büyük bir çoğunluğu taşıma çantası ile birlikte gelir. Fermuarlı oyun kapısı ise daha büyük olan bebeklerin tek başına oyun alanına girip çıkmalarını kolaylaştırır. Sunulan bu özellik sayesinde bebeğinizin özgürce hareket etmesine fırsat verebilirsiniz. Park yataklar fileli tasarımlarıyla bebeklerin etrafı seyretmelerini de sağlar. Havadar bir alan yaratan bu ürünler sayesinde bebeğinizi uzaktan kontrol etme şansına da sahip olabilirsiniz. Siz de bebeğinizin uyurken ya da oyun esnasında konforlu ve keyifli vakit geçirmesini istiyorsanız, birbirinden farklı park yatak modellerini ÇiçekSepeti aracılığıyla satın alabilirsiniz. İsteğinize ve ihtiyacınıza uygun fiyatlı modeller sayesinde bebeğiniz için eğlenceli ve güvenli bir alan yaratma şansını yakalayabilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.