Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Paşabahçe

Bakmaktan kendimizi alamadığımız, adeta büyülü dünyasına çekildiğimiz tasarımları ile Paşabahçe, çeşitli kullanım alanlarına uygun farklı boy ve tasarımlarda ürünlerini ÇiçekSepeti’nde sizler için bir araya getirdi! İndirimli Paşabahçe ürünleri ile sofralaralarınızı çok daha şık züccaciye ürünleri ile donatılabilir, evlerinizi Paşabahçe’nin zarif ürünleri ile güzelleştirebilirsiniz.

Evinizde günlük kullanımınız için veya misafirlerinize ikramlarınızı sunarken kullanmayı tercih edeceğiniz, en şık sofraların baş tacı olan ürünler hazırlayan Paşabahçe markası, evlerin yanı sıra iş yerlerinde konuklarınızı ağırlarken ve ev hediyesi olarak seçebileceğiniz yüzlerce ürün alternatifi ile ÇiçekSepeti’nde hazırlandı. Bu ürünler içerisinden yeni sezon ve Outlet Paşabahçe ürünlerini bulabilir, yalnızca dakikalar içerisinde online siparişinizi oluşturabilirsiniz.

Hem Dekoratif Hem Kullanışlı Paşabahçe Ürünleri

Kurulduğu günden bu yana mutfaklara akıllı çözümler sunarken kaliteyi ve güzelliği asla elden bırakmayan Paşabahçe markasına ait birçok ürün alternatifini bu sayfa içerisinde bulabilir, dilediğiniz ürünleri anında satın alabilirsiniz. İndirimli Paşabahçe fiyatları ile mutfağınızı güzelleştiren çeşitli ürünleri ve bu ürünler ile hazırlanan setleri inceleyebilir, çizilmeye ve kırılmaya karşı dayanıklı olan uygun fiyatlı Paşabahçe ürünleri içerisinden istediğiniz ürünleri seçebilirsiniz.

Daha şık sunumlar ile keyifli kullanım sağlayan Paşabahçe kampanya ürünleri sayesinde Paşabahçe kalitesi ile bir araya gelen çeşitli cam, seramik, porselen, ahşap ve çelik sofra ürünlerini çok özel fiyatlarla satın alabilirsiniz. Dilerseniz kişiye özel olarak hazırlanabilen ürün alternatiflerini tercih ederek yalnızca size ve sevdiklerinize özel ürünler sipariş edebilir, bu ürünlerin üzerine çeşitli isimler, çizimler ve metinler eklenmesini sağlayabilirsiniz..