İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Parlement

Kalıcı ve hoş kokulu parfümlere imza atan Parlement Kozmetik, kadın ve erkek ürünleri ile dikkatleri üzerine toplar. Markanın her zevke hitap eden parfüm çeşitleri ile tarzınızı yansıtabilirsiniz. Deodorant, oda kokusu ve oto parfümü gibi farklı ürün grupları da bulunan Parlement, en büyük ilgiyi parfümleriyle çeker. Yaşam tarzınıza, karakterinize ve giyim zevkinize uygun Parlement parfüm çeşitlerini ÇiçekSepeti’nde bulabilirsiniz.

Ferahlatıcı Kokularıyla Parlement Parfüm Çeşitleri

Parfüm seçiminiz kişiliğinizle ilgili küçük ipuçları verir. Nasıl giyindiğiniz kadar nasıl koktuğunuz da oldukça önemlidir. Parlement parfüm çeşitleri ferahlatıcı notaları ve kalıcı etkisi ile beğeni kazanır. Farklı renklerle anılan Parlement parfüm çeşitleri arasından sevdiğiniz koku harmanlarını içeren ürünleri tercih edebilirsiniz. Parlement ürünlerini dilerseniz sevdiklerinize de hediye edebilirsiniz. Etrafınıza hoş ve tazeleyici bir koku yaymak isterseniz Parlement parfüm çeşitlerinden yararlanabilirsiniz.

Parlement parfüm set olarak da sunulur. Parfüm ve deodorant içeren bu setlerden alarak kokunun kalıcılık etkisini artırabilirsiniz. Parlement set çeşitlerini hoş bir hediye seçeneği olarak da değerlendirebilirsiniz. Şık kutusunda sunulan bu setleri özel günlerde sevdiklerinize verebilirsiniz. Çiçeksi, meyvemsi, baharatlı koku aralıklarına sahip olan Parlement parfümleri keyifle kullanabilirsiniz. Parlement parfümler gelişmiş üretim teknolojileri ile üretilir. Türkiye’de ve dünya çapında yaygın olarak kullanılan bu parfümler farklı zevklere uygun koku karışımlarına sahiptir. Çiçek ve meyve özleri ile zenginleştirilenlerin yanı sıra baharatlı ve odunsu çeşitleri de bulunur.

Her Bütçeye Uygun Parlement Parfüm Fiyatları

Parlement çeşitleri zengin koku harmanları ile farklı zevklere uygun seçenekler sunar. Temiz teninize uyguladığınızda uzun süre kalıcılık etkisi gösterir. Markanın parfümleri her bütçeye uygun fiyat aralıklarında sunulur. Parfüm seçimini teninize ve giyim tarzınıza uygun olacak şekilde yapabilirsiniz.

Parlement parfüm fiyatları ürün içeriğine göre değişir. Tek olarak sunulan bir parfüm ile set halindeki ürünler arasında fiyat farklılıkları bulunur. Her bütçeye uygun seviyelerde yer alan Parlement parfümler zengin içerikleri sayesinde kalıcı bir etki bırakır. Parlement fiyatlarını inceleyerek kaliteli parfümlere indirimli olarak sahip olabilirsiniz. Hoş kokulu Parlement parfüm çeşitlerini ÇiçekSepeti’nden online satın alabilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.